loganisti asupriti de consoarte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cata pasiune de o parte si de alta!!!!
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • Originally posted by bbogdan View Post
      Asta e vestitul conflict intre generatii sau si mai vestita capatanosenie feminina:vrei sa faca femeia ceva?Spune-i sa nu faca acel lucru!
      Vezi ca stii??

      Comment


      • atita timp cit nu va pune sechestru pe cheile masini carduri de alimentare,si alte privilegii e bine
        sigpic

        Comment


        • Daca e vorba ca pune stapanire pe cheile de la masina.....apai e bai mare de tot
          aham......Restul e LOGAN


          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

          Comment


          • Masina are chei?De cand?

            @sm05etc:mai draga,io mi-s batran,urat si chel;in plus,nevasta a adus la cununie trei(!)preoti si acu' inca sunt indragostit.De ce crezi tu ca as vrea succesuri la femei,crezi ca nu-mi ajunge o asupritoare?Doua femei de suportat???Masochistule!
            Last edited by bbogdan; 11 December 2009, 23:58. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Masina are chiar 2 perechi de chei...una oficiala si una de rezerva
              @bbogan bine ca mi-ai zis ca o sa chem si eu 3 preoti la nunta sa fiu sigura(daca tu zici ca merge)

              Comment


              • @bbogdan- Doua femei ar fi suficiente! De la trei in sus zice lumea ca suntem niste depravati!
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • Salu,Gusi!Eu am doua femei,a mea face cat doua.
                  Dya,mergi la cununie cu gandul ca mergi in fata lui Dumnezeu si ca vei raspunde pentru ceea ce spui acolo,si va merge.Daca te duci gandindu-te cat iti da nasul si cat o sa iasa,poti chema trei sute de preoti.
                  Si de unde stii tu cate chei are masina,daca nu ai masina?Eu stiu mai bine,masina mea se deschide cu iarba fiarelor,si cum eu aveam o batatura firul ala de iarba fiarelor e la mana sotiei.Mi-a spus ea si eu o cred!va dati voi priceputi aici!Auzi,chei la logan!Bai,loganu' e masina adevarata,nu dacie!

                  Comment


                  • @gusi-daca o femeie nu-ti ofera ce-ti trebuie(sentimente,afectiune,mancare etc) nu te insori..inseamna ca nu este femeia potrivita pentru tine...decat sa stai cu nevasta si cu alta femeie sau mai multe mai bine ramai burlac si stai cu cate femei vrei si nimeni nu o sa te traga la raspundere...
                    @bbogdan-nu trebuie sa am masina ca sa am macar minimul de cunostinte despre masini si oricat ai vrea tu ca loganul sa se deschida cu "abracadara" sau "sesam deschide-te" tot cu cheia sau cu telecomanda de la alarma sau cu butonul de pe cheie(care este tot pentru armare/dezarmare) o sa mearga..si in legatura cu sfatul pe care mi l-ai dat..glumeam la faza cu preotii si niciodata nu m-as marita pentru ceea ce ai enumerat tu mai sus
                    Last edited by DYA91; 14 December 2009, 00:11.

                    Comment


                    • Sentimente, afectiune, mancare... de asta m-am insurat?

                      Comment


                      • Dadeam exemplu in general...doar nu stateam sa enumar toate lucrurile care stau la baza unei casatorii(sau al unui cuplu) si mai ales sa enumar toate lucrurile care fac un barbat fericit ca suntem pe un forum public si daca nu existau sentimente intre tine si sotia ta,daca nu primeai afectiune din partea ei,daca nu stia sa gateasca...te mai insurai cu ea???deci?am dreptate..nu @vasile78?

                        Comment


                        • A fost o gluma DYA91. Oricum, totul pana la mancare! Restul...

                          Comment


                          • Originally posted by vasile78 View Post
                            Sentimente, afectiune, mancare... de asta m-am insurat?
                            Io m-am insurat ca boul din dragoste,si pe urma am descoperit ca sexul pe bani era mai ieftin!!!
                            Cat despre fericirea barbatului...la intrebarea "cum poti face un barbat cu adevarat fericit?"raspunsul femeilor a fost"Pe cine intereseaza?"Dya,imbarligacioaso!Vezi ca inca nu te-a luat al tau,ai acte pe el?Daca nu,poate oricand sa sune la reprezentanta si sa anuleze contractul!Daca te afla ce dusmanca esti la 18,pai la 45 o sa fii acra-acra!!!Stii tu unde are telecomanda butoane!parca loganu'ar fi televizor!
                            Last edited by bbogdan; 14 December 2009, 14:53.

                            Comment


                            • @bbogdan decat sa dau bani pe p..da mai bine i-mi iau o papusa gonflabila! N-o creste "farmecul femeilor in copaci" da nici "caltabosul" nu se gaseste la kil' la supermarket! DYA91 nu se plange deocamdata, ca are de unde alege (ca toate fetele de varsta ei), dar mai vorbim noi peste 10-15 ani, atunci este cea mai mare criza (depinde si ce o sa aleaga) !

                              Comment


                              • Am ales deja...nu tre sa fac alte alegeri..ce e al meu e pus deoparte @Bbogdan-daca suna la reprezentanta ii dau aia ocupat ca au numarul in agenda(nu de alta dar am vorbit eu cu ei cand mi-am facut casco) si da si loganul are telecomanda si butoane si nu e tv

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google