Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • scuze ca ma bag in discutie..... luati legatura cu useru Keanurev...7 lei "sticker mic scris de mana www.loganclub.ro ... si sticker alb rosu logan club cu numele orasului "
    http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=209

    Comment


    • Sa ii intreb cine face stickere de astea in piatra. Sa vad cristi de unde a luat/facut stickerele.

      Ms de info Loganu. Vad eu cum fac pana la urma ;)
      Last edited by Jr Andrei; 14 August 2009, 11:24. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic
      LOGAN CLUB Piatra Neamt

      Comment


      • Chiar ca, a fost frumoasa "fulgerica".....as propune ca de acum in colo, sa avem 2 zile rezervate pt intalnire. joi seara incepand cu ora 20.00, si sambata incepand cu ora 18.00. Asta pt cine nu poate veni sambata.
        Sambata acum nu stiu daca pot sa ajung....ma apuc de curatenie prin casa de luni, si cum maine e zi libera de la munca, tre sa ma apuc de strans mobila prin casa, si carat o parte din lucruri pe la rude.

        Andrei- in legatura cu stickerele....daca vor mai multi putem face comanda de la Keanurev....parca si eu as mai vrea 2..... Eu mi-am facut aici in oras, si se poate face si aici la noi...dar depinde cati vor stickere.
        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

        Comment


        • eu vreau unul pentru fata...asa ca poti da comanda

          Comment


          • Punem mana de la mana sa facem mai multe maini ) Ok ... ne adunam si facem o comanda.
            sigpic
            LOGAN CLUB Piatra Neamt

            Comment


            • intradevar reusite fulgerele astea,par sa aiba priza mai mare la intilniri....apropo doritorilor de abtipilduri,donez un stiker pt.luneta spate
              doritori sunt asteptati cu o bere
              PS: ATASEZ SI O POZA PENTRU SUGESTII Imagine150.jpg
              Last edited by dragos79; 14 August 2009, 22:36.
              sigpic

              Comment


              • atunci faceti doar "fulgere fratilor". Ce sa mai venim sambata seara.
                Sambata asta nu s-a sinchisit nimeni sa vina la intalnire. Ca si sambata trecuta bineinteles.
                Va reamintesc inca o data ca majoritatea ati vrut ca intalnirile sa aiba loc sambata. Nu in alta zi.
                Iar acum joia e ziua perfecta pentru asta, nu?
                Oricum, nu vreau sa vorbesc mai mult decat e necesar, dar raman la ideea mea (mai veche) ca nu putem vorbi de un club in Piatra Neamt.
                Last edited by mike26ro; 15 August 2009, 22:24.

                Comment


                • Eu imi cer scuze ca nu am putut sa ajung ... m-am luat cu calculatorul lui fratemiu caruia i-am instalat windowsul si am avut nenumarate probleme, si deabia la 19:45 mi-am dat seama ca am ratat intalnirea. Uitasem complet, am avut o droaie de-a treaba astazi.
                  Chiar imi pare rau sa aud ca nu vine lumea sambata la intalnire, acum cand a inceput si mie sa imi placa
                  Last edited by cristi3775; 16 August 2009, 10:49. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic
                  LOGAN CLUB Piatra Neamt

                  Comment


                  • sorry dragos, eu as vrea un sticker mic cu logan club sa pun pe geamu fata, nu cu site-ul. Gasesti tu pe cineva pana la urma
                    sigpic
                    LOGAN CLUB Piatra Neamt

                    Comment


                    • stikerul sa stea la bursa nu aici...
                      Andrei, stai linistit, ca prezenta nu e obligatorie, numai ca e bine de stiut cine vine sau nu, sa se faca o prezenta pe forum , etc, mai sunt telefoane.
                      Dar am ajuns la concluzia ca nu e interes.
                      Andrei, daca-ti place intr-adevar la intalniri...asta e bine. putem face ceva impreuna.
                      Din pacate esti cam singurul , cred, care a spus acest lucru.

                      Comment


                      • vreau sa spun ca sunt tare dezamagit.
                        1.ca a luat bataie Ceahlaul....
                        2.ca nu se mai prezinta nimeni la intalnirea de sambata...nici macar cei care au propus acea zi pentru intalniri. NOrmal........nici macar nu meritam sa ne chemam CLUB.
                        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                        Comment


                        • buuuuuuuuuu iar cearta? las ca se termina si cu vara asta si ne revenim. joi prezent si eu la fulger

                          P.S. dragos cred ca il vreau eu sticul ca cu red zone mam cam sucarit ca au pana si prapadite de dacii care cade tabla de pe ele si vreau sa schimb. apropo hai sa acutam un sponsor care ne da ceva sa purtam si sticuri personalizate
                          Last edited by gabi galbeaza; 16 August 2009, 15:41. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Cred ca sambata viitoare o sa va facem o vizita,si noi suntem la fel de "multi" ca si voi la intalniri.

                            Comment


                            • Va asteptam cu drag, adica poate va asteapta totusi cineva, ca eu nu vin sambata viitoare, am alte planuri. E bine asa, sa ne adunam vreo 3-4 orase , ca sa fim si noi vreo 4-5 masini la o intalnire :d
                              Gabi , joi nu se mai cheama fulger, se cheama intalnire LC ( a doua zi de intalnire). "Fulgerul" este altceva, este ceva spontan, etc. si cu un scop.

                              Comment


                              • Alooo colegii vati incins de la soare , misule modulul ala pare sa se potriveasca si sa mearga la ce ai vrut tu.
                                :smokespliff:.....UNUL CU DE TOATE...:smokespliff:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google