Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am un prieten foarte bun care sta in germania, si-a luat un model aproape la fel cu exceptia navigatiei cu 4500euro direct de la proprietar, primul proprietar, cu 187k km care arata decent, carte service mazda 100%, cu 3 randuri de jante, din care un rand jante pe 18 cu anvelope noi de anul trecut. Masina merge super, acum doua saptamani a fost la el, de aici am si ajuns sa ma uit dupa asa ceva deoarece mi-a placut foarte mult tinuta de drumu si motorul care este super silentios si masina foarte bine inchegata.

    Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk

    Comment


    • pai s-o iei tot asa. de la proprietar din jermania. eu cred ca ar merita. de la combinatori romani/turci/pakistanezi n-o sa vezi ceva bun.
      o/____\o
      (i)
      .........

      Comment


      • Cam asta este si planul meu, daca reusesc in vara sa mai dau o tura la ei sa stau o saptamana sa vad ce pot gasi, au si ei un siteu gen olx si sunt majoritatea proprietari. Dar voi vedea. Modelul in sine imi place foarte mult si exterior.

        Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by vali2008 View Post
          Bun pret..care o fi secretul, cbiar asa dezamagit o fi xe masi? Are totusi cativa km..
          https://www.olx.ro/oferta/dacia-logan-IDaxPvH.html
          Logan II ph2 Prestige CHEL (fără CCSL, senzori parcare și Medianav) cu jante Nepta de Renault Logan II ph1
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Loganul la 23k km nici nu este la primul proprietar. Probabil o mașină câștigată ca un premiu sau moștenire, partaj, executare, ceva.

            Comment


            • stiti ceva de qashqai 2013, motorizare 1.6dci? ma bate gandul al un qashqai+2, undeva la 12-13000 de euro...
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • Motorul cica e bunisor.
                Verifica sa nu aiba rugina, s-au molipsit si japonezii astia de la partenerii lor de grup, ori au acelasi furnizor de tabla.
                Preturi mari la piese, cel putin in reprezentanta.
                Cu alea 7 locuri ai rezolvat-o cu bagajele, adica nu mai incap. Si-asa nu incapeau prea multe, cand vii de pe Logan, esti dezamagit de spatiu, valabil pentru orice SUV mic sau crossover, ce naiba o fi asta.
                M-a batut si pe mine gandul mai demult, masina nu e rea, dar nici nu e all in 1.
                Last edited by mr.K; 8 March 2018, 11:39.

                Comment


                • n-o vreau pt ale 2 locuri extra, ci pt ca qasqaiul simplu are portbagaj zero in plus, bancheta spate e ajustabila inainte-ianpoi si are si spatarul reglabil vreo 20 de grade. iar garda mai mare o face potrivita pentru excursii. alternativa ar fi koleos, dar ma gandesc ca la ala piesele sunt si mai scumpe, desi din ce am citit pe net, in afara de cutia "molaie" nu se prea vaita lumea de ele decat ca-s cam inalte si au suspensiile prea moi, nu poti intra tare in curbe cu ele. pai nici nu-s pentru asa ceva, nici qasqaiu nici koleosul. avantajul la koleos ar fi ca are ventilatie pt locurile spate (qashqai n-are), dar are portbagajul ceva mai mic. o alta chestie, banuiesc eu ca 2.0dci d epe koleos e totusi mai rezistent decat 1.6dci de pe nissan...si totusi, ceva atehnic, muieresc, fiorul de pe sira spinarii, sa zic asa, ma duce spre nissan. la testele de siguranta sunt la fel, dotari la fel, iar ca forma, amandoua sunt ca un cartof
                  Last edited by Seba; 8 March 2018, 11:48.
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • Din ce imi aduc aminte, la reprezentanta aveau japoneza cu 2.0 dci.
                    Ti-ar trebui o Octavia Scout, are si ceva portbagaj, si garda la sol suficienta, si diesel puternic, si 4x4.
                    In 13 mii de euro gasesti una cu putini ani.
                    Last edited by mr.K; 8 March 2018, 11:52.

                    Comment


                    • dupa 2013 n-am gasit decat 1.6dci. iar loturile pana in 2010 cica ar fi avut probleme la telescoapele spate. oricum, vreau musai euro5 si nu mai veche de 2013. la km putini, de la privat, as lua si 2012...
                      am cautat si 2.0 benzol, dar alea din 2011 ajung la 14000...ori decat 14-15000 pe qashqai 2011, mai bine ma orientez spre altceva.

                      ps: m-am uitat si la scout, numai ca n-are bancheta spate rabatabila (conditie impusa de nevasta, dar de bun simt as zice, copii la drum lung nu stau comod cand dorm cu spatele drept), iar asta e "must have". ar mai fi o varianta ford kuga, dar de alea nu stiu chiar nimic...
                      Last edited by Seba; 8 March 2018, 18:39.
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • cineva un megane schici? sau mai are si un volvagan
                        Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                        Comment


                        • Mai bine o sareta cu 6 cai frumosi decat tinicheaua aia.
                          Keep walking...

                          Comment


                          • Ghici ce e "schici".

                            Trimis de pe al meu ONEPLUS A3003 folosind Tapatalk

                            Comment




                            • Piese da muzeu...tipla...cred ca a vrut sa zica 6500 lei nu euro.

                              Comment


                              • 6500 iti da voucher, ce sa faci cu cotetzul ala euro zero?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google