Discutii Generale Si Diverse Ale Membrilor LC Mures

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tu nu esti normal la cap.stii bine ca-mi plac multe logane.ce sa-mi placa la a mea ca e stock,exceptie facand pleoapele ulterior puse care le-am luat de la tine Flo.si masina ta imi place mult numai ca daca aduc vorba despre asta tu batman batman,nu crezi
    Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

    Comment


    • Originally posted by dj_dragos View Post
      tu nu esti normal la cap.stii bine ca-mi plac multe logane.ce sa-mi placa la a mea ca e stock,exceptie facand pleoapele ulterior puse care le-am luat de la tine Flo.si masina ta imi place mult numai ca daca aduc vorba despre asta tu batman batman,nu crezi
      ce sa iti placa la masina mea ma????jantele is naspa....prelungirea e naspa...tot e naspa...
      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

      Comment


      • mie imi plac angel eyesurile )

        ma nzn are caii da nare cine sai biciuiasca ) numa knd ii primu la semafor ii da peste 4000 ture :| in reste la 3000 schimba :|
        Last edited by YED; 21 September 2009, 22:27. Reason: Automerged Doublepost
        Vvvvvvuuummmmmmmm pe langa NZN

        Comment


        • aaaa.....de alea am uitat....nici alea nu ii plac ma....ii plac doar alea cu o singura lupa....tradatoruuuuuuuu.....
          eeeh....las ca faci tu permisu....:>
          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

          Comment


          • cine ma eu???am zis ca nu-mi place prelungirea???ba imi place,angel-urile la fel si asa mai departe.tot pe dos intelegi flo.
            Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

            Comment


            • cei cu voi ma ? )))) ioi flo de cand astept permisu pli k de drum de piatra mam saturat X(
              Vvvvvvuuummmmmmmm pe langa NZN

              Comment


              • Da.....din pacate sau din fericire am vazut, auzit ca mai activeaza un club asemanator LoganClub in Mures, care organizeaza in fiecare duminica intalniri......am vazut poze cand s-au adunat 16 masini (daca nu ma insel) ceea ce zic eu "este ceva":P
                Si ei au impartit pliante prin Mures in parcari, etc si se pare ca munca lor a dat roade....
                Haideti sa ne adunam si noi.... si sa facem ceva cu LOGAN CLUB;))


                ps: Yed daca te-ai saturat de drum de piatra iti zik eu unul "bun"(nu de piatra) unde sa conduci ;)
                Last edited by marius_gtm; 26 September 2009, 14:53.

                Comment


                • Marius aceasta idee a fost propusa de mult timp dar domnu NZN a uitat sa faca pliantele.haideti dupa regionala de la cluj ca tre sa se linisteasca apele sa ne punem serios pe treaba si sa popularizam cat mai mnult clubul.si in ludus sunt cxateva colane fainute.trebe sa vorbesc si cu ei dar imi trebuie pliante.NZN-ule hai tata o data cu pliantele mama lor.
                  P.S.:YED-ule las-o mai usor mai nene cu condusul pana sa-ti iei permisul ca de te prind gaborii regreti o viata intreaga.
                  Last edited by dj_dragos; 26 September 2009, 15:38. Reason: trebuia sa mai adaug ceva
                  Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                  Comment


                  • nui stress ma pe la mine pe la tzara nu circula gaborii :P oricum am pile )
                    Vvvvvvuuummmmmmmm pe langa NZN

                    Comment


                    • no bine mai titi,doar ti-am dat un sfat,tu acum faci ce vrei.
                      COLEGII nimeni nu mai spune nimic???pai de ce a facut radu threadu asta???haideti cu subiecte de discutie

                      domnu NZN fluturasele cand sunt gata apropo?????
                      Last edited by dj_dragos; 5 October 2009, 13:37. Reason: Automerged Doublepost
                      Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                      Comment


                      • subiect de discutie : cum stati cu banii ? eu is la pamant NZN vad ca are o gramada tot face si drege peste tot mai ales la masinuta
                        Its just a car ...

                        Comment


                        • Cu banii cam rau.....criza asta )......dar mai invartim ceva ceva si mai iese un ban :P


                          app:tub de bass 250w....de vanzare...pret bun:P ...

                          Comment


                          • hai ca m-ai facut curios marius.zi tata pretu???

                            rau stai lejer ca si eu sunt la pamant.sa vad ce rezolv weekul asta si daca se rezolva m-am scos cu banii de cheltuiala si gazolina pt o buna perioada de timp;)
                            P.S.:marius cu fire cu tot sa numai tubul de bass???
                            Last edited by dj_dragos; 6 October 2009, 19:53. Reason: Automerged Doublepost
                            Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                            Comment


                            • mereti maa ca voua tuburi de bass vandute si cumparate va trebe si voi sunteti plini de datorii va plang copii acasa
                              Its just a car ...

                              Comment


                              • radu asa am zis si io...mie mi-o plcut intrebarea lu dragos: " P.S.:marius cu fire cu tot sa numai tubul de bass??? " .....pai ma...tu cand cumperi un tub de bass il iei cu tot cu fire?ce firele lu mos craciun iti trebe? inca pune si "PS"ba dragos...pe zi ce trece ma uimesti)
                                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google