Anonymous Logan DXN

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    hai nu fii rau... macar aia au motoare care ne scuipa...
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • #32
      @valeriuciprian-nu stiu exact ce lungime au stergatoarele,dar unul e mai scurt si unul mai lung,asta pentru a diminiu marimea "V-ului" care se creaza...

      @ggd_87-ok e perfect sambata,acum undeva de ora 20-21 e ok?!?sau stabiliti alta ora favorabila pentru toata lumea...

      @dsign-nu te alaturi trupei?!?Stiu ca ai avut niste probleme cu talonul...astept un raspuns de la tine

      Comment


      • #33
        Nu le poti masura?...ai scapat de acel "V" de pe geam?
        sigpic

        Comment


        • #34
          NO COMMENT............................
          sigpic........restul e NoSpeedLimit

          Comment


          • #35
            felicitari pt masina!suspensia e schimbata sau e stok?

            Comment


            • #36
              l-am vazut parcat la cora pantelimon...imi place super mult cum ai prelungit capota peste faruri..spune-mi si mie unde ai facut asta si cat te-a costat totul?,...mersi

              Comment


              • #37
                Kitul Zender cu capota modificat se "pupa" perfect. BRAVO
                Si plafonul e beton, dar eu zic ca antena scoasa cu suportul ala lasat strica aspectul. Parerea mea e ca daca tot a vopsit plafonul si nu-ti trebuia antena mai bine astupai...
                Oricum e bestiala masina, imi place ca ai facut modificari de bun gust si nu exagerate...
                CsB
                Ambition 1.6 MPI

                Comment


                • #38
                  foarte mijto majinutza!!!Chiar imi place,nu ai gusturi rele!! Vopseaua este cea originala?? este metalizata?? cam cat tea costat exteriorul+disign interior!multi km si succes in continuare!!

                  Comment


                  • #39
                    @gigi_kent-

                    @stiancu-la suspenie nu sa lucrat decat la arcuri,amortizoare le am lasat stock doar pentru confort...

                    @laur200445-la capota sa lucrat aprox 2 zile,a fost destul de dificil de realizat si pretul a fost aprox 3milioane(fara vopsit)


                    @csb-Ma bucur ca iti place masina ...primul gand atunci cand am vopsit plafonul a fost sa scot suportul,dar am zis ca poate candva/cumva o sa fie nevoie de radioFM p

                    @dany_6900-Vopseaua este originala/metalizata...si nu am facut calcule cu totalul investitiei...

                    Multi km fara probleme.Bafta

                    Comment


                    • #40
                      nu exista confort cu arcurile stock,masina topaie la greu,lucru care nu o sa il faca cu amortizoarele sport,eu zic ca mai ok ar fi cu ambele ...
                      Last edited by andrei; 7 September 2007, 19:48.
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • #41
                        confirm cele spuse de cristi_xp

                        Comment


                        • #42
                          @Cristi_XP-arcurile dp masina sunt Eibach,amortizoarele probabil or sa fie inlocuite cu unele sport in primavara anului viitor...si sa stii ca si cu arcuri sport masina are alta manevrabilitate si stabilitate ...

                          Comment


                          • #43
                            nu am zis ca nu e mai stabila masina,am zis ca doar cu arcuri sport e mai putin confortabila ca si in cazul in care ai avea amortizoare...ca tzopaie la greu
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • #44
                              dupa parerea mea nu trebuie sa ii mai faci nimic,arata super.respect
                              sigpic........restul e NoSpeedLimit

                              Comment


                              • #45
                                superba masina dar mereu mai merge cate ceva in plus;)
                                sigpic
                                astra h 1,7 cdTI

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google