loganisti asupriti de consoarte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Completare la ultima mea postare:de ziua mea,la ora 06.00,baietelul meu care viseaza sa ma invinga intr-o zi,a deschis ochisorii cand m-am ridicat din pat si a zis"La multi ani ,tati!"si a adormit in secunda urmatoare.Ce escroc sentimental e asta!

    Comment


    • Ce liniste apasatoare s-a lasat pe acest thread...au intrat asupritoarele in concediu?

      Comment


      • Maine sunt alegerile si stau si pritocesc ce nemernic sa voteze!!!
        A mea,desi suntem cam in criza financiara,scoate de zor ghete si le aliniaza la usa.Am intrebat-o daca e bai daca gasesc in cizme,ca Iion Gyuri Pascu,o tinerica,si a zis ca as vrea eu!
        Anul trecut,ea a pus cadourile in ghetute seara,ca pleca la servici,si la 08.30,cand venea ea dimineata,copiii ar fi fost deja treziti,si vroia sa le vada fetisoarele incantate la vederea cadourilor.Eu eram capos si i-am pus a doua zi cadoul ei,dar baiatul,vazand ca ea nu are nimic in cizme,atunci seara,i-a zis:"Lasa mami,ca daca o sa fii mai cuminte la anul,poate iti aduce si tie mos Nicolae cadou!".In dimineata Craciunului,cand am spus incet in camera lor "A venit Mos Craciun!"fetita s-a repezit spre pom,iar baiatul in directia opusa,la usa."Unde te duci mai naucule,incolo e pomul!"-"Mosul,unde e mosul,ca pe el vreau sa-l vad!"
        Acuma,era sa zic daca tu,fata mosului ai fost cuminte si daca stii vreo poezie,dar parca vad ca o sa zici tu sau altcineva ca eu sunt mosul,si pe urma ar trebui sa te tin pe genunchi sa-mi spui o poezie si iar ma cauta bucuresteanul ala sa-mi bata renii,plus acuzatii de off-topic...Asa ca tac si nu mai zic nimic.

        Comment


        • si daca iti zic o poezie de la distanta ce cadou imi trimiti prin posta "mosule"???sa speram ca "bucuresteanul" nu o sa aiba curiozitatea sa se uite pe thread ca daca nu te pun sa-mi platesti spitalizarea

          Comment


          • Mai fata mosului,tocmai m-am certat cu o cana de vin fiert si am invins,lasa-ma,sau vorba sotiei mele dragi,cand ii propun cate o tampenie:piei!Asa am un chef de bascalie de mi-e frica,si nu vreau sa iasa cine stie ce badaranie de aici!Imi esti simpatica,stii de gluma,esti sugubeata si,asa cum am spus odata,esti prea tanara sa te percep ca pe o amenintare!Nu asta-seara!Uneori imi iese treaba aia cu a fi politicos(nevasta spune ca asa am pacalit-o,cu declaratii si politete!).Cand am chef de gluma nu se stie niciodata unde se ajunge!O seara buna si sa-ti puna mos Nicolae daruri multe si bogate!

            Comment


            • Merci merci...oricum presupun ca ai vazut ca si eu glumeammi se pare mie sau ai mai imbatranit cu un an???

              Comment


              • ma da dece nu va intalniti voi 2 ca vad ca dragostea e mare.

                sigpic

                Comment


                • Sonykel, ti se pare...daca rasfoieste threadul o sa vezi ca de fapt lupt sub acoperire pentru pace in cupluri si acum imi analizez inamicul..trebuie sa stiu cum gandeste ca sa pot sa il manipulez iar pentru ca bbogdan a fost printre putinii care s-au impotrivit si m-a mai facut si dusmanca...aoleu acuma mi-ai dat planurile peste cap ca o sa se prinda si ceilaltitrecem la planul B

                  Comment


                  • SoNyKel,tu ai ceva deformare profesionala,vrei sa tot aranjezi intalniri!Hoasco!Sau,poate vrei sa te bagi in seama cu duduca!Oricum,eu sunt si insurat,si amorezat de nevasta,si de aproape doua ori si jumatate mai implinit!

                    Dya,se vede ca ai ochi de femeie,ai observat ridul in plus!Da,copilita taichii,asa este!
                    Bine ca SoNyKel ti-a dat doar planurile peste cap!Stii,pe vremea tineretilor mele,femeile erau mai protute asa,sau macar se prefaceau,azi ele le mai spun mamicilor cate un secret asa,ca intre fete!
                    Ca sa inteleaga lumea ce vreau sa spun:apare in '85,sa spunem,un barbat la 45-50 de ani cu o tipa de 20,in public.Toti se gandesc ca ghiujul ala a prostit biata fata,si-l injura.Eventual ii intreaba militia de vorba.Azi,in aceeasi situatie,toti se gandesc ca pitipoanca o sa-i manance banii mosului,iar daca il vede vreun politist,il invidiaza pe mos.Ca are bani,adica.L-ar aresta,dar sigur are prieteni printre sefii lui.In '85 mosul era un libidinos ,azi e un domn generos!Cum nu suntem in '85 si nici bani nu am ca sa fiu un domn generos,cade si planul B!!!
                    Last edited by bbogdan; 6 December 2009, 19:52. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • buei nene ce discutii aici
                      ma prapadesc de ras, dar in acelasi timp is discutii totusi elevate, cu talc si pline de invataminte/intelepciune... NOT!
                      se vede ca se adevereste chestia cu : baietii nu se maturizeaza niciodata, doar devin jucarii mai bune...
                      sonykel, esti cumva invidios?
                      Life is short...play more!
                      http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                      Comment


                      • Pleaca repede de-aici ca nu esti in siguranta. . Vezi niste posturi mai sus cine citeste pe aici.
                        Last edited by Cristi_LCD; 6 December 2009, 21:26.
                        Cel mai lent 1,6 8v

                        Comment


                        • cine? ReBe?
                          de asta ar trebui sa ies repede?
                          sincer la mine inca, repet : inca , nu s-a gasit tipa care sa ma tina din frau sau sub papuc...
                          desi cateodata mai fac prostia, de ce nu stiu, sa ma iau dupa ea, si de fiecare data ori o iau aiurea pe vreo strada, de trebuie sa ma intorc, ori e nasol oricum
                          asta e, fara ele nu merge, cu ele la fel... suntem prinsi la mijloc
                          Life is short...play more!
                          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                          Comment


                          • Eu te-am avertizat. Daca vrei sa faci pe cocosul....de sub pat treaba ta.
                            Cel mai lent 1,6 8v

                            Comment


                            • nu-s sub pat...da stii de ce?
                              ca ea e la ea acasa si io la mine...gustand the sweet freedom
                              Life is short...play more!
                              http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                              Comment


                              • @bbogdan-in nici un caz planul B nu era ce ai relatat tu mai sus...eu sunt o asupritoare cuminte si devotatasi apropo "la multi ani!" cu intarziere dar sper ca se accepta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google