Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e acum incerc sa rezolv situatie sa rectificam....sa nu se supere lumea ...
    JUST ME.....30-rdd......

    Comment


    • prea tarziu... eu zic ca daca vezi lasere rosii prin casa ce tintesc spre fruntea ta... inseamna ca vei fi promovat intr-un satuc din covasva

      sigpic

      Comment


      • da sa sti ca a fost super dar promit ca data viitoare nu mai fac liniutze....ca nu isi au rostul....acum ma bucur ca am lamurit problema u dyzy....ca 16v e 16v....
        JUST ME.....30-rdd......

        Comment


        • Originally posted by rdd30
          e acum incerc sa rezolv situatie sa rectificam....sa nu se supere lumea ...
          cred ca a venit cu cineva,ca membru nou nu era oricum.

          Comment


          • Originally posted by ct-07-apv
            O intrebare pentru cei care au fost azi la intalnire. Am auzit ca s-a vorbit ceva de mine. Sunt curios mai exact ce si cum daca ma poate lamuri si pemine cineva
            Eu am vb. de tine.
            Dar vb pe prv.
            Spor la treaba
            sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
            :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

            Comment


            • Sa-l rugam pe Cosmin sa stearga pozele in care i se vede numarul lui unEL...
              In tara momentan.

              Comment


              • ooops a intrat unEL pe forum... rdd-ule mi-a facut placere sa te cunosc... promit ca vom avea grija de loganul tau si de acolo de sus din forum vei vedea cum va face dizzy liniutze cu el

                sigpic

                Comment


                • pls super.....dau de baut rezolva cazu....ca tanjesc baieti dupa masinutza mea cica o dau la liniutze .....
                  JUST ME.....30-rdd......

                  Comment


                  • gata sa rezolvat )

                    ramaneti on topic acuma!

                    Comment


                    • supercar....astept filmuletele alea .....
                      JUST ME.....30-rdd......

                      Comment


                      • Sonik ... iti maninc urechile .... nu mai speria omul
                        A rezolvat-o
                        Sint convins ca data viitoare nu mai uita
                        sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                        :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                        Comment


                        • Si aici doua filmulete de la intalnirea de ieri din 4-Noiembrie-2007,sper sa ma placa:

                          Aici DyZ ne arata limitele unui 1.6 8v in fata lui 30-RDD care conduce un 1.6 16v cu jumate de masina avans http://www.youtube.com/watch?v=W8Sry4Jpvsw

                          Si aici o prezentare cu masinile prezente la intalnire: http://www.youtube.com/watch?v=ESkp4S422C8

                          Comment


                          • supercar mai incearca mie imi merg daca se plange si altcineva te rog sterge postu si il refac eu diseara .
                            Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                            Comment


                            • gata mi-a venit masina cred ca vin si eu duminica viitoare :-? daca am primiti evident )
                              sigpicMy ride

                              Comment


                              • te asteptam cu bratele deskise.....numai sa ne onorezi cu prezenta.....welcome to the club..... :p

                                super .... sa vada lumea ca la constanta e treaba serioasa, nu gluma......
                                Last edited by SUPERCAR; 5 November 2007, 10:42.
                                JUST ME.....30-rdd......

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google