Intalnire Nationala Nr. 4 La Sibiu in 25-26 iulie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai oameni buni da la loganistii cu licenta de dat nu vati gandit? eu de exemp[lu am licenta exact atunci din 23-26 sper sa fiu programat in prima zi sa pot veni si eu altfel imi pare rau .
    :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

    Comment


    • Mai schimbati si voi locatia asta cu intalnirea nationala care vad ca se face doar la sibiu cel putin din constanta sau tulcea nu o sa vina nimeni 700km.
      Totusi de ce nu se face o intalnire nationala si la constanta sau bucuresti de exemplu?

      Comment


      • la bucuresti e trist... nu ai unde nu ai cum..aglomeratie.. etc..
        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

        Comment


        • depinde cine si cat de mult se mobilizeaza ... ar fi bun ceva prin centrul tarii, undeva unde poate ajunge toata lumea cu minim de cost, dar astea toate se discuta la urmatoarea intalnire ...

          p.s. @supercar nu te mai plange ca data trecuta ai venit cu ceva gen 3.4% consum )))))

          Comment


          • Originally posted by bezmeticu View Post
            disssel loc cu ursu...sau lupu...este oricand.. deci esti bine venit in casa lui
            ms bezme dar ce dracu facem daca e ursoaica acasa ??))

            domn sorin spor la organizare tata ca noi am scapat.(pana la anu).vad ca deja te ai conectat la nebunia ultimilor zile de pregatire bafta si ms de informatii
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • Originally posted by SUPERCAR View Post
              Mai schimbati si voi locatia ... nu o sa vina nimeni 700km.
              Totusi de ce nu se face o intalnire nationala si la constanta sau bucuresti de exemplu?
              N-ai cum sa faci 700 de km pana la Sibiu decat daca te ratacesti...zi vreo 530 km
              Ai vrea sa faca insa unul din Satu Mare 900 km pana la Constanta?
              O locatie centrala ar fi Brasovul sau chiar Sibiul...

              Comment


              • terminati cu discutiile astea off !
                Ca si o lamurire: locatia si perioada s-a decis prin VOT. Propuneri au fost la liber. Anul trecut tot asa s-a vrut organizarea unei nationale la constanta, s-a facut lobby, au fost chiar si doritori si s-a terminat ... nici cum. Nu a mai scos nimeni o vorba.
                Acum haideti sa ne concentram la cea de acum, iar pana la anul aveti timp cei din constanta si imprejurimi sa faceti lobby, sa supuneti la vot locatia si sa vedem ce iese.


                PS vine si Aradul, dar ne mai trebuie putin timp sa ne decidem ce si cum
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • ma bucur sa vad ca se strange lumea la sibiu si abia astept sa revin in tara sa dau o mana de ajutor la organizatori.
                  va rog nu uitati de siglele cluburilor locale, va multumesc.
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • era bine daca se organiza prin 17-18 odata cu raliul sibiului,cu ceva probe prin vecinatatea locatiei de intalnire(si eu cu raliurile?!?!) oricum o sa fiu acolo!bafta! uite si detaliihttp://www.autorally.ro/index.cfm/page/cnr/raliuri.html

                    Comment


                    • staaaaaaaaati......faza din ziar va fi pe 25??ca daca da atunci vin pe 25
                      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                      Comment


                      • addyionut, iti dai seama ca daca faceam cu raliul nu aveai loc sa arunci un aca in oras
                        aham......Restul e LOGAN


                        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                        Comment


                        • va rog sa ma puneti si pe mine putin la curent cu toata treaba asta.intrunirea va incepe pe 25.bun asta am inteles.in 26 iulie va mai fi ceva???deoarece eu numai in 26 pot venii.
                          Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                          Comment


                          • dragos.....pe 26 mergem noi..pe 26 e faza importanta
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • buuuunnn.atat am vrut sa stiu.fratilor ne vedem pe 26 la sibiu.va fi RUPEREEEEEE.abia astept...
                              Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                              Comment


                              • Din pacate nu am sa mai pot veni la intalnire, tocmai am platit avansul pentru o locuinta si am ramas cu bugetul la limita existentei, iar in perioada aceea se face si repartizarea locurilor la titularizare, examen pe care il da Ancuta (sotia). Imi pare rau ca nu am sa fiu prezent la cea mai tare intalnire de pana acum.
                                Last edited by KeanuRev; 28 June 2009, 21:03.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google