Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • duminica la ora 7 semnez si eu condica....ca cica nu treci anu daca nu ai prezente.... :P )
    :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
    proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

    Comment


    • supercar dap ;) nu promit da zic ca vin .. duminica asta vin ... oricum al drq ghinion se tzine dupa mine .. acu numai am prb cu masina da am pierdut vreo 4 mil ) cum drq nush
      Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

      Comment


      • pacat ca nu ati mers la SIAB,ce masini ati pierdut...numai zic de gagici )

        Comment


        • Duminica asta la ora 9 plec eu incolo deci la intalnire nu ajung. Sper ca mi-ai mai pastrat si mie cate ceva acolo..

          Comment


          • Din respect pentru ceilalti forumisti de aici o sa-l ignor pe bobo77 de acum,pb mea cu el se va disputa pe forumul unde el se da organizator. Priviti numai ce limbaj are:
            Bai papanciocule ce meci ai tu cu mine? am fost baiat finut pina acum....
            Nu cred ca vin deseara la intalnire,sorry, trebe sa plec pana la o ruda sa o vad, care este grav bolnava, Adi te anunt pe forum cand sa-mi aduci cartile alea,tks.
            Last edited by RamboX; 7 October 2007, 09:29.

            Comment


            • Duelativa in particular nu pe forum..
              sigpic

              Comment


              • parca sunteti niste copii ma terminati-va ma cu certurile .. ce drq
                Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                Comment


                • Lasatii mai baieti in pace, pentru ca ei doi au ceva de impartit, si mai dureaza sigur pana vor rezolva problema.
                  Eu oricum vin in seara asta la intalnire, si as fi curios daca isi va face aparitia si Bobo77 cu amici lui .
                  Din partea celor care au fost la SIAB, astept povesti!
                  , sunt cu ochii pe voi !
                  :thumbsup:

                  Comment


                  • din pacate imi anuntz neprezentarea la intalnirea din seara asta ...skap prea tarziu de la munka si nu pot sa ajung...ozi buna tuturor ..

                    Comment


                    • hai ca am reusit si eu sa ma trezesc ((12:47)) , acuma stau pe mess si astept sa intre gxg sa iau pozele si de la el si sa fac arhiva ... , altceva ce sa mai zic ne-au bagat in boala bagaboantele de acolo , pacat ca , camera mea de 3.2 mpixeli nu a facut fatza asa cum vroiam eu .. dar las ca pt editia din 2010 pregatesc ceva super :P , fac niste cursuri de fotografie si imi iau o camera semiprofesionista .. ceva la 18 mil si atunci sa vezi poze , pana nu pozez toate toate gagicile si masinile nu ma las
                      http://mitzah.labrute.fr/
                      http://c0nstanta.myminicity.com/tra http://c0nstanta.myminicity.com/sec

                      Comment


                      • deci ne vedem sau nu in seara asta .. ?
                        Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                        Comment


                        • Azi nu pot veni,dar la urmatoarea vin sigur, nea FLORYN mai ai putintica rabdare si o sa ne vedem.Scuze baieti,dar asta-i treaba azi.
                          Multa lume, putini oameni...

                          Comment


                          • spune`ti ma sa`mi organizez si eu timpu ca sunt si cu munka
                            Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                            Comment


                            • da belea la ora 18 in tabacarie...
                              esti de belea omule

                              sigpic

                              Comment


                              • Chiar ca'i de belea !
                                , sunt cu ochii pe voi !
                                :thumbsup:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google