Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • lol sonikel da nu ne certam ma . tu crezi ca eu sunt aici pe forum ca sa caut cearta si etc si-a spus si omu parerea nu`i cu suparare . DeLuXe da ma ne bagam in afacerea asta )) mai ciordesc si eu de la astia micii de la liceu de la mine ) sa facem bani calumea
    Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

    Comment


    • bagativa mintile in cap. .sau apucativa de coci ....aprop la ce ora duminik ?
      http://img211.imageshack.us/img211/1...ostwantab7.gif
      id mess liviu_stilist

      Comment


      • ora 18 in parc langa biserica de lemn
        sigpicMy ride

        Comment


        • Originally posted by ct11lyv
          bagativa mintile in cap. .sau apucativa de coci ....aprop la ce ora duminik ?
          nu stii la ce ora,doar ai fost de vreo doua ori si tu )
          In fiecare duminica la ora 18 in parcul tabacariei langa biserica neagra in parcare sus este intalnire LoganClub Constanta.
          Pe viitor ar fi misto sa facem intalnirile la AquaMagic in mamaia daca se vor inmulti nr de membri la peste 15 masini ca aici la tabacariei nu prea avem loc.

          Comment


          • Originally posted by ct11lyv
            bagativa mintile in cap. .sau apucativa de coci ....aprop la ce ora duminik ?
            deci fi atent ora 18e atunci cand limba mica arata in spre tine si aia mare arata so iei drept inainte...atunci e ora 18...
            hai vino si u ca mie dor de tine nebunaticule

            sigpic

            Comment


            • hahahaha liviule ))) da chiar ma vino si tu .. p`acolo cand e sa fie iara ... sa vedem duminica asta .. ca era vorba ca se pleaca la SIAB acum nu stim nimik ...
              Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

              Comment


              • o sa vin ma . .ce dq sa fac. .: credeam ca sa mutat ora.. ne vd acolo ;))
                http://img211.imageshack.us/img211/1...ostwantab7.gif
                id mess liviu_stilist

                Comment


                • mah in parcare al tabacarie incap si 30 de masini dk vrei ... k noi ne'am mai strans ...in parcare la aqua e asfaltu bun si poate mai vrea cineva sa se dea
                  1.6 MPI CRAZY DRIVER

                  Comment


                  • hellman are dreptate parcul in tabacariei incap si 30 de masini ...acum hotarativa ca nici in mamaia nu ar fi rau acum ....cand nu e sezon :P

                    Comment


                    • eu unul as prefera mai mult aqua magic, ca nici nu prea ne mai bate vantu asa, si e si mai mult loc...acum depinde si de voi...
                      :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
                      proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

                      Comment


                      • @VFm ..tot respectul dar acum cum e vremea urata eu cred ca briza o sa se simta mai atre decat pe ghiol ...e parerea mea no ofence

                        Comment


                        • jonivip eu seara de seara ies in ambele locatii adica si vfm stie...
                          mai prin tabacarie mai pe la aqua...

                          parcarea de la aqua cea de la intrarea in aqua nu cea din sosea , parcarea aia e cea mai buna nu sufla vantu pe acolo...

                          sigpic

                          Comment


                          • daca toata lumea e de acord eu nu sunt impotriva ...
                            PS:cand iti vine masina sonykel ?

                            Comment


                            • pai mai am de asteptat 66de zile teoretic... dar acum am sunat la dacia ca ma ``inbeunit`` hellman si am intrebat de mcv-urile venite(pont oferit de nea Floryn) si cica al meu nu a venit si ca eu as fi programat cam pe la sfarsitul lunii noiembrie asa mi-au zis acum dar la achitarea masini miau zis 7decembrie...

                              acum cine stie cand vine astept sa ma sune...

                              sigpic

                              Comment


                              • cred ca inebuneam ) sincer vorbind mi-e mi-au zis 20 octombrie dar deja am inceput sa-i bat la cap si s-ar putea sa vina mai repede ) ...66de zile e f f mult dar cred ca asa vin MCV-urile a mea e berlina dar si ea cu fitze ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google