Anonymous Logan DXN

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    S-a descretit un topic care a murit..! Justinn nu cred ca mai intra aici ptr a va mai raspunde...
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • #92
      pai de cand si-a luat bertone 2.0, il gasim pe opel club
      e cel cu capota tip (asfalt cu desene cu creta..) aerografiata
      REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

      Comment


      • #93
        frumoasa masina..kitul de zender se potriveste cel mai bine la logan! ...zic eu mvp nu e singuru' mai are si ggd-u jante de 18'' :P

        Comment


        • #94
          cand postase mvp era cam singuru cu jante pe 18
          AG 16 Y M A

          Comment


          • #95
            Originally posted by Vip3rutzu View Post
            pai de cand si-a luat bertone 2.0, il gasim pe opel club
            e cel cu capota tip (asfalt cu desene cu creta..) aerografiata
            si daca nu era 2.0 nu era acolo ?
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #96
              ba probabil ca da )
              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

              Comment


              • #97
                viorele era singurul iti zic eu, Dany GGD are pe 18' de cateva luni, pacat ca proprietarul nu prea ne mai prezinta nimik la ea.
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • #98
                  scuze..MVP,poate mai prezinta alte modificari...nu se stie

                  Comment


                  • #99
                    Ba, voi sunteti turci? Ce vreti sa ne mai prezinte la masina? Rotile de tabla cu capace de fabrica si evacuarea originala? Masina a revenit la starea ei originala si a fost incredintata familiei lui Justinn. Nu mai e nimic de prezentat, omul v-a aratat ce poate face. GATA!

                    La vremea cind era pe mainile lui, Justinn a facut-o sa arate benga, chiar eu m-am inspirat de la el la citeva chestii. Admiram masinuta de cite ori treceam prin Cora. Acum e istorie, gata, finito!
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • Pacat ca a ajuns iar la stadiul stock

                      Comment


                      • Inchidem?...

                        Comment


                        • Cat mai repede cu putinta. Este un topic vechi care nu-si mai are rostul, initiatorul nu a mai raspuns deloc si din ce s-a inteles masina nu mai este ce a fost!
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • Liber la discutii, despre o masina inexistenta

                            Comment


                            • Tipic romanesc, cand n-ai de lucru (si acum cu criza nu prea este de lucru) iti cauti, inchizand topicuri

                              PS: acuma bine ca nu inchideti toate topicurile de pe ultima pagina de la "My ride"....cred ca uni moderatori au prea multa "putere"

                              SCUZE DE OFF-TOPIC
                              ...de doi lei :p

                              Comment


                              • Si cam ce ar trebui sa faca un moderator?...sau bagam moderatori din alte tari?Ce zici?))Dar nu se poate ca acolo criza e mai acuta...aia isi fac de lucru mai tare si vor sterge mai multe post-uri si thread-uri.

                                XP-ule mai taie ratia din "potiunea magica" si ne mai redu superputerile ca ajungem fara concurenta si ne luam lumea in cap ...nu-i nimic, cand veti ajunge sa va vaitati toti ca vi se misca forumul in reluare ca e prea incarcat atunci o sa vina si raspunsul pe masura: "Ne-am gasit de munca si nu mai inchidem thread-uri vechi si inutile"
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google