Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    [QUOTE=DB77AAA;718523]Erau doar niste cuvinte de lauda asupra oamenilor din Pucioasa. E drept am divagat putin, insa nu ne suparam ca ne viziteaza oameni cu Loganuri.

    Daca va deranjez nu voi mai posta in acest topic
    nu a zis nimeni ca deranjezi, doar ca te.ai exprimat intr.un mod in care nu trebuia,ca si cum ti.ar vi stat pe cap, abia dupa aia ai zis ca nu a deranjat...

    Originally posted by C0nNeXxX View Post
    Uraaa!!! Acum suntem si noi stiky
    Multumim Cristi!
    in legatura cu cristi, e un baiat de nota 2000
    nici nu.l cunosc decat de pe net si m.a ajutat cu cateva informatii, numai respect pt el, si pt administrator cum luam legatura ca vreau si eu stickere?
    Last edited by nicu_rcn; 24 September 2010, 18:18. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

    Comment


    • #77
      salut prieteni eu am fost creierul (omul din umbra )fratello are timp si s a ocupat .
      eu l am indemnat sa isi ia logan.k suntem nationalisti.

      Comment


      • #78
        bravo aviatorule; felicitari tie cat si lui "C0nNeXxX", pt tot ce ati realizat cat si pt insistentele voastre; sper ca intr-o zi, poate la o intalnire in pucioasa, sa avem mai mult timp sa stam si noi putin de vorba!
        PS: sunt baiatul cu care te-ai intalnit la spital (sanatate maxima mamei tale)

        Comment


        • #79
          Rectific pt toata lumea,la insistentele fratelui meu m-am logat pe acest site in decembrie cand mi-am luat loganul si apoi ne-am gandit amundoi sa facem si un fel de club cum era clubul ( TRABANTISTILOR) si asa am realizat acest club logan.
          Apoi am cunoscut 3 amici din oras care acum si eu sunt membrii fondatori,Octav,Edy si Silviu ( Connexx).In prezent lucram la constituirea si la statutul asociatiei .In curand vom intra cu acte in regula se va infiinta si va avea statut juridic:Asociatia Sportiva Logan Club Pucioasa.

          O sa va tin la curent.

          Comment


          • #80
            @nicu_rcn! Suntem din aceiasi comuna. Eu sunt din Zidurile.

            Nu duminica asta, aialalta, ma primiti si pe mine? Vin cu Nicu

            Daca nu vine colegul de la pitesti, vin eu cu scule de diagnoza
            sigpic
            Vectra C. 1,6i

            Comment


            • #81
              Si mai ne luam si la cearta :d nu.i nimic, eu unul imi cer scuze dak vrei s vb mai des ia id.ul meu de mess radio.fantazy(dak nu am voie rog moderatori sa modifice mesajul) app,mesaj pt toata lumea, voi ce modificari a.ti adus golanasului vostru?
              sigpic

              Comment


              • #82
                Pt cei ce nu au inteles acest Logan Club Pucioasa sa facut de mine si de fratele meu Sange86 - Sandu,iar primii membrii au fost pt infiintare Edy,Silviu,Octav,cu ei am inceput acest Club.iar pt cei nu stiu avem un prieten din Pitesti care lucreaza la Fabrica si in particular si in timpul lui liber ne face tuning la masini ,diagnoze,imbunatatiri la preturi de criza.In curand acest logan club va avea si acte,stampila ,presedinte ,vicepresedinti.o asociatie sportiva in regula.
                O sa avem si service pt loganuri.
                Eu ma ocup de intalniri,atargere de noi membrii,atargere de sponsori si ma ocup de tuning exterior.
                Am facut si stikare cu Logan Club Pucioasa,pun follii pe geamuri,autocolant negru mat pe stalpi usi,capota si porbagaj,praguri,parasolare.
                Astept membrii noi si colaboratori.In curand si un site.

                Va rog nu mai postati pe forum decat anunturi stric legate de masina logan,nu vreau sa mai aud contre,vb urate si alte lucruri care nu au legatura cu masinile logan.

                Cu stima ,
                Prof.Diaconescu Nicolae - aviatorul76

                Iar toti care vor sa vb putem folosi si messengerul sau yahoo:
                adresa este: pucioasa_loganclub@yahoo.com

                va astept la intalniri.

                Maine dimineata ora 11 la Clubul de Aeromodelism din Pucioasa,str.Olanescu nr.9 - fosta Casa Pionierilor are loc Intalnire Logan Club Pucioasa - Dambovita .
                Va astept,anuntati prieteni ,amici,parinti,bunici sa vina cu loganurile la intalnire.

                In curand vom face un banner pt reclama si tricouri cu logan club Pucioasa.
                Last edited by aviatorul76; 25 September 2010, 22:43. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #83
                  autoritar aviatorul! a pus piciorul in prag, nu gluma!
                  pui si ceva pasiune, nu ? bine tu aviatorule!

                  Comment


                  • #84
                    Duminica 26 sept.2010 ora 11,o zi moharata cu nori,a inceput si ploaia ,au inceput sa apara baietii din logan club.Am zis la o asa vreme urata ca no sa vina nimeni,eram suparat,dar baietii din logan club au venit si pe ploaie .Octav,Edy,Sandu,Nae,Cristi,Ion,Cosmin si ultimul venit in logan club este Catalin au venit toti la intalnire.Am stat adapostiti la mine in birou ,ne-am uitat la tutorialele lui Cristi ,la o cafea si un suc,am discutat despre imbunatatirile pe care ni le-am facut fiecare in parte.
                    Ploaia nu ne-a tinut acasa.
                    ne vom intalni si duminica viitoare.

                    Cu stima profesor ,
                    Diaconescu Nicolae-Organizator de Intalniri

                    Comment


                    • #85
                      Intalnire Logan Club Pucioasa

                      Intalnire Logan Club Pucioasa duminica 26.09.2010 ora 11.
                      Attached Files

                      Comment


                      • #86
                        Loganul meu

                        Si acum Loganul meu care de cateva saptamani sufera prin imbunatatiri multiple.
                        Attached Files

                        Comment


                        • #87
                          Era sa uit poze si cu Loganul fratelui meu.Sange86-Sandu Diaconescu.

                          Era sa uit poze si cu Loganul fratelui meu.Sange86-Sandu Diaconescu.
                          Attached Files

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by aviatorul76 View Post
                            Era sa uit poze si cu Loganul fratelui meu.Sange86-Sandu Diaconescu.
                            ff frumos, apropo de unde a luat eleronul ala?
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              de la un amic italian

                              In curand Logan Club Pucioasa se va inoi:sa comandat sepci, tricouri ,stikare si hanorace inscriptionate cu Logan Club Pucioasa.
                              Vom face si un banner si o firma luminoasa pt noul sediu.
                              Last edited by aviatorul76; 27 September 2010, 00:09. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • #90
                                Si inca ceva ...

                                Am uitat sa va arat ceasurile mele marca Prestige lumina alba,ace rosii.
                                Si inca ceva noile leduri de la plafoniera.

                                Cine doreste imbunatatiri pt logan sa ma sune sa ii dau lista.
                                Succes !
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google