loganisti asupriti de consoarte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Azi,EA:ar trebui curatata masina in interior,ca e tare murdara si plec la servici in seara asta!Raspuns:succes!
    Cristi,fiecare EA are stolul specific,deci daca nu rupe bonurile,are altele,nu am dat suta la suta aceleasi simptome,dar suta la suta diagnosticul e acelasi!
    Dya:nu mi-ai raspuns,ai vreun pet(=animal de companie) din specia soacra?Eviti subiectul?

    Comment


    • eu cred ca evita subiectul...
      sigpic #

      Comment


      • @DYA91, nu prea ma simt asuprit!

        Comment


        • Tu nu te simti..dar nevasta ta sigur se simte asupritoare

          Comment


          • Doar daca citeste aici, altfel crede ca asa e normal.

            Comment


            • Voi stiti celebra "replica" din poezia "Moartea caprioarei" a lui Labis? Daca da, atunci o sa intelegeti starea )))
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • Originally posted by mikebike72 View Post
                Doar daca citeste aici, altfel crede ca asa e normal.
                Ai mare dreptate...asa credeam si eu ca e normal pana am citit thread-ul

                Comment


                • Dya,la cat stai pe aici,ori o sa ajungi sa-ti schimbi sexul,ori ai facut-o deja!

                  Comment


                  • Pai se putea sa nu comentezi tu ceva??sa nu fi tu contra??daca nu ma contrazici sau daca nu te iei de mine nu te simti tu bine...si nu mi-am schimbat sexul si nici nu am de gand

                    Comment


                    • Si yo sunt asuprit de consoarta.
                      n-are permis, da-i place sa se dea cu masina.
                      Anu trecut vroiam sa-mi iau 2 gume de iarna, da' ea nu si nu, ... cumpara 4 daca tot cumperi nu face treaba pe jumatate.
                      Acuma, stand pe foruma acilea, a vazut ceva legat de scaune incalzite pe fata si de atunci vrea si ea!
                      Acuma atat doar ca-s cam scumpe da' probabil intr-un viitor nu prea indepartat o sa le am.
                      Cateodata cand vrea sa-si cumpere cate ceva dotari prin bucatarie si nu mai sunt bani ca i-am bagat in revizii sau cate ceva pentru masina atunci mai comenteaza, da' ii trece.
                      Acuma nu am loganu' supertuning, da' incerc sa sporesc confortul interior.
                      Am schimbat cd-ul cu unul tare, SONY, cu handsfree prin bluetooth, a comentat putin (a fost ceva mai scump) da merita.
                      Apropo, ii mai trebe un GPS chiar daca deocamdata nu fac multe drumuri pe rute necunoscute.
                      Asa ca depinde de norocu fiecaruia si de cum si-o creste.
                      Parerea mea!

                      Comment


                      • Bine ai venit in clubul asupritilor(+asupritoarea de mine)!
                        P.S.:tre sa comenteze @bbogdan ceva
                        Last edited by DYA91; 10 December 2009, 21:23.

                        Comment


                        • Sm05uox,in primul rand,bine ai venit pe logan club.In randul oropsitilor ,nu pot sa-ti spun bine ai venit,nimeni nu doreste altuia sa fie oropsit!Cat despre "cum si-o creste",aici ai partial dreptate si doar in cazul in care ai o nevasta cat de cat normala.
                          Dya,intrucat am timp liber si nu ma pasioneaza alte subiecte de pe forum,evident ca o sa comentez.Imi vine sa iti vorbesc urat dar asta ar fi deja semn de pasiune!!!Si nu mai baga smile-uri !daca nu le aveai,cum te descurcai?generatie de mess...

                          Comment


                          • bine ca mi-ai zis de smile-uri ca acum o sa pun si mai multeDD

                            Comment


                            • Asta e vestitul conflict intre generatii sau si mai vestita capatanosenie feminina:vrei sa faca femeia ceva?Spune-i sa nu faca acel lucru!

                              Comment


                              • Merci, bbogdane si ,,succesuri'' cu femeile.
                                Viata lunga pe forum.
                                valabil pt toti loganistii.
                                Si daca cumva nu ne mai ,, intalnim'',
                                SARBATORI FERICITE SI AN NOU FERICIT!,
                                CU MULTI KM LA BORD FARA EVENIMENTE!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google