Pareri Prestige 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Tocmai ce am primit un telefon mai devreme si ma anuntat de la dacia ca masina mea abea la sf saptamanii asteia intra in fabricatie undeva pe saptamana viitoare imi pot ridica masina si ei initial miau dat data 25 - 28 ... chiar asa fara cuvant sunt cei de la nalba?

    Comment


    • #62
      Ma da care este diferenta dintre un prestige si un Laureate din cate stiu eu are o tapiterie mai buna si volan din piele altceva ce are??? (ma refer la noul model de prestige)

      Comment


      • #63
        Prestige are si jante de aliaj, maner schimbator de viteze cu ornaent cromat si radio CD cu MP3, in plus fata de Laureate.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #64
          Descoperă gama completă Dacia: Spring, Jogger, Sandero Stepway, Logan, Duster, Sandero. Prețuri și caracteristici.

          Poti afla multe daca accesezi link-ul respectiv.
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • #65
            ati uitat motorul...
            prestige-ul are si 16 V

            Comment


            • #66
              Originally posted by mike26ro View Post
              ati uitat motorul...
              prestige-ul are si 16 V
              Si LAUREATE-ul are motor de 1.6 16v ;)

              Comment


              • #67
                da scuze, abia acum mi-am dat seama ca e vorba despre modelele 2009 ?

                Comment


                • #68
                  pai atunci zici altfel...laureat-ul are 16v in optional si prestige-ul are 16v in standard
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • #69
                    prestige 1.6 16v are bara stabilizatoare in 2009?

                    Comment


                    • #70
                      da, are. laureate si prestige au bara aia nenorocita.
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • #71
                        am fost azi la nalba in curte unde tin msinile noi si am vazut 2 loganuri prestige ... si au cauciucuri kormoroane.... ( sper sa nu vin si a mea cu kormoroane... ca ma f... maine o ridic..

                        Comment


                        • #72
                          E criza...
                          Ma pot declara multumit cu Barum-urile mele,se poate si mai rau.
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by jonglau View Post
                            am fost azi la nalba in curte unde tin masinile noi si am vazut 2 loganuri prestige ... si au cauciucuri kormoroane.... ( sper sa nu vin si a mea cu kormoroane... ca ma f... maine o ridic..
                            Si eu am "kormoroane" si merg si cu 140 si cu 170....si nu am patit nimic. Deosebirea e ca eu nu intru in curbe ca tine cu cei 170km/h. Bafta.

                            Comment


                            • #74
                              Si eu am avut Kormoran-e pe alt Logan si nu s-a intamplat nimic,exceptand o frana violenta cu fumul de rigoare in Constanta.
                              Acum depinde si de stilul de condus si ce vrei de la masina.
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • #75
                                ia intrebati voi la vocea clientului, ca pana anul trecuyt prestige-ul si ambitionul veneau cu conti/michelin. sa nu cumva sa faca astia din service-uri smenuri...
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google