NFS Porsche Unleashed 2000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    aleXpeed nu-i ala din 2000
    Loganu hai sa facem o retea, da cutia sa fie automata nu manuala ...
    sigpic

    Comment


    • #47
      puii mei..tu automata eu manuala ...
      reflex_lgn...credca maine o sa jucam

      Comment


      • #48
        Automata?)) Sa vezi la Carrera RS cum se duce tot turometrul pe manuala, te obisnuiesti si scoti timpi mai buni, mai ales pe traseele virajate si in deal (Alpii). La inceput ti s epare greu cu manuala, dar si cand iti intri in reflex, frana de motor, marfa rau.
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • #49
          asa e...toate jocurile cu masini..cutie manuala .. cateodata e greu sa te sincronizezi cu ambreiaju' .. dar il pui pe high-clutch si doar schimbi vitezele
          Altfel ce farmec ar mai avea ?

          Comment


          • #50
            Haide, cand bagam o retea? :P

            Comment


            • #51
              Prea complicat, hamachi, ba sa faci reteaua, ba sa restartezi, sa bifezi etc. e o intreaga harababura si tot nu am putut sa joc, m-am dat batut. Cred ca ma apuc sa joc Colin McRae Rally 04 cu vecinu' de la 4 ca pe net merge stas, fara coduri de intrare pe net, cd-key-uri, hamachi, etc. . Este totul natural si ca la carte, sa vedeti ce o sa ma dau extrem cu Fordul Transit pe macadam.
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • #52
                a reusit cineva sa joace nfs porsche pe windows 7 ? mie nu imi merge. se blocheaza la inceput. cum sa fac ?

                Comment


                • #53
                  Eu il joc ocazional pe win7 ultimate 32 si merge, problema ta cred ca e de la joc, in niciun caz nu e problema de incompatibilitate cu win7.
                  Zambeste, maine poate fi mai rau!

                  Comment


                  • #54
                    imi merge. am instalat unul bun. joc in draci. e criminal. cand facem unu ?

                    Comment


                    • #55
                      haideti sa deschidem o lista si sa stabilim o zi din saptamana cand jucam in retea
                      1eu
                      2
                      *****
                      sigpic
                      http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                      Comment


                      • #56
                        Mie-mi merge, trebuie sa mi-l iau, sa-mi fac cateva masini modificate cu simt de raspundere si ma bag. Problema la jucatul pe internet e ca nu stiu ce trebuie facut la conexiune prin control panel acolo, stiu ca-mi trebuie hamachi.
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • #57
                          1eu
                          2 marx
                          3

                          sau mergem la un icafe mai de doamne ajuta.

                          mie mi se pare ciudat modul in care pleaca spatele de pe viraj in momentul cand nu tin acceleratia. si cu acceleratia apasata nu pleaca niciodata.

                          mai stie cineva cum se unlockau toate masinile ?
                          Last edited by alessandro; 1 April 2010, 21:12. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • #58
                            Ce face omu' la 2 noaptea, imi instalez NFS Porsche, o sa-mi modific cateva masini. Propun sa facem un clasament cu anumiti timpi pe anumite trasee, ce spuneti?

                            Sustin ideea lui marx cu internetul cafe, daca stii unul ieftin pe ora sa mergem cativa sa bagam nfs porsche in retea ar fi crima. Asa nu ma oftic eu sau altul ca avem conexiune sau calculatoare mai proaste si astfel unul din noi cu un 911 sa fie depasit de un 356. Excludem cazul 356 Carrera 2000 GS care se bate cu primul 911.
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • #59
                              mai joaca cineva , ca ma bag si eu?

                              Comment


                              • #60
                                se joaca...acuma se fac niste teste pentru a ne juca fiecare din fata PC-ului sa nu mai mergem la un internet cafe...
                                Va anunt cum sta treaba si ii vom da drumu la nebunie..
                                *****
                                sigpic
                                http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google