deschidere portbagaj din telecomanda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bobo88....Am primit-o...poza e atasata intr-un post de-al tau anterior.
    sigpic

    Comment


    • multumesc mult valeriuciprian

      Comment


      • foarte practic actuatorul acela..pare foarte compact...de unde l-ai luat?
        Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
        sigpic

        Comment


        • acel actuator tot de la un logan l-am luat. de la dezmembrari si ma costat 20 de lei. cu toate k azi este duminica....m-am apucat sa il montez. l-am montat dar in schimb m-am oprit din cauza k nu am acea chestie cu care trebuie sa fac legatura dintre tija de la yala si tija de la actuator. voi cei care va-ti pus, de unde ati facut rost?

          Comment


          • Cauti un electrod de sudura de 2,5, il cureti, si modelezi cu patentul la marimea care iti trebuie.
            LOGAN--> <--TOYOTA

            Comment


            • despre asta vorbeam

              mai am o intrebare. de acum trebuie sa trag firul de la actuator la unitatea de inchidere centralizata si acum nu jtiu care este firul respectiv. inchiderea centralizata este marca THUNDER. ma puteti ajuta si sa imi spuneti care este firul respectiv? ms
              Last edited by bobo88; 31 January 2010, 21:24. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Originally posted by bobo88 View Post
                l-am montat dar in schimb m-am oprit din cauza k nu am acea chestie cu care trebuie sa fac legatura dintre tija de la yala si tija de la actuator. voi cei care va-ti pus, de unde ati facut rost?
                Sau o spita mai groasa de bicicleta
                sigpic

                Comment


                • Sal !

                  Am facut si eu rost de un actuator si nu stiu cum sa-l montez/fixez. Firul de la butonul din masina e deja tras pt ca masina a mai avut actuator (am cumparat-o second hand),dar nu stiu cum sa-l fixez. imi poate spune cineva,poze,videoclipuri. merci
                  Attached Files

                  Comment


                  • Cauta in acest topic si vei gasi ceea ce cauti.
                    sigpic

                    Comment


                    • nu nu........nu ma-ti inteles deci este acea placuta cu 3 piulite cu care fac legatura dintre cele 2 tije.

                      Comment


                      • De la un atelier care monteaza alarme si inchideri centralizate...da-le o bere baietilor si gata.
                        sigpic

                        Comment


                        • bobo88 acel cuplu cu cre prinzi tijele intre ele vine impreuna cu actuatorul..cel putin la mine asa s-a intamplat.:P

                          Mariusbro iti atasez niste poze cu montarea actuatorului..sunt 2 locuri unde il poti monta..eu am preferat sa il bag inauntru ce cel de pe loganu albastru...
                          Attached Files
                          Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
                          sigpic

                          Comment


                          • corect chelull....dar problema e ca eu l-am luat de la dezmebrari....si e fara acest cuplu

                            Comment


                            • poti imporviza ceva dintro bucatica de tabla si 4 surubele...faci ca atunci cand strangi suruburile sa se stranga tablita pe tija si s-o imobilizeze...e destul de usor daca ai imaginatie.:P
                              Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
                              sigpic

                              Comment


                              • Sal !

                                Chelull - merci mult pentru poze. Actuatorul meu vine fara placuta aia,trebuie sa improvizez. Numai bine !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google