Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Deja masina mea e stikerita cu alt club(Opel). SI noi avem intalniri, reparatii, diagoze, pahare de vorba ..... joia, in Targoviste. Intamplator, avem un loganist de ne streseaza cu a sa masina, dar nu ne suparam
    sigpic
    Vectra C. 1,6i

    Comment


    • #62
      Salutare colegi duminica 26.09.2010 orele 11 intalnire cu membrii logan club,sediul Clubul de Aeromodelism Henri Coanda Pucioasa,str.C.Olanescu nr.9 ,tel.0720-964352
      Astept si alti membri ,sau simpatizanti.

      Comment


      • #63
        salutare...as vrea sa stiu daca aveti ceva fluturasi pt ca vreau sa impart la cativa vecini cu logan sa marim clubul

        Comment


        • #64
          Avem! Si daca nu avem facem!
          @laus2006_ro Bine ai veint pe forum!
          Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

          Comment


          • #65
            Originally posted by DB77AAA View Post
            Deja masina mea e stikerita cu alt club(Opel). SI noi avem intalniri, reparatii, diagoze, pahare de vorba ..... joia, in Targoviste. Intamplator, avem un loganist de ne streseaza cu a sa masina, dar nu ne suparam
            dar ma rog tu de ce ne stresezi pe club logan daca pe tine te deranjeaza loganistul?
            sigpic

            Comment


            • #66
              Omul a zis clar ca nu se supara,deci?
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • #67
                Azi m-am hotarat sa muncesc singur am facu 100 de fluturasi cu anunturi de intalnire la logan club si vreo 3 ore am stat in centrul orasului Pucioasa si opream masinile logan.
                Multi loganisti incantati ca sa facut asa ceva si in dambovita.
                Cine doreste sa isi faca tuning interior si exterior sa ma contacteze la nr.0720-964352 nicu .

                Vrea cineva care are logan sa isi faca modificari ,imbunatatiri la masina ,sa consulte lista aici si sa ma sune ca sa aiba baiatul care vine din Pitesti sa ne face tuning.
                sunati-ma pana maine la ora 13 ,0720-964352 nicu
                Last edited by aviatorul76; 23 September 2010, 21:59. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #68
                  opa, modificari
                  LoganClub Pucioasa

                  aviatorul76
                  Organizator de Intalniri
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • #69
                    Va multumesc in special lui cristi din timisoara care a facut eforturi supraomenesti sa fin loganisti din pucioasa dambovita intr-un termen asa de scurt printre ceilalti din alte judete.
                    La o luna si jumatate de cand am infiintat acest Logan Club sunt mandru ca cei care au logan au unde sa isi spuna oful sa isi faca pe bani putini imbunatatiri la masini .
                    Multumesc si administratorului pt sprijinul acordat.
                    Va multumesc ca m-ati facut fericit.
                    Cu stima si deosbit repect tuturor care m-au sprijinit in intalnirile avute pana acum.
                    Semnat Prof.Nicolae Diaconescu

                    Comment


                    • #70
                      salutare la toata lumea in special celor din LOGAN CLUB PUCIOASA.imi pare rau ca nu am mai accesat forum da am fost mai tot timpu plecat de acasa dar in seara asta mi-am facut ceva timp pentru loganclub.ro si am avut marea si frumoasa surpriza sa vad ca LOGAN CLUB PUCIOASA a devenit cunoscut si a iesit si el la lumina dupa ceva timp de intuneric.ma bucur foarte mult pentru nicu (aviatorul76) care a realizat pana la urma ce si-a propus si pe aceasta cale iti spun maestre esti mare toata stima si respectu meu.de acuma incolo in fiecare duminica o sa fiu prezent la intalniri (nicu poate sa confirme ca am lipsit la maxim intalniri).inca o data toata stima si respectu meu pentru Nicolae Diaconescu si multumesc personal administratorului.Bafta la toata lumea

                      Comment


                      • #71
                        Bravo pt initiativa.aviatorul76!La mai multe intalniri si cat mai multi membri.
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by nicu_rcn View Post
                          dar ma rog tu de ce ne stresezi pe club logan daca pe tine te deranjeaza loganistul?
                          Erau doar niste cuvinte de lauda asupra oamenilor din Pucioasa. E drept am divagat putin, insa nu ne suparam ca ne viziteaza oameni cu Loganuri.

                          Daca va deranjez nu voi mai posta in acest topic.
                          sigpic
                          Vectra C. 1,6i

                          Comment


                          • #73
                            Eu cred ca fiecare e bine primit,nu deranjezi pe nimeni.
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • #74
                              Uraaa!!! Acum suntem si noi stiky
                              Multumim Cristi!
                              Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

                              Comment


                              • #75
                                Cine vine duminica la 11 la intalnire Logan Club Puicoasa-Dambovita,sa intre pe forum sau pe e-mail:pucioasa_loganclub@yahoo.com sau la tel.0720964352 Nicu
                                Va asteptam !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google