loganisti asupriti de consoarte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Rocri
    Cat costa? De unde ai bani? Bine ii zic ca a costat 80 de lei (ca sa nu zica ca e mult) dar trebuie sa ascund factura ca daca o vede dorm in cada pe putin juma de an.
    e jale atunci vezi cum faci cu factura sa o ascunzi bine

    Comment


    • #47
      Fii sigur ca ma patit0o cu un ceas(de mana). Cand a vazut ca a costat 180 RON (i-am zis ca a costat 70) o saptamana m-a tocat la cap(noroc ca-si facuse o comanda la AVOANE si i-am zis ca nu i le platesc daca nu tace)
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • #48
        @Rocri - zici si tu ca l-ai primit cadou de pe forum, si sa rezolvat treaba,
        , sunt cu ochii pe voi !
        :thumbsup:

        Comment


        • #49
          Originally posted by Rocri
          Fii sigur ca ma patit0o cu un ceas(de mana). Cand a vazut ca a costat 180 RON (i-am zis ca a costat 70) o saptamana m-a tocat la cap(noroc ca-si facuse o comanda la AVOANE si i-am zis ca nu i le platesc daca nu tace)
          pai ele cheltuie o gramada de banii pe farduri,rujuri si alte minuni si noi nu avem voie sa ne luam ceva pentru masinuta,nu mi se pare corect

          Comment


          • #50
            Originally posted by Rocri
            ... ii zic ca a costat 80 de lei ...
            aici am rezolvare pentru tine.
            cind mi-am luat detectorul de radar, cobra 9930 cu 530ron, i-am zis ca eu am 100 ron si daca pune ea diferenta de 70 ron ca sa-l luam, doar mergeam la mare si e mai sigur asa . wow ce eftin, a exclamatea si mi-a dat banii.
            mi-a zis sa iau factura pe firma. cum pixu meu sa iau factura pe firma si sa o ascund? )
            asa ca la momentul intrebarii de ce e suma asa mare, i-am zis ca ala de la magazin avea ceva probleme cu stocul si daca sint de acord sa factureze o suma mai mare ca sa regleze acel stoc, eu platiind suma corecta, adica 170ron .
            "traim in romania si asta ne ocupa tot timpul" este cit se poate de adevarat ), trebuie sa inventam scuze si asta necesita o gramada de timp ca sa fie si perfecta acea scuza!
            nu tine figura cu cadoul, e fumata de mult. asta doar daca e in apropiere de ziua onomastica
            la mine e mai rau ca ea nu cheltuie deloc bani pe farduri, rujuri si chestii dastea. plus ca ale lor costa mai putin ca ale noastre .
            si de mine e si mai greu, pe linga masina, mai am si un calculator care trebe imbunatatit
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • #51
              Da dar noi nu dam bani pe pampersi in fiecare luna .
              S-o crezi tu ca e mai greu decat la mine. Si eu am nevoie de up-grade la calculator.
              Last edited by Cristi_LCD; 12 September 2007, 13:29.
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • #52
                Originally posted by SUPERCAR
                vezi cum o combini pe consoarta sa te vad ca iti pui si tu pe masinuta. de folie fiind vorba
                crezi ca am tupeu? sper sa vad una prin parcare cu folie mai transparenta si sa ii arat ca nu e asa de rau. nu e chiar batuta in cap si intelege, dar trebe putin muncit
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • #53
                  munca de convingere )

                  Comment


                  • #54
                    Mi-am dat seama de un lucru. Ma cicaleste a mea nevasta cand vreau sa cumpar cate ceva (daca e sub 50 RON nu zice nimic) dar cel putin ma ajuta cand spal masina fara sa comenteze de nici un fel. Asta spre deosebire de sora-sa.
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • #55
                      punct ochit, punct lovit. nevastamea spala mai des masina ca si mine. o aspira si chiar are grija de ea.
                      isi da cu parerea daca vreau sa pun ceva nou pe ea. evident, doar daca ii cer parerea.
                      cum ar fi sunat: draga, vreau sa pun un nou calculator miine ca sa scot ceva cai putere si ceva nm. am luat-o cu frumosul: au scos astia un soft care scade consumul cu 0.5% si creste putin putere. e softul de la noul motor si cred ca tine de euro 4. evident ca a fost intrebarea cit costa si daca pierdem garantia bla, bla bla. costa pe la 200 de euro dar eu nu ii am, deci cine stie cind si daca o sa punem . schimbind calculatorul cu totul, daca ceva probleme pun calclatorul original inapoi si gata. motorul nu este afectat deloc, doar scade putin consumul si mereg mai bine. daca ar sti ea ca am facut la liniuta si un passat 1.9tdi model nou
                      m-am speriat cu pasatul ala, dupa 2 liniute in care a ramasa putin in spate, m-am urcat la el in masina sa simt si eu demarajul si am vazut la consum instant 85% la plecarea de pe loc . OMFG!!! se lasa cu virtej in rezervor la plecarea de pe loc
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • #56
                        eu cred ca ar trebui sa le zici si celorlalti loganisti ce pastile ia consoarta ta de a inceput sa se vindece?)

                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Lasa ca va insurati voi. O sa veniti la noi sa va dam cursuri de " cum sa convigem consoarta sa dea bani pentru Logan".
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • #58
                            eu sunt constient de asta.... eu propun sa scoateti o carte ceva... ca eu o cumpar primu...

                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              cred ca nu mai trebuie sa comentez
                              Attached Files
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • #60
                                I'M A IDIOT . Gasit nevasta fluturas salariu pe luna asta. Adio FSN luna asta, adio boxe pe spate, adio paravanturi. . Cum am putut fi atat de cretin?
                                Cel mai lent 1,6 8v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google