Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Din păcate există o poveste luuuungă și foarte urâtă cu încercarea de privatizare a "Aro C-lung Muscel".
    http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

    Comment


    • Ce treaba are privatizarea cu rablele construite acolo?
      Asta nu pricepi tu si alalaltu', aici nu e vorba de basini si greturi de a conduce Dacia sau ARO, ci de calitatea slaba a masinii, cand sunt multe alternative.

      Trimis de pe al meu ONEPLUS A3003 folosind Tapatalk

      Comment


      • Mda... rău e că fac postări lungi care sunt citite pe diagonală și înțelese din 2 în 2, rău e că postez succint cu frânturi de idei...

        Păi nu e logic, prietene, că dacă fabrica s-ar fi privatizat și ar fi preluat-o japonezii, ar fi evoluat, logic, și mașina?

        Eu mă refeream (și) la altceva, dar dacă tu ții morțiș ca întodeauna să ai ultimul cuvânt, ok... Este ca tine!

        ******************

        În altă ordine de idei, hai să fim serioși, cândva era mare șmecherie să deții un Aro, doar că înte timp ne-au crescut pretențiile (de necondamnat dealtfel) și vrem mai multe. Eu de pildă dacă n-aș avea ce face cu banii, poate mi-aș cumpăra una de colecție (și nu numai). Există oricum destui pasionați și nostalgici care le bibilesc și le fac să arate și să meargă dumnezeiește, dar nah... dacă nu poți da flashuri cu ea pe autostradă să-ți faci loc, atunci nu se numește mașină.

        Dar da, poate că ai dreptate, Toyota este mult mai bună, logic.
        Păcat însă că ar fi putut ajunge și Aro un mic Landcruiser.
        http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

        Comment


        • Alalaltu' e un utilizator ca toti cei de pe aici, ce drept liber la exprimare..
          Fara suparare, dar o privatizare reusita (si dorita) ar fi insemnat o sansa si pentru oamenii care au lucrat acolo.
          Incerc sa nu fiu off topic, dar Aro avea niste chestii inovative la timpul sau..
          Din pacate s-a pierdut munca.
          Respect pentru colegiu de forum!

          Comment


          • Ai mers cu un ARO 10? Vai de capu lui!
            Candva cica era o smecherie sa prinzi o cutie de ness la magazin. Asa si cu ARO, credeam noi ca era ceva de capul lui, pana am avut cu ce-l compara.

            Trimis de pe al meu ONEPLUS A3003 folosind Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by 77sky View Post
              Aici cica ar fi ceva necurat la mijloc.
              Umbla vorba ca tanarul doritor de masina noua, a fost informat de prbl masinii cand a achizitionat-o. Pretul a fost unul mai mic. A vrut buy back, iar astia l-au refuzat. Iar el a facut tam tam. Lasa ca le arat eu. Ceva de genul.
              Adevarul tot timpul e undeva la mijloc.

              Comment


              • Știu vorba cu adevărul de la mijloc, dar întotdeauna adevărul este unul singur.

                Una din părți minte 100% și face scandal. Alta doar se apără, dar cum noi suntem avizi după can-can, tindem să dăm dreptate de fiecare dată așa zisului păgubit,
                http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                Comment


                • Eu zic ca e best buy..depinde si pe unde s-a plimbat prin mama Rusie (banuiesc ca de acolo vine)..are si incalzire in scaune in dotare standard ..

                  Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                  Comment


                  • Aspect ingrijit, Km decenti, dotari ok, motor bun (poate cel mai bun pe care l-a dat dacia)...ceva miroase a pute...pretul e mai mic cu cca. 2000eur fata de ofertele de pe piata din acelasi an. Sa nu fi fost o dauna totala si refacuta frumos.
                    Last edited by Kojak; 8 May 2018, 22:56.

                    Comment


                    • Praștia de K4M euro5, alte scaune, posibil fără ESC, parbriz încălzit, bord în chirilică(CRUISE LIMIT MEM), dacă are VIN cu X7L e de RUsia
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • N-arată rău golanul ăla rusesc, iar pentru urât mirositorii cărora culmea, le put mașinile cu forme de la Dacia, faptul că are rombul în bot, poate schimba mentalități, teorii, concepții.

                        Totuși, prețul ăla vs nr. km / an, hmmm, cam lasă loc de interpretări și cred că sunteți de acord cu mine.
                        http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                        Comment


                        • Originally posted by vali2008 View Post
                          Eu zic ca e best buy..depinde si pe unde s-a plimbat prin mama Rusie (banuiesc ca de acolo vine)..are si incalzire in scaune in dotare standard ..

                          https://www.olx.ro/oferta/dacia-logan-IDb1ImB.html
                          Sunt pur si simplu ingrozit cat se vorbeste de aceste anunturi false si inca mai sunt creduli de pun sute de euro in avans in cont sa nu o cumpere alt amator de chilipiruri.

                          Eu sunt unul dintre aceia care isi doreste o asemenea masina mai ales cu km putini.
                          Eu as da si 7000 € pe o asemenea masina .

                          Comment


                          • Era inmatriculata..dar a disparut anuntul..
                            PS: chiar se mai dau bain in avans pentru "rezervare"..?

                            Comment


                            • ...

                              Cum ti-ai dat seama ca era inmatriculata daca numarul era ascuns.
                              Da , pun bani in cont acei amatori de chilipiruri - disperati as putea sa le zic!

                              Comment


                              • Eu am urmarit anuntul vreo doua zile, mi s-a parut ca era inmatriculata, imi amintesc ca avea albastru pe numar si RO.
                                Am recomandat-o unui cunoscut, doar ca a dat inapoi pe motiv ca era din 2014, vroia ceva mai nou.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google