Discutii Generale Si Diverse Ale Membrilor LC Mures

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    @lucicu vei vedea asta in timp , faci un calcul si iti vei da seama ca tu defapt ai putere mai multa , calci masina mai tare si consumul e tot ala , mergi frumos la 100km poate economisesti 100 gr.era sa uit , du-te cu treapta a 4-a la 60 , cu a 5-a ai acelasi consum , nu face bine masinii si nu ai nici putere in ea.toata treaba te-ar costa vreo 3 mil maxim
    @Yed la diesel motor de 2000cmc din 97 e undeva la 200 de euro , la tine o fii ...jumatate avand in vedere ca la benzinare e mai ieftin
    Its just a car ...

    Comment


    • #17
      care stiti cat ma costa pe mine resoftarea la puturoasa mea???e de 1.4 MPI.
      Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

      Comment


      • #18
        250 de lei te costa sau cel putin atata era cand am facut eu

        Comment


        • #19
          mai putin 150-200 lei gasesti pe criza asta poate chiar la sibiu vine un meserias de la bucuresti ;)
          Its just a car ...

          Comment


          • #20
            caremi zice si mie dc imi scrie pe multe piese de pe masina GM ? :S
            Vvvvvvuuummmmmmmm pe langa NZN

            Comment


            • #21
              or fii de la general motors )
              Its just a car ...

              Comment


              • #22
                dragos,te duc eu la tipu ala...;)te rezolva ieftin
                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                Comment


                • #23
                  nzn-ule!pe mine ma duci?si cam cat ar costa la el,si cat dureaza?
                  am mai inteles ca se da garantie.pe ce?

                  inca o intrebare de om prost si chior:eu am avut pana acuma masini vw.unde traznet e filtru de aer la logan?ca eu m-am uitat dar nu l-am vazut.poate din cauza ca arata diferit cutia si pozitia fata de vw.
                  Last edited by lucicu26; 9 July 2009, 21:24. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #24
                    te duc......pt dragos e 150 lei si pt tine luci 300 leimai ieftin nu se poate....dureaza 15 minute....numai ca e din cj baiatu....mie el mi-o facut resftu....il am de vreo 30 de mii de km,da nu are nici pe dracu masina....trage de rupe...consuma putin....etc...vin eu cu tine daca vrei;) 0749677605 sau 0745491950...daca vrei sa vb suna-ma!
                    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                    Comment


                    • #25
                      90% ca o sa ii fac schimbarea asta,dar dupa concediu si dupa ce mai scap de niste nunti,adica peste vreo2-3 luni.oricum cred ca o sa ne intalnim pe 19,daca nu intervine ceva.
                      nu stii unde e filtru de aer?

                      Comment


                      • #26
                        la diesel habar nu am....:-??
                        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                        Comment


                        • #27
                          pai cred ca e ca la benzinare sub plasticul ala
                          pai garantie primesti pe soft , dar nu oricine iti ofera
                          Its just a car ...

                          Comment


                          • #28
                            Flo dupa ce vin de la bistrita adica dupa sau mai bine spus dupa 19 iulie fac pe dracu-n 4 si mergem la cj sa mi se faca resoftarea ca sa nu fiu cewl mai puturos din LC Tg.-Mures))))
                            Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                            Comment


                            • #29
                              bine domnu...mergem...;)
                              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                              Comment


                              • #30
                                deci Flo pretul pt remapare a ramas la fel?nu sa schimbat???
                                Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google