loganisti asupriti de consoarte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • loganisti asupriti de consoarte

    la mine e durere cu nevasta:
    - bagi bani in masina si vine unu, te loveste si o face praf si s-au dus banii
    - bine ca mergi la masini si nu stai cu noi acasa (ea si copilul)
    - bine ca la sinnicolau te duci cu unu si cu altu' ca sa-i filmezi, dar cu fiutu cind ai fost ultima oara in parc si cind l-ai filmat? (abereaza, am tone de Giga de filme si poze si mergem des in parcuri, mall, circ ...etc)
    - la constanta la prima lor intilnire, fiumiu era obosit, nu mai avea rabdare si nevastamea imi toca capul de imi venea sa de pareri de rau ca am luat-o cu mine
    - trebuie sa decontez bonurile de motorina si sa justific banii cheltuiti (nu aveti idee ce greu mi-a fost sa-i nu-i zic de unde am avut bani de remapare. i-am zis ca am trecut niste batrine strada si am spalat vreo 2 morti ). al meu card de salarii e la ea. am si uitat pinul
    - replici scurte: de ce ai pus stickere pe geamuri? de ce ti-a trebuit cotiera? ABSOLUT nici o folie pe geam!, VIND MASINA!

    i-am zis in gluma ca am pus 2 dungi albe din fata in spate (am facut la vechea masina pe negru) si ca arata mortal. moamaaaaa ce scandal pe mine!! a sunat acasa la soacrasa sa se uite la masina daca are sau nu dungi )
    deci e grele cu astia familistii.
    dar totusi, e iubirea mea si e greu fara ea
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

  • #2
    Domnu cristi am analizat postul tau eu si cu prietenii mei acadamecienii si am ajuns la concluzia ca suferi de o boala incurabila deci acesta boala se numeste ``papucism`` si se manifesta grav si ireversibil in cazurile mai rare dar extrem de grave sotia alege culoare si marca masini si asa apar masinilie ROSII... mai sufera cineva de aceasta boala ?
    acum serios e bine cand se termina cu bine... pe mine fosta prietena ma enervat ca eu spalasem masina o facusem gigea(tocmai ce luasem permisu) si vroiam sa mergem so plimb cu masina sa-i arat ce sofer bun sunt si ea ca nu ca nu se urca in masina... si de atunci sa terminat... si acum regret
    Asa ca totu e bine cand se termina cu bine...
    Domnu cristi consoarta are permis? te pot ajuta cu niste explicati:
    1.de exemplu la intrebarea ``de ce ai pus stikere`` raspunsul ideal ar fi: ca so recunosti in parcari la mall...
    2.de exemplu la intrebarea ``de ce tia trebuit cotiera`` raspunsul ideal ar fi ca sa-ti fardurile in ea...
    3. la folii raspunsu ideal ar fi : ca sa nu faca copilu insolatie
    4. la 2dungi din fata pana in spate ar fi : ca sa poti so aliniezi mai bine cu bordura la parcarile laterale...

    sigpic

    Comment


    • #3
      Originally posted by crististreulea
      la mine e durere cu nevasta[...]
      E clar, nu ma insor prea curand.
      numar secundele

      Comment


      • #4
        Originally posted by sonykel
        Domnu cristi consoarta are permis? te pot ajuta cu niste explicati:
        1.de exemplu la intrebarea ``de ce ai pus stikere`` raspunsul ideal ar fi: ca so recunosti in parcari la mall...
        2.de exemplu la intrebarea ``de ce tia trebuit cotiera`` raspunsul ideal ar fi ca sa-ti fardurile in ea...
        3. la folii raspunsu ideal ar fi : ca sa nu faca copilu insolatie
        4. la 2dungi din fata pana in spate ar fi : ca sa poti so aliniezi mai bine cu bordura la parcarile laterale...
        bune explicatii

        Comment


        • #5
          @sonykel: esti tare! Merita luate in seama explicatiile tale!
          @crististreulea: nu esti normal man da cred ca ti-am mai zis asta de mai multe ori
          sigpic

          Comment


          • #6
            Radeti voi radeti dar va vad eu cand va veti insura .
            Eu am aproximativ aceleeasi probleme cu particularitatile mele(nu am copil) . Poate e o chestie ce apare la posesorii de Logan insurati, pe care-i cheama Cristi si au 30 de ani.
            Revin cu perle ale consoartei.
            Cel mai lent 1,6 8v

            Comment


            • #7
              Ce-as mai rade eu ca din greseala consoartele voastre sa apuce sa citeasca pe forum ce-ati scris despre ele...Auuuuuuuu! Vai de voi!
              sigpic

              Comment


              • #8
                Imposibil. Nu are acces la net si nici nu stie ca sunt membru LoganClub.
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • #9
                  Originally posted by mareom
                  Ce-as mai rade eu ca din greseala consoartele voastre sa apuce sa citeasca pe forum ce-ati scris despre ele...Auuuuuuuu! Vai de voi!
                  asta chiar ar fi tare!
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #10
                    Propun sa mai faceti un topi ``Membri De pe Logan Club torturati de proprii copii...``
                    Sau ``Cum sa uiti copilu acasa cand pleci la intrunire``

                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Va plang de mila )
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • #12
                        si eu la fel...

                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          yo pana la 27 de ani nici nu ma gandesc la insuratoare....asa ca n-am batai de cap

                          Comment


                          • #14
                            Voi de ce naibi credeti ca vin la intalniri, si pe deasupra as vrea sa se tina cam din 2 in 2 zile?
                            Glumeam !
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • #15
                              Floryne din cand in cand da si tu un telefon draga am facut pana, draga am ramas fara benzina si uite asa mai tragi de timp mai stai la un pahar de vorba cu prietenii...

                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google