NFS Porsche Unleashed 2000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by D-FENS View Post
    Windows xp service pack 3.Jocul l-am avut pe un cd mai vechi,am instalat si patch-ul dat de tine si tot nu vrea.Am vazut ca ai dat cuiva un link(torrent) sa descarce jocul,am incercat dar nu stiu unde sa-i dau download.
    Da vezi ca tre sa ai un client bitcomet(eu folosesc utorrent), ca sa poti sa il iei de acolo. Daca nu stii cum intreaba pe cineva care se pricepe mai bine.
    Ai aici un link util:http://isohunt.com/torrent_details/9...ed?tab=summary

    Originally posted by darksid3 View Post
    Exista doua variante...NFS Porsche 2000 si NFS Porsche Unleashed. Eu am jucat pe cel 2000...merg astea 2 in retea?Nu-mi dau seama ce difera
    Nu cred...cred ca diferenta de nume e data de piata de desfacere, SUA sau UE. Nu cred sa fie diferente.
    Varianta mea e NFS PORSCHE 2000. O sa descarc si NFS Porsche Unleashed sa vad daca e vreo diferenta.....
    Va tin la curent
    Last edited by comiflor; 29 June 2009, 17:59. Reason: Automerged Doublepost
    To be or not to be....???

    Comment


    • #32
      Eu n-am vazut diferente intre ele...treaba e ca nu merge accelerarea grafica...cu jocurile astea mai vechi asa se intampla...se vede ca dracu la mine )
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • #33
        am dld jocul de pe iso hunt. am urmat pasii care erau in notepad, dar fara rezultate. la naiba! as juca inca de 1000 de ori jocul ala. a facut istorie
        cu porsche-ul ala de care zice part3intun3cata am facut pe oricine in retea.
        ma poate ajuta cineva cum sa il instalez pe OS XP? nu sunt noob, dar pe asta chiar nu reusesc sa il inst
        sigpic

        Comment


        • #34
          La mine merge fara probleme pe XP Sp3...dezavantajul e ca nu e accelerat grafic
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • #35
            Originally posted by tzony_18 View Post
            un sfat va rog: ce sa-i fac masinii asteia din poza sa mearga si ea ca o masina, mai mult de 160 nu merge. sa ii skimb injectoarele? ))))

            i-am pus tot sport , tot ce este de vanzare dar tot lenesa abia abia am castigat cursa , noroc ca astia pun frana in curbe eu acceleratia non stop )
            Uite 1.7 modificat. 2.0 modificat merge mai tare! Daca mai vreti viteze maxime cu anumite masini va arat cu cea mai mare placere. Am impresia ca voi cumparati piesele dar nu stiti sa le montati (prima oara am terminat jocul stupid pe locul 3 din ff multe incercari cu tentative de aruncat calculatorul pe geam, cumparam piesele dar nu stiam ca tot eu trebuie sa le montez, sport dar tot ma depaseau Dylan si Parise), nu tine totul de reglarea suspensiei, aerodinamicii, bla bla... . Acum imi bat joc de toti astia pe calculatoare, ma joc cu primele 911 sa am o dificultate fata de Carrerele din anii 90 spre 2000.
            Attached Files
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • #36
              Dai tu de Turbo 911 din "77 sau cand dracu e facut
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • #37
                Simteam la viteza aia ca ii sar pistoanele in aer dar am putut sa o stapanesc, este fenomenala, daca stii sa o stapanesti pe-asta stii Porsche. Porsche 911 turbo 3.3 edit: modificata la maxim.
                Attached Files
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • #38
                  Nimeni nu mai zice nimik? Ca incepusem chiar binishor cu threadul asta.....
                  Darkside te astept la o cursa. :P PM daca vrei cumva sa-ti dau id de mess sau altceva.
                  To be or not to be....???

                  Comment


                  • #39
                    HELP , NFS Porshe 2000 !!!

                    Nu merge sa joc in multiplayer NFS Porshe 2000 , are cineva vreo idee ceva sa imi spuna si mie ? cei care se pricep va rog mult. Multumesc. CONTACT: dulsic@yahoo.com

                    Comment


                    • #40
                      O mica mica problema.. cand sa imi intre in joc imi apare : showmad - no MAD chunks found ..? stie cineva care poate fi problema?
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • #41
                        deci. eu am luat aceasta versiune. dupa ce instalati normal fara update si inregistrare si apoi dld Need For Speed 5 Enhanced Version 3.5.20040310 de aici si ca sa nu se buseasca pe XP si sa dispara problema cu normadie, urmati pasii de aici. la mine merge uns.

                        PS: merge uns in afara de faptul ca atunci cand dau comanda "ALT+TAB" imi "sare" din joc. succesuri!
                        Last edited by bogdan_1984; 14 July 2009, 20:44. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          L-am downloadat si eu azi. Cand aveti chef de o cursa, sa ma anuntati si pe mine.
                          sigpic
                          Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                          Comment


                          • #43
                            nu facem si noi o cursa? am 911 turbo cu componente performante
                            daca imi sta cineva in fata, dau o lada de bere
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Daca-l ai pe-ala din 2000 (911 Turbo) mi-ar fi mila de tine). Te fac dar nu mai am jocul deocamdata ca am formatat computeru'.
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • #45
                                bogdan te provoc ) dar jucam amandoi cu cutie manuala..ca asa e mai frumos ..faci un drum pana la constanta sa dai berea :P

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google