Cum sa cureti covorasele de la masina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Daca stai la curte iei furtunu le uzi le dai cu peria si detergent sil e pui pe gard la uscat!!!!!!!!

    Comment


    • #17
      in sfarsit o metoda sigura si eficienta
      If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

      Comment


      • #18
        Cea mai simpmpla metoda de a le curata!
        Last edited by radu2008; 1 March 2009, 14:17. Reason: !

        Comment


        • #19
          Mai bine cumperi altele covorase si ati curmi suferinta.Si an timpul cat trebuia sa le cureti vezi linistit de bera aia din frigider...sa nu expire dracu...
          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

          Comment


          • #20
            E buna metoda cand nu ai timp .... dar daca nu ai coada de matura sau vrun bat cu care sa bati ce faci ? Iti spun eu dai cu covorasele de panant(sa fie uscat si de preferat iarba) garduri etc .......... Cand ai timp apa, o perie si eventual niste detergent stai si freci la covorase

            Comment


            • #21
              foarte bun tutorial,e facut sa ii ajute pe cei ce se intrebau pe acest forum cum se da jos zapada de pe masina si unul cica astepta sa se topeasca nu cumva sa zgarie masina cu matura ahahahhah))mai ne miram de ce fac misto cateodata astia cu masini mai scumpe...

              Comment


              • #22
                mie mi le curata aia de la spalatorie )

                Comment


                • #23
                  io ştiam că nu's sănătos, dar nu mă aşteptam să fie atâţia ca mine
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by NPoWer View Post
                    Iti spun eu dai cu covorasele de panant(sa fie uscat si de preferat iarba) garduri etc ..........
                    Lasa ca asa am dat eu de magazia unuia (cu usi de tabla) pana a iesit omul speriat ca-i bubuie usile (eu de unde sa stiu ca e inauntru? )

                    Comment


                    • #25
                      Era o campanie antiviolenta la tv cu un copil abuzat de parinti care spunea "eu n-o sa bat niciodata covoare...fiindca le doare" saracu stia pe propria piele.Cred ca ar ramane marcat sa vada filmuletul postat.

                      Comment


                      • #26
                        Eu cu coada de matura nu am incercat,dar vad ca nu ii o metoda proasta )) o sa incerc si cu coada de matura,pana acuma dadeam cu ele de banca,de pom, sau chiar de coltul blocului ce sa fac, o trebuit ca erau prafuite rau )))
                        sigpic

                        Comment


                        • #27

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by valeriuciprian View Post
                            Eu nu voi batea niciodata covoarele(presirile)...de ce?
                            ...Pentru ca le doare!
                            Last edited by crististreulea; 10 March 2009, 22:00.

                            Comment


                            • #29
                              coada de matura trebuie sa fie de lemn? lemnu ce esenta sa fie? conteaza zona din care provine lemnu la fel de mult cum conteaza zona in care sa taiat coada? nu de alta dar as vrea sa fac o treaba ca la carte...

                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Vezi ca daca nu-i coada de matura "de origine" pierzi garantia .
                                Cel mai lent 1,6 8v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google