Montaj filtru polen in habitaclu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc de raspunsuri!!

    Comment


    • Si eu recomand filtru de polen cu carbon activ zero,de cand am taiat capacul numai filtru cu carbon activ zero folosesc este cel negru si sunt foarte multumit de el si il schimb la 10.000 km.
      SRF TARGOVISTE

      Comment


      • Va foarte multumesc ptr raspunsuri. Numai bine, drumuri bune, La multi ani!

        Comment


        • colegii , vine vara! montati filtrul de polen in logan sa aveti un bord curat si fara praf pe nas!

          Comment


          • Şi eu am montat acum un an, mi-a luat vreo 7 minute să tai gaura căci am folosit tehnica "merge şi aşa", si chiar merge , că nu se uită nimeni că am tăiat eu cu piciorul iar functional îşi face treaba.
            Jeg şi bălării ce-am găsit acolo când l-am schimbat m-au dat pe spate.
            Last edited by ionescu liviu; 26 March 2012, 19:00.
            http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

            Comment


            • am montat si eu filtru de polen de vreun an si ceva
              e ok acum fara fluturi si alte cele care mai intrau pe acolo

              Comment


              • Filtru cu carbon activ Zero Pollution

                Unde găsesc în Bucureşti aşa ceva şi la ce preţ ?
                sigpic

                Comment


                • gasesti pe forum la userul " tudor b ". ti-l trimite prin posta cam intro saptamana. http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=811
                  sigpic
                  Ambition 1.5 dc

                  Comment


                  • Mulțumesc Dani, știam deja asta, eu întrebam dacă vinde cineva din București.
                    sigpic

                    Comment


                    • Am montat si eu azi un filtru de polen...am stat sa il montez aproximativ 20 minute...am cumparat un filtru motrio 25 lei...l-am dat cu foarte mult spray , pentru miros placut.
                      Ce filtru mai bun imi recomandati? as cumpara unul mann pentru ca stiu ca au produse de calitate.... as dori un filtru care sa opreasca si mirosurile daca exista Multumesc..

                      Comment


                      • Filtru cu carbon activ
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • Si care este diferenta intre unul normal si cel cu carbon? Un link de unde pot cumpara stii?

                          Comment


                          • Cel cu carbon activ, estompeaza si din mirosuri. Nu e o diferenta mare, avand in vedere ca Loganul nu stie ce sa faca cu Recircularea Aer in caz de detectia anumitor poluanti, ca masinile premium. Vezi ca sunt link-uri pe thread-ul asta. Foloseste functia Search.
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • Originally posted by VAMPY View Post
                              Si care este diferenta intre unul normal si cel cu carbon?
                              In general filtrul cu carbon activ asigura protectie optima in cazul poluantilor puternici, intre care si gazele de esapament, captand si molecule gazoase; asdar asigura o filtrare moleculara.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • Multumesc foarte mult

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google