NFS Porsche Unleashed 2000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bogdan_1984 View Post
    deci. eu am luat aceasta versiune. dupa ce instalati normal fara update si inregistrare si apoi dld Need For Speed 5 Enhanced Version 3.5.20040310 de aici si ca sa nu se buseasca pe XP si sa dispara problema cu normadie, urmati pasii de aici. la mine merge uns.

    PS: merge uns in afara de faptul ca atunci cand dau comanda "ALT+TAB" imi "sare" din joc. succesuri!
    @ D-Fens sa iti corectezi erorile
    @marx e testat Gt 1 race version viteza maxima e de 380 blana in caz ca ai kilometraj digital(zona industriala)
    Last edited by razvan_boss; 12 April 2010, 18:58.
    *****
    sigpic
    http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

    Comment


    • eu atat am putut sa ii dau pe autobahn.\\

      apuca te sa dai recorduri cu noi. pe autobahn

      Comment


      • Originally posted by razvan_boss View Post
        @ D-Fens sa iti corectezi erorile
        ...adica???
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • Si eu i-am dat acum 4-5 ani 380 la Gt1, nu stiu cum setasem cutia aia, ma plimbam pe zona industriala in draci. Ce traseu/masina mai propuneti? 911 turbo 996 e praf, si cu close ratio scot cu o secunda sub timpul meu cu 993 cu cutie de fuga pe Monte Carlo 2.
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • Originally posted by D-FENS View Post
            ...adica???
            sa iei pach-ul si sa-l instalezi sa nu iti mai dea eroare la Normandia
            pe autobahn nu pot cobora nici mort sub 2.20...inca studiez traseul sa merg la limita prin tunelu de la sfarsit ma c-am dispera acolo,incerc sa-l tai dar tot ma ating
            @alexspeed dai cu Gt1/monte carlo 1/3 cateva repere din evolution Fara Gulliver
            Attached Files
            Last edited by razvan_boss; 12 April 2010, 19:51.
            *****
            sigpic
            http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

            Comment


            • Ce-mi dati voi mie de lucru...O sa incerc ...
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • eee...asta in caz ca doresti sa te afisezi si tu cu niste recorduri ca din cate observ alexpeed c-am domina pe aici, scoate niste timpi incredibili
                *****
                sigpic
                http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                Comment


                • Tunelu' din Autobahn de la sfarsit e fleac, stiu vitezele maxime cu care pot lua curbele si cum tai cel mai bine), problema e cu capetele de poduri care o iau la vale. Maine ma dau cu Gt1 ca o sa plec la fulgerica, vad cum il setez si vedem, ala mi se pare problematic, nu mi-a placut cum merge dar incerc.

                  Chiar ca, 10 ani, fratimiu spune ca sunt un idiot ca joc jocuri de 10 ani, bine ca joaca el fifa 2011 sau cat mai apare pe pc-ul lui, toti pe care ii stiu spun ca Porsche a fost cel mai reusit joc simulator, de-aia nu upgradez windowsul si calculatorul)). offtopic: M-as apuca de World Racing Mercedes-Benz, e criminal de real!
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • Ala de la TDK?Il am in original...
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • Eu il caut de mult si nu mi l-a dat nimeni

                      Comment


                      • Porsche e printre cele mai proaste simulatoare, dar e distractiv.
                        Daca vrei simulare, incearca Grand Turismo.

                        Si mai era un omolog pt X-box, dar am uitat denumirea: parca era ceva in genul Project....bla bla bla.
                        Oricum, nici nu se compara cu porcariile astea de NFS


                        LE: Project Gotham Racing
                        Last edited by Cezar; 12 April 2010, 23:15.

                        Comment


                        • mie porsche mi se pare cel mai real. este alt fel de nfs. nu ca mizeriile de acum

                          Comment


                          • NFS Porsche mi se pare cel mai bun simulator dintre NFS-uri si se afla printre jocurile mele preferate. Mi-as instala World Racing Mercedes Benz ca il jucam in draci, mai ales ca imi bagasem multe masini aftermarket, bmw-uri, ferrari, porsche, lambo...Logan chiar. Ontopic:

                            1. Monte Carlo 1 cu Gt1 - 01:02.65.
                            2. Monte Carlo 3 cu Gt1 - 01:07.78.
                            Attached Files
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • da de ce e masina aia asa mica ?

                              Comment


                              • GT1 tati version, race version !
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google