loganisti asupriti de consoarte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu,un ingeras de fetita sa fiu eu in stare sa mint???...este purul adevar...nu am vazut si nu stiu absolut nimic(cred)

    Comment


    • Stii melodia aia a lui Elvis,"You're a devil in disguise"?Daca nu stii iengleza,intreaba un francofon!

      Comment


      • Chiar dak nu se vede stiu si engleza si franceza nu am nevoie de traducatori...se mai intampla sa fiu si dracusor sub acoperire..c'est la vie mon ami!

        Comment


        • C'est la vie...adica asta-i via?Mai draga ,nu te invineteste barbatelul ala al tau ca stai asa de mult pe net de vorba cu barbati muult mai in varsta ca tine?(Ptiu,mi-a cazut proteza!Bine ca a cazut alaturi de oala de noapte)Sau e prin strainataturi ca sa-ti aduca napoleoni si dubloni ca sa-ti targuiesti cosmeticale?

          Comment


          • Adica asta-i viata...de ce sa ma invineteasca barbatul?am facut ceva rau?eu nu cred...ma descurc singura cu cosmeticalele ca doar sunt fata descurcareata

            Comment


            • Sa inteleg ca nu te invineteste...deci stie unde sa dea!
              In epoca mineriadelor(nu stiu daca tu erai pe planeta),un pusti din Moldova care era miner in Valea Jiului s-a dus la Bucuresti si a dat si el niste palme la niste studenti.L-au chemat la politie ca ii expira viza de flotant(nu stiti voi de de-astea!)si i-au aratat pe film ce facuse si l-au intrebat ce vrea,rosu,galben sau albastru.De rosu te umpleau de sange,de galben iti umflau ficatul si de albastru te invineteau.El a ales albastru,si a scapat mai usor ca aia care preferasera alte culori.Ai grija cu culorile curcubeului!!Mi-a placut o metoda,ii puneau catuse,mainile la spate si-l agatau in cuier-pom,prietenii mei octogenari stiu ce-i aia,si cadea cuierul cu el,pe beton.Sau il urcau pe masa,agatat in tavan de maini,si "dansa"de frica bastoanelor peste picioare.Ei ,astea-s metode militiene,asa-i ca era frumos in comunism?HAI GUDNAIT CA E MAINE!!!

              Comment


              • glume dar astea dor rau, totusi sa revenim la subiect.
                sigpic #

                Comment


                • O sfatuiam sa aleaga albastrul.Stiu,eu as fi preferat rosu,dar asta e.

                  Comment


                  • parca aici e topic ..loganisti asupriti de consoarte
                    sigpic #

                    Comment


                    • se poate reintitula thread-ul : ' loganisti/loganiste care vor sa fie asuprite '

                      Comment


                      • Cine mai vrea, cine mai doreste....gratis
                        Loganisti asupriti de loganiste si invers...suna bine
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • Bbogdan-sunt foarte suparata pe tine...
                          Kenjiro_sanga-chiar suna bine

                          Comment


                          • Originally posted by bbogdan View Post
                            Stii melodia aia a lui Elvis,"You're a devil in disguise"?Daca nu stii iengleza,intreaba un francofon!
                            Pe langa melodia asta mai are multe de dragoste..."Always on my mind",de pilda
                            Capisci?
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • Dya,de ce, tata?Sa nu uit,tu iti faci casa?
                              D-FENS,daca la un moment dat bateam campii ca nu-mi era somn,si discutam cu fatuca aia,sunt totusi de aproape doua ori si jumatate mai batran decat ea.Era strict in gluma si cred ca ea a priceput foarte bine.De altfel imi place duduia ca tine la gluma,eu sunt mai spurcat la gura(nu ma laud cu asta)si desi ma straduiesc,nu mi-o tin intotdeauna.Ma astept acum la niste vorbe "dulci"referitor la cuvantul "duduie",dar asta intra in normal,cred,pe acest thread.E asupritoare, si asta ,aici,o face dusmanca noastra.
                              Playmo,sa stii ca si sotia mea se crede asuprita uneori,si foloseste si masina destul de mult,si e indragostita de ea(nu stiu daca si de mine inca!)deci e o loganista convinsa.A intrat pe forum de vreo doua ori fara sa fie atrasa de ideea in sine,de a discuta cu necunoscuti/necunoscute.Calculatorul nu e sub cheie,crede-ma.
                              Imi place nespus cand diversi moderatori sau alte fonctii de-astea ma trag de maneca "Ba!esti off-topic!"Ei,asa e mi-e rusine,dar ce sa fac?E plin netul de injuraturi,de vorbe inspirate de peretii toaletelor publice,mascate in fel si chip dar suficient de explicite,chiar si pe aici,dar daca esti off-topic,poti sa o patesti,stai trei ani la taiat stuf!

                              Comment


                              • Sa vezi ce "duduie" de treaba sunt eu nu ma iau de tine decat pentru faptul ca ma consideri dusmanca...si scuze ca am intarziat cu replica si recunosc ca sunt asupritoare...acum ce pot sa mai fac?m-am nascut cu asuprirea in sange
                                Last edited by DYA91; 21 November 2009, 00:15.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google