Discutii Generale Si Diverse Ale Membrilor LC Mures

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • il stiu si eu...e prea kitch...nu vad cu ce merge ala la prezentari...in fine...
    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

    Comment


    • Pai eu stiam ca, Kid-ul face parte dintr-un club nu dau nume aici (p mess va zic ce stiu )
      Acuma ca mie imi place altuia nu-i place fiecare cu gusturile lui
      Si ca nu sunt eu mare cunoscator, recunosc sunt la inceput....... dar mergem inainte:P

      Comment


      • eu l-am vazut si din mers si de aproape.radu are perfecta dreptate.o merge el pe la prezentari da nu stiu ce ar putea castiga ca e destul de obosit kitul de pe masina si in plus este facuta si aiurea.dar am mai vazutceva golane prin mures care aratau fain sau cel putin prezentabil.si la mine in ludus sunt cateva care arata fain.haideti la urmatoarea intrunire sa ne organizam sa vedem de noi doritori pt a fi membri logan club.ce ziceti????
        Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

        Comment


        • loganu ala acu nr MS 44 EMY o disparut din orash ?

          VAND FILTRE SPORT !!!! is mari :P
          Last edited by YED; 4 September 2009, 14:49. Reason: Automerged Doublepost
          Vvvvvvuuummmmmmmm pe langa NZN

          Comment


          • un pret ceva ne poti spune YED??
            Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

            Comment


            • yed...nevoie urgenta de filtru sport...!!!te0am sunat da nu raspunzi...
              EMY e in oras,dar e stok!
              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

              Comment


              • 50 ron ! filtrele le-am primit de afara
                Vvvvvvuuummmmmmmm pe langa NZN

                Comment


                • ce firma sunt YED???sunt ceva de capul lor sau asa numai ca se numesc filtre sport??
                  Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                  Comment


                  • ma pe cutie scrie TUNING is bulgare park

                    ma io mi-am pus pe opel : ca sunet suna foarte fain X asa pe drum ink nu lam testat :|

                    duminik dak se tzine ceva aduc sa vazi ;)

                    ma pe ele scrie TUNING is bulgaresti park , io mi-am pus pe opel suna foarte fain , pe drum ink nu lam testat .

                    ops prima data nu mio aparut si am mai scris odata
                    Last edited by YED; 5 September 2009, 11:33. Reason: Automerged Doublepost
                    Vvvvvvuuummmmmmmm pe langa NZN

                    Comment


                    • atunci nu uita duminica sa aduci YED sa vedem si noi iar daca vi cu tatal tau sa auzim si cum suna
                      Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                      Comment


                      • nu stiti pe nimeni care sa faca deschiderea la portbagaj din buton?
                        portbagaju numa sa tragi de el si sa il ridici?
                        vreau sa fac o magie sa dispara tot de pe portbagaj(emblema,motorizare si butonu de portbagaj)

                        Comment


                        • vezi lucicu de un service ceva.poate acolo iti poate rezolva.persoana fizica nu stiu
                          Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                          Comment


                          • lucicu...cristi_kapa de pe forum face....e din cluj
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • banuiesc,ca tre sa ma duc eu acolo,nu?
                              daca as avea mai multe chestii de facut,ar veni aici?sau sa mai vrea si altcineva ceva,sa ne adunam mai multi.
                              nu vrea nimeni nimik?

                              Comment


                              • pai cred ca da...ar veni...
                                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google