deschidere portbagaj din telecomanda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • montat actuator...citit toat e posturile anterioare...vreau sa pun si un amortizor si sa scot un arc...amortizorul tre sa fie de 46-50 cm lungime...cu el deschis? si sa fie de 'taria' maxim 200? da minim cat?
    Vreau sa pot deschide si din cheie la a 2-a apasare..ce trebuie sa leg si unde? va multumesc anticipat ptr raspunsuri.
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • mumus, actuatorul se leaga la un circuit(vezi in poza)...telescopul deschis trebuie sa aiba pana in 50cm si sa nu depaseasca o forta mai mare de 250N, iti recomand unul de 200N.
      Attached Files

      Comment


      • salut. Am si eu o intrebare: placa asta sau circuitul asta pt deschdere din telecomanda , pe unde se gaseste? eu am cu releu dar cand merge , cand nu merge.E cu chefuri si as vra sa rezolv problema ca ma enerveaza.

        Comment


        • Ia legatura cu ciprishor, eu de la el am luat montajul acum aproape 2 ani.
          GL-22-TOF

          Comment


          • Daca te chinui putin iese.

            Comment


            • Super...felicitari
              sigpic

              Comment


              • si la mine chinuiala a dat roade :
                2 telescoape de mobila, de 100N si un arc destins si tensionat la capete. Toata treaba 30 ron

                Comment


                • Fara chinuiala nu merge...a iesit super...felicitari
                  sigpic

                  Comment


                  • multumesc...de la tine am furat ideea cu arcurile torsionate.

                    Comment


                    • Si unde ai gasit telescoape?
                      ECUFix
                      Please don't visit my homepage!

                      Comment


                      • la orice magazin cu accesorii de mobila.

                        Comment


                        • salut,am si eu o intrebare,am schimbat capota portbagaj cu una model nou cea veche era fara buton trebuia sa deschizi cu cheia,aceeasi problema o am si acum pt. ca asta are buton dar nu se deschide la actionarea inchiderii centralizate a masinii.ce ar fi de facut?multumesc!

                          Comment


                          • La capota model nou trebuie sa ai un actuator legat la butonul de deschidere ...il ai ?
                            sigpic

                            Comment


                            • nu am acuator,cat costa?Doar asta mi trebuie nimic altceva?ms.

                              Comment


                              • Pentru porbagaj tija telescopica de 59 cm deschis si 280N, ar fi buna ?CE PARERE AVETI?
                                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google