Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Da sa facem doar la fata nu si la spate, (ce spun acum o sa il bucure foarte mult pe un membru de pe forum se stie el care) ca am spart bara spate si acu cred k o sa o pun pe cea de fabrica. Ia sa il vedeti ce bucurie pe el acu

    Comment


    • #77
      nici o problema APV-ule, avem adobe photoshop si premier. editam orice :P
      deci fara spate, s-a inteles ;)
      si imi pare rau pentru bara ta
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • #78
        lasa apv ca bara de fabrica nu e chiar asa de rea... o sa arati probabil mai "cuminte"

        Comment


        • #79
          @crististreulea Sunt din Cta. Si pe 19 vin si eu.
          @APV sorry pt bara ta sunt in aceeasi situatie cu aia de pe fata, noroc cu CASCO asta

          Comment


          • #80
            ultimul post din timisoara, sunt pe drum catre voi :d
            7 au confirmat prezenta:
            Christnacht, nicusor84, SUPERCAR, wiseguy, ct-07-apv, gxg, ADU

            4 posibili si eu sper ca prezenti:
            Marius, danmincea, RamboX, bobo77

            pe 19 august 2007 ora 18 portu' tomis la on plonge
            cei prezenti vor primi stickere. am 10 la numar. azi mi-au crescut si mie pe masina si arata mortal
            salutare si pe duminica
            Attached Files
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • #81
              Si-a spart APV-UL bara spate,stiam eu ).Cu ocazia asta pui si tu o bara care sa-i placa ochiului meu Imi pare foarte rau pentru bara ta ;)
              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

              Comment


              • #82
                Sa nu ma uitati de sticker.Duminica va astept cu el .De abia il astept pe Domnul; APV la intalnire
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • #83
                  Vin acu daca am zis ca vin si cred ca cu cea stock care e acu p masina. M-am apucat de dat jos vopseaua de pe cea sparta si sa o lipesc si apoi sa o modific. Dar inca nu stiu cum sa o fac. Sper ca pana la urma sa iasa ceva

                  Comment


                  • #84
                    Deci la ora 18:00 incepe intalnirea Logan Club Constanta. In portul Tomis la On Plonge.
                    MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by gxg
                      Deci la ora 18:00 incepe intalnirea Logan Club Constanta. In portul Tomis la On Plonge.
                      da,azi 19-august la ora 18 acolo

                      Comment


                      • #86
                        Pentru cei care nu m-au vazut la fata imi cer mii de scuze, am mai intarziat am fost la intalnire la ora 7:30.La ora 7:00 am sosit de la munte,am crezut ca pana acasa fac doar 4 5 ore maxim dar din pacate am facut mai mult.Sa nu va suparati pe mine.Numai bine baieti si inca odata SCUZE !!!
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • #87
                          Si s-a terminat prima intalnire Logan Club Constanta..Pentru inceput a fost bine,ne-am vazut la fata,ne-am admirat masinile de aproape,ne-am laudat fiecare cu ce a avut(viteze maxime, sau consumuri minime ) si ne-am dotat cu stickere pentru a face reclama forumului..Cei care am putut am fost si la terasa sa ne cunostem mai bine.
                          A ramas sa mai discutam pe forum si poate stabilim o data fixa pt intalnire (ex: in fiecare duminica la ora 18 intr-o anumita locatie).
                          Asteptam sa ajunga crististreulea in timisoara ca sa intram in posesia pozelor
                          MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                          Comment


                          • #88
                            a fost frumos

                            Comment


                            • #89
                              poze poze ,vreau si eu !!!
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • #90
                                M-am simtit foarte bine.Baietii credeau ca nici nu mai vin '' tu care ai comentat mereu ca vii ca faci '' .Astept si eu pozele.Azi o sa-mi pun si eu stickerele pe masina.Numai bine
                                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google