Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

    Va salut,numele meu este Nicolae Diaconescu am 34 ani, sunt profesor de modelism la un Club al Copiilor in orasul Pucioasa,judetul Dambovita.
    Va informez ca duminica 11.iulie 2010,orele 10,se deschide Fan Club Logan Pucioasa-Dambovita.

    Am facut fluturasi ,i-am distribuit prin orasul Pucioasa,in jur de 40 buc,avem si sediu,plus ca punem membrilor un teren de expunere a automobilelor.
    Adresa este:Clubul de Aeromodelism " Henri Coanda" Pucioasa,str.C.Olanescu nr.9.-relatii la tel:0720964352;email:rachete_nicu@yahoo.com

  • #2
    foarte buna ideea...succes va doresc...sper sa ajung si eu pe la voi ca trec foarte des prin Pucioasa
    sigpic
    "BRABUS" STYLE

    Comment


    • #3
      bravo d-le nicu, buna initiativa

      Comment


      • #4
        Intalnire

        Azi ne-am intalnit pentru a deschide si infiinta noul Fan Club Logan Pucioasa-Dambovita.Din pacate vrea nu prea a tinut cu noi a plouat,dar dupa ceva timp a venit si soarele.Nu am fost multi,pt ca era duminica si unii ca de fiecare data au avut altceva de facut,cei mai infocati ne-m prezentat si ne-am aratat ce tuning avem la ele.A fost frumos si am aranjat sa ne vedem in fiecare duminica dar sa schimbat ora 10 cu ora 12.
        Bafta tuturor.

        Cine vrea sa vada poze sa intre pe id meu.
        Last edited by aviatorul76; 11 July 2010, 19:22. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #5
          Salut.
          Daca se poate posta ar fi super
          Foarte frumos,o initiativa buna de a lega prietenii prin intermediul LoganClubului
          Mult succes!!!!!!!!!!!
          Numai bine.
          Un Logan----YNG-----
          Numai bine.

          Comment


          • #6
            frumos ca ati reusit sa va adunati mai multi, si la cat mai multe intalniri !!

            off topic: de ce nu ai postat pozele (cam putine ) direct pe topic?

            Comment


            • #7
              Logan club pucioasa 2010

              iNTALNIRE MEMBRII
              Attached Files

              Comment


              • #8
                ai reusit aviatorule !

                Comment


                • #9
                  Salut.
                  Vad ca sunteti mai multii cumasini rosii.Dar aveti un exemplar in spate mare,mare de tot.
                  Numai bine.
                  Felicitari aviatorule
                  Un Logan----YNG-----
                  Numai bine.

                  Comment


                  • #10
                    Am uitat sa vi-l prezint pe fratemiu Sandu Diaconescu care are logan si el ,este mai mare de varsta ca mine,el este aviator cu acte in regula,pilot profesionist.

                    Cat despre mine sunt profesor de rachetomodele la un club de modelism din Pucioasa,iar fratele meu este profesor de aeromodele.Imbinand aviatia cu masinile logan.

                    Cine doreste sa ne viziteze si sa se inscrie la noi ,poate sa o faca vizitandu-ne la sediul cu adresa:Clubul de Aeromodelism"Henri Coanda" Pucioasa,str.Olanescu nr.9.Judetul Dambovita.Sau www.pucioasa-modelism.ro / tel:0720964352
                    Asteptam cati mai multi impatimiti ai loganului.

                    Comment


                    • #11
                      Da eram si yo p'acolo cel in negru... si am mai pus o poza
                      Attached Files
                      Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

                      Comment


                      • #12
                        ZTZ si TVR v-am vazut azi prin Targoviste.
                        aviatorul76,nu se vorbeste la telefon cand conduci....
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • #13
                          @D-FENS ai cumva un logan alb? sau poate te confund...
                          Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

                          Comment


                          • #14
                            Asta-i masina mea.
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • #15
                              Da foarte ingrijita si foarte curata... Bravo!!! Milioane de kilometrii fara incidente!
                              Dar de ce cenzureaza toata lumea numerele de inmatriculare?
                              Asa trebuia sa facem si noi oare?

                              Ne am hotarat ca sa facem intalniri in fiecare Duminica de la ora 12:00
                              Deci Duminica 18/07/2010 ora 12:00 intalnire la "Clubul Copiilor Pucioasa" (aceiasi adresa de mai sus)
                              Last edited by C0nNeXxX; 16 July 2010, 12:59. Reason: Automerged Doublepost
                              Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google