Anonymous Logan DXN

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Anonymous Logan DXN

    Pun si eu cateva poze cu masina mea,sper sa va placa...

  • #2
    hai cu pozele....

    Comment


    • #3
      Pozeeeeeee!!!!!!!
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #4
        pozele cu masina...
        Attached Files

        Comment


        • #5
          setul 2...
          Attached Files

          Comment


          • #6
            Imi place masina, mai ales prelungirea capotei peste calandru, PSP-ul de pe bord si stergatoarele.
            Sa o stapanesti sanatos si multi km in continuare fara probleme.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #7
              l-ai facut super!!!...gantele de cati inci sunt??....si cam cat te-a costat sa o faci asa frumoasa?respect ;)
              ---== LoGaN dRiVeR ==---

              Comment


              • #8
                Super...I-mi place,mai ales jantele...Sa o stapanesti sanatos ;)

                Comment


                • #9
                  ledurile le-ai pus la Sorin si Dan?

                  Comment


                  • #10
                    ioi Justinn, m-ai distrus cu acest look!
                    jante TSW Catalunya Hyper Black 16" 7J, right? ... cauciuce good year eagle F1 205/50/16 daca nu ma insel. calitate inainte de toate?
                    stergatoarele dau incredibil de bine! ceva modificari ca sa le pui?
                    prelungirea capotei e bestiala! imi place aerul nervos care il are.
                    plafonul negru si semnul ? arata minunat. poate o prelungire de negru pina pe capota.
                    volanul si schimbatorul in piele iar combinatia de albastru/portocaliu de pe consola mi-au dat de gindit.
                    foarte frumos, rafinat si bun gust. BRAVO! cel mai frumos logan vazut de mine!
                    o poza din spate?
                    ce s-a intimplat cu antena de pe plafon? am vazut azi in REAL antena de 15cm cromata. avind in vedere ca ai suficient crom pe ea, cred ca ar da bine. e si eftina, in jur de 15 ron.
                    sa o stapinesti sanatos si multi km fara probleme.
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • #11
                      arata bine masina ta,felicitari si sa o stapanesti sanatos.

                      Comment


                      • #12
                        domnu ai primit pina la urma kitul zender
                        beton prietenii stiu de ce
                        astept berea rece
                        toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                        Comment


                        • #13
                          Frumoasa masina...sa o stapanesti sanatos...spune-mi te rog ce este chestia aceea de pe bord (cadranul acela) si daca stergatoarele se scot usor (mi-as lua si eu dar imi este frica sa nu mi le fure...).
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            bordul e facut la Dan si Sorin... Adica la dsign si soran trebuia sa ma laud si eu...
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              @andrei-ma bucur ca iti place masina,o mai urmeze alte cateva mici modificari P

                              @alexandru89-jantele sunt pe 16'' si intregul proces de "restilizare" a masinii a fost facut din pura pasiunea...in dorinta de a avea o masina "a mea"/personalizata,ma bucur ca iti place

                              @radu_lyn-multumesc frumos radu,multi km fara probleme...

                              @sorin_pss-ledurile au fost puse de dsign,The LED Master !

                              @crististreulea- cristi tu esti cumva vecinul meu ? glumeam,dar ai dreptate in cele spuse de tine,jantele sunt TSW Catalunya,gumele Eagle F1 205/50/16 si stergatoarele au fost skimbate deoarece sunetul produs de cele veki nu era tocmai placut..."undita" de antena a fost data jos momentan deoarece nu ma ajuta cu nimik,functia de FM a cass fiind EXTREM de putin folosita...
                              Multumesc mult pentru urari...multi km fara probleme tuturor

                              @supercar-multumesc frumos supercar

                              @virtualmansorin-pentru domnul Sorin tot respectul si se pregateste o lada de bere tinuta in apa RECE de izvor si restul in momentul unei intalniri cat mai curand posibil.Multumesc

                              @valeriuciprian-cred ca te referi la consola dp bord,este un Play Station Portabil care are in unele situatii rol de gadget multimedia(muzica,filme,jocuri&stuff) si de GPS cateodata....stergatoarele se inlocuiesc realmente usor ,dar eu zic ca merita skimbate cele originale

                              @dsign-bordul a fost modificat de "profesorii" in domeniu ledurilor,Dany & Sorin si tin sa le multumesc pe aceasta cale pentru efortul depus si proiectul final care intotdeauna e un succes.Multumesc

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google