Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Oti View Post
    ... Cu chin am obtinut originalitate 93% ...
    Uite ca altii obtin 96% doar din pix. Lucrarea de care vorbeam nu a fost verificata prin soft pentru ca ar fi iesit 4% originalitate.
    Cum e cu alea 3 randuri despre care zicea incriminatorul plagiatului? El nu stie ca se accepta si 93% originalitate?
    Mr.K numai la ponta trebuia sa fie 100% originalitate, la altii nu conteaza.
    Last edited by Fanez; 13 February 2017, 23:06.

    Comment


    • Sa protestam INFORMATI: Guvernul Ciolos a DEZINCRIMINAT abuzul in serviciu. Grindeanu l-a introdus, din nou, prin OUG! Cine are interes sa fie, din nou, ELIMINAT din Codul Penal?
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • S-a manifestat impotriva incriminarii abuzului in serviciu. Foarte bine. Oamenii din strada au vrut sa fie dezincriminat contrar, binomului. Deci nu binomul a scos oamenii in strada. Ca sa fie clar.

        Referendumul e "pe teava". Astept sa vad intrebarea. Pana atuni am eu o intrebare: banii folositi pentru referendum (minim 20 de milioane de euro, am auzit ca ar costa), n-ar fi fost mai bine folositi pentru construirea unui spital? Sau pentru un penitenciar?
        E mai important sa aruncam niste zeci de milioane de euro pe apa sambetei ca sa avem scuze pe urma sa zicem ca nu ne ajunge bugetul, ca au fost luate masuri nu stiu cum neviabile. Aha...
        Last edited by Fanez; 13 February 2017, 23:51. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Originally posted by Oti View Post
          Daca nu ati scris o lucrare de absolvire a unui curs care sa fie verificata cu softul antiplagiat nu stiti despre ce este vorba. Eu am facut asa ceva. Am pierduit noptile pt corectura. Cu chin am obtinut originalitate 93% ceea ce era limita pt acceptarea lucrarii. Nu tot ce se spune este realitate. Este o rautate, dezinformare.
          Sunt doua praguri pe care trebuie sa-l treci cu softul antiplagiat. Anul trecut testul m-a costat 100 ron, fără el nu as fi putut depune teza pentru sustinere. Teza lui Ponta a fost copiata din alta teza, cuvânt cu cuvânt vreo 40 de pagini/100. Nu ma credeți tot ce spune Mickey Mouse.

          Comment


          • Cel putin ala a recunoscut si a renuntat la doctorat.

            78% din bulionul i pasta de tomate trebuie retrase de pe pia


            Din cate am inteles eu, nenea Iancu se ocupa cu "cresterea rosiilor" . Am dedus din niste discutii de mai sus.

            Nene Iancu, putem apela la dumneata pentru conserve de rosii (bulion etc) sanatoase?
            Last edited by Fanez; 14 February 2017, 08:41. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Liviu a ajuns la instanta.
              Nu sunt motive sa intinda mult procesul, totul e clar, pus pe hartie si audio.

              Comment


              • Originally posted by Fanez View Post
                Nene Iancu, putem apela la dumneata pentru conserve de rosii (bulion etc) sanatoase?
                De-o salata, pot sa-ti ofer cu placere.
                Cultiv din toate cate putin; pentru casa cum se spune.
                Iti recomand o lectura aici, daca te intereseaza.
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • mr.K da...curati ca lacrima...puri si nevinovati. Sunt inocenta intruchipata...doar fortele fascist-capitaliste le vor raul. Vor sa asupraseca poporul si liderii ei iubiti. Copii poprului...lideri care ne conduc spre noi si inosrite meleaguri...nu de alta...dar la cum arata bugetul apropbat de ei...facem cincinalul nu in 4 ani...ci in 3.5 ani

                  Comment


                  • La multi ani cu executare!

                    Comment


                    • Ii facem cinste cu sapunul...am vazut eu sapun cu piper

                      Comment


                      • As scrie pe ambalaj: sapun cu aroma de libertate.

                        Sa vezi ce jale va fi pe votantii pesede, care nu produc nimic, doar se reproduc la greu, pentru banii de alocatie si alte ajutoare.
                        Un neurochirurg de la Colentina critica managementul defectuos al spitalului. Un vicepresedinte al PSD se declara impotriva liniei adoptate de partid.
                        Reactia tipica a ciumatilor rosii in anumite situatii cand sunt criticati: ii dam afara din spital/excludem din partid.

                        Pai da-l afara, in locul neurochirurgului o sa opereze madam Firea, o profesionista desavarsita. La spital nu te duci la lustruit bastoane, ca-n politica.
                        Last edited by mr.K; 14 February 2017, 10:54.

                        Comment


                        • votantii pesede, care nu produc nimic, doar se reproduc la greu, pentru banii de alocatie si alte ajutoare
                          Iar faci confuzie.
                          Majoritatea astora nici nu se duc la vot, sau daca se duc, voteaza cum le zice primarul pnl (de regula fost pd-pdl).
                          Nu stiu cum se va termina procesul asta dar asa tare mi-ar placea sa fie achitat, pur si simplu doar ca sa "mă râd" de cei care vor sa-l bage la puscarie. Le doresc sa n-aiba satisfactia asta.
                          Last edited by Fanez; 14 February 2017, 11:03.

                          Comment


                          • Iar faci confuzie.
                            Majoritatea astora nici nu se duc la vot, sau daca se duc, voteaza cum le zice primarul pnl (de regula fost pd-pdl).
                            Matale faci confuzie. Eu mai obisnuiesc sa bat putin si zona rurala, nu stau numai intre betoane. Stiu perfect cum se voteaza la tara. De fapt, nea Liviu a dus la rang de arta tipul asta de vot, la referendum. Dovada o gasesti in arhiva ministerului de justitie.
                            Iar primarii, statistic, cei mai multi erau la psd la 11 decembrie 2016.

                            Comment


                            • Ce zice Radu Tudor.

                              Cica cei care au votat PSD si si-au dat seama de greseala, au fost duminica in piata si au cerut hartii rosii.

                              Galbene au cerut aia care n-au fost la vot, si albastre, cei care au votat, dar nu cu PSD.
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • Fanez eu sunt taran cu acte inregula (crescut si educat in spiritul de taran)...Sunt dintr-o localitate cu aprox 5000 locuitori (langa TM)...stiu cum se voteaza...sunt 3 clase de alegatori...care daca dispar...creste economia romaniei...dar dispare PSD-ul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google