Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca ii place gama vag sa-si ia 2.0 tdi euro 5 , dupa 2009. au schimbat in bine motoarele alea.
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • mie unu mi-au placut clio-urile alea ca dotari si ca motor cel de 90cp.
      nu stiu daca sunt sau nu prea scumpe, dar stiu ca nu ar avea probleme cu ele.
      parca cel de 90cp avea doar vreo 40 de mii de km cu carte de service, si ambele erau luate din romania.

      Comment


      • Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.
        sigpic
        !

        Comment


        • La cum arata, zici ca e vopsita la trafalet, pragurile, aripile fata-spate sunt gata coapte.
          O poveste mult prea frumoasa pentru o masina care nu merita ...
          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

          Comment


          • E tare in personalitate..doar avioanele indraznesc sa o provoace..

            Comment


            • Ce 3300 lei ala nu-i sanatos , masina aia nu merita nici 1500 lei.
              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

              Comment


              • Matizu’ ala de 14 ani e numai bun de cotetz.
                Keep walking...

                Comment


                • ce rai sunteti ! in afara de rugina (care e si la loganuri mai noi decat matizul ala) chiar e o masina buna in oras , destul de fasneata si cu consum mic. aveam la firma o ascutitoare d'asta si mi-era mai usor s-o birjaresc prin oras decat orice alta masina.

                  ps : i-ai scufita aia rosie de 75 de cai. is suficienti.
                  o/____\o
                  (i)
                  .........

                  Comment


                  • Salutare! O alta dovada de investitie nereusita..
                    Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                    Comment


                    • 2016 imi da rau cu virgula. Nu de alta...dar ala-i Logan 1 PH2...si parca nu se mai fabrica

                      Comment


                      • De prin 2011-2012 nu se mai fabrica.
                        Keep walking...

                        Comment


                        • l-a dezactivat

                          Comment


                          • Ofertele S-h De Pe Autovit

                            O fi fost vreo momeala... ca si asta: https://www.autovit.ro/anunt/skoda-o...-ID7Gmgl6.html
                            Keep walking...

                            Comment


                            • Putea sa fie cu 1000 km....este usor de verificat...si masina arata ca noua...exceptand ca sta la tara

                              Comment


                              • astea or fi mai de incredere decat cele de pe autovit ? cred ca da...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google