Tutorial rezolvat greieri si sunete din bord

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tutorial rezolvat greieri si sunete din bord

    Prima data cand am dat jos bordul si am izolat tot ce mi-a trecut prin cap de pe acolo, vre-o doi ani, mai bine zis ierni, a fost ok. Dar la un moment dat a inceput din nou sa greiereasca, sa chitaie si sa se joace cu nervul meu.
    In toamna lui 2012 l-am dat din nou jos si am mai fixat/imobilizat una alta pe acolo si total fara succes, nici o schimbare. Asa ca acum m-am pus cu p*** pe el si l-am luat la puricat, am pus mana pe tot ce am gasit pe acolo, am batut cu degetul, cu pumnul pana am fost convins ca totul este cat mai aproape de adevar.
    Ca sa demontati bordul aveti aici tutorialul si nu va lasati pacaliti de ce spuneam ca nu o sa mai fac aceasta lucrare ca e grea si mai stiu eu ce. Daca stii deja ce trebuie sa faci, intr-o ora jumatate l-ai dat jos si l-ai pus inapoi sus.

    Ma asteptam ca acel silicon sa miroase tare in masina, spre surprinderea mea, nu am sesizat absolut nici un fel de miros in plus, nici dupa trei saptamani de folosire. Masina a stat direct in soare 7 zile si din nou nici un miros, deci e de bine.
    Am observat o rigidizare a usii de la torpedo si gaura aia clasica s-a redus, ceea ce e un lucru foarte bun.

    Cat de bine am executat aceasta lucrare care s-a intins pe o perioada de vre-o 4 zile, voi vedea doar la iarna cand o sa scada temperatura.
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

  • #2
    nu m-am putut abtine, dar la 12:35 ai apelat la solutia batraneasca: ''ptiu'' pe deget si utilizeaza-l...tot asa...a?
    Last edited by mariannn; 24 July 2013, 12:00.
    Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

    Comment


    • #3
      Inca n-ai scapat de cocos )

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google