loganisti asupriti de consoarte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Lasa mai nea Rocri, ca o scoti tu la capat cumva. Trebuie doar sa ai rabdare.
    Eu i-am zis ca mi-am luat o terminatie pt. toba , ca ma enerva asa neteriminata, si ea dupa ce a vazut-o, ma intrebat daca merge mai bine motorul acum cu chestia aia? Nu cat a costat, sau daca'i place cum sta pe masina ... .
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • #62
      Originally posted by Rocri
      Gasit nevasta fluturas salariu pe luna asta. Adio FSN ...
      shit happens! poate nu ai retinut din posturile anterioare, cardul meu e la nevasta de citeva luni. nici nu mai retin pinul . si ca sa stiu si eu citi bani cistig, imi vine acasa lunar extras de cont. asa vad si eu daca se tin aia de maririle de salar promise
      FLORYN are dreptate, ai ratat un salar, asta e, vin altele. rabdare si se rezolva. asta daca nu apare problema "iti stiu salarul"
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • #63
        Era o premiere de 300 de RON pe care nu o mai pup anul asta.
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • #64
          consoarta loveste din nou
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • #65
            pai si n-am reusit sa te fac sa razi?
            CRiS: am taiat 2 minute de ris
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #66
              Nevasta-mea e cel mai bun limitator de viteza. "Vezi ca ai 140!" "Parca ai limita de viteza 70 aici" "Tu vrei sa platesti amenda?" "Tu ai inebunit, 130 in localitate, vrei sa ne intoarcem cu trenul?!" Mai are si dreptate... Ce sa zic?!

              Comment


              • #67
                tie cred ca iti face cadou "Noul cod rutier " )
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • #68
                  @crististreulea: interesanta carte . Cat timp ti-a luat sa o citesti de la cap la coada?
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    @cristi spor la invatat ...din cartea minunata :P

                    Comment


                    • #70
                      pfuuu cristi asta a fost lovitura sub centura din partea sotiei tale...
                      K.O. ptr sotia lu nea cristi
                      si eu care credeam ca se vindeca

                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        si tocmai am aflat ca cel mai bun preten a ajutat la cumpararea cartii:
                        labarelu: bah p...
                        labarelu: eram la mall
                        labarelu: am citit cartea inaintea ta
                        labarelu:

                        nici nu ma mai mir daca o sa-l vad vreodata pe mareom sau Cristi_XP cu nevastamea in vre-un magazin, sau sa primesc un body kit zender si sa aflu ca ei au ajutat-o )
                        @Cristi_Xp: clar am ris, ai si precizat ca am taiat la montaj, 2 minute de ris si sters lacrimi
                        @zenit: pai cam are dreptate, 130 in localitate .... hai 90-100 e mai ok. 130 merg si eu, dar doar noaptea si daca nu e trafic.
                        @mareom: inca n-am terminat de citit, nu vad sa citesc, deci sint orb sau posibil de la lacrimi
                        @Jonivip: vrei o copie?
                        @sonykel: ce naiv esti omule, nu se va vindeca niciodata nici o femeie. o iei asa cum e
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • #72
                          go

                          @cristi nu ms am inteles continutul ..interesant ar fi ce stiu ele despre noi probabil ar trebui sa fie o carte doar cu coperti

                          Comment


                          • #73
                            a mea ii foarte intelegatoare(citeodata) dar cind isi pune ceva in cap(si eu la fel) pina nu se rezolva nu trecem mai departe
                            apropo nu ascundeti nimic ca tot se afla mai bine este sa spuneti de la inceput tot ce aveti de cumparat si cit costa.
                            din 1991 sunt casatorit si niciodata nu am ascuns bani sau facut preturile mai mici de nevastamea sau bani din diverse venituri
                            poate de aceea am o situatie mai speciala
                            deci revin cu acelasi mesaj pina nu termin apartamentul canci raliu sau masini sau ceva
                            cred ca o sa merg la tirg la bucuresti la siab si atunci o sa pun lumini zexter pe trocarici
                            toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                            Comment


                            • #74
                              @virtualmansorin imi sustine ideea ca sintem asupriti de consoarte. il lasa sa zburde cu masina, dar si cind trebe munca pacasa, pai traba si punct.

                              legat de propunerea lui mareom de a merge si timisoarenii la SIAB:
                              CRiS says: puiu, mareom: Nu este nimeni din Timisoara sau din zona care vrea sa mearga la SIAB 2007? Haideti sa ne strangem si sa mergem impreuna acolo si facem cu ocazia asta si o intalnire mare impreuna cu constantenii si bucurestenii?
                              MONA says: ce-i aia siab?
                              CRiS says: Salon International Auto Bucuresti
                              http://www.siab.ro/

                              CRiS says: deci?
                              MONA says: deci ce?
                              MONA says: nu
                              MONA says: ai bani? si nu ai ce face cu ei?

                              CRiS says: merem mai multi si se impart costurile, nu ajungem la 1 mil
                              MONA says: lasa ca-ti ajung intilnirile di timisoara
                              MONA says: ti-am zis eu ..ca daca unul se caca de pe forum sau are o idee tu repede trebuie sa o pui in aplicare

                              CRiS says: e international. tine 7 zile si sint masini din toata lumea
                              MONA says: ok..si?
                              CRiS says: mai iesim si noi in lume
                              MONA says: idei,,,,, mai cu familia nu-ti vin ?
                              MONA says: ba ,lasama cu prostiile ..nu ai cu ce sa-ti bati capul altceva decit cu asta


                              deci e posibil sa o conving
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • #75
                                Nasol. A mea ar fi de acord ca-i plac plimbarile. Din pacate nu am nici timp nici bani ca veneam si eu.
                                Cel mai lent 1,6 8v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google