Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #vali2008.sa inteleg ca nu ai auzit de aceasta metoda inca?
    Teparii pun o masina cu pret bun, pun nr. de telefon la care nu raspund niciodata.
    Daca suni , nu raspunde nimeni dar te trezesti cu un sms cu o adresa de mail....iar daca trimiti mesaj pe acea adresa , iti spun ca ei nu sunt in tara sau masina nu este in tara si dava vrei sa o rezervi iti cer un avans.

    Comment


    • Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

      si poate dispare:
      Attached Files

      Comment


      • Stiu, am vazut/testat..chiar de curand am dat peste un tip ce era lin Elvetia si masina nu o ma folosea ( dar era tipla si tinuta in garaj la unchiul sau unde nici praful nu intra..) dar tragea o fuga in Romania special pentru mine daca ii trimiteam in avans banii de bilet ca si rezervare si apoi sa scada banii din pretul masini..dar a dat-o la intors cand i-am spus ca sunt in oras pentru cateva zile si merg oricand sa vad masina, chiar sa o platesc pe loc, brusc s-a imbolnavit unchiul ..

        Comment


        • Până să iau Loganul în februarie, am căutat preț de vreo 4 săptămâni zi de zi efectiv... cu banii în mână, mașini gen "chilipir" în mai toată țara. Online, virtual, desigur.

          Unde vreau să ajung... Sunt de acord cu ce spune Planetara (mai ales revăzând acum anunțul de mai sus, unde observ că au schimbat pozele, acestea nemaifiind cu mașina pozată frontal unde se vedea rombul și numărul) că țeparii NU RĂSPUNDEAU la telefon, iar anunțurile erau de regulă din Arad, Satu Mare, Timișoara, Tg. Mureș. Pe acolo (Ardeal / Banat) se pare că încă mai pun unii botul. Să mă scuze cei care locuiesc în acele zone ale țării.

          Eram cât pe-aci să plec pe "neve" în Timișoara să văd un Tiguan la vreo 4000 euro, având adresa vânzătorului (de fapt era vrăjeală). Mai găsisem unul mai nou, dar la 5500 euro. Țeapă și ăla, deoarece după ce am insistat cu sms-urile în care am cerut informații suplimentare, anunțurile au dispărut gen de la un minut la altul.

          Și vedeți că se mai practică o șmecherie cu ceva mașini aduse de afară, de fapt "trimise prin poștă" chipurile pentru test drive, iar dacă nu îți plac, refuzi să le ridici, dar nu înainte de a trimite avans reprezentând transportul sau nu știu ce taxe. Nu mai rețin numele siteului dar îl pot afla. Știu că era cu ceva backround gri și cu mașini destul de atractive d.p.d.v. financiar.

          O să caut discuțiile avute pe wazup cu ăia și o să le postez aici... ca să vedeți ce vrăjeală au indienii, turcii, arabii în ei. Deci țepele încă sunt "alive". N-au murit.
          http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

          Comment


          • Gata, (iar) a disparut anuntul..

            Comment


            • Au primit un avans, au aruncat cartela, au șters anunțul, anunț aproape identic ce va reapare peste două-trei zile cu alt număr de telefon / cont OLX.

              Păcat de cel care s-a înțepat.
              http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

              Comment


              • Hopa..ce avem noi aici..
                A pastrat numarul, dar e inchis..
                Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                Comment


                • Păi da. ÃŽl deschide periodic să vadă ce mesaje a primit.

                  Eu, de pildă când căutam mașini la începutul anului și sunam, dar dădeam de telefoane închise, ca om de bună credință trimiteam sms ca să-mi anunț intenția. Unii răspundeau, alții nu, iar cei din urmă funcție de... dacă și-au făcut plinul atingându-și scopul.

                  Oricum, cred că ar trebui reclamat la OLX.
                  http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                  Comment


                  • Poate intereseaza pe cineva:
                    Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                    Multumesc.
                    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                    Comment




                    • Škoda Octavia III
                      6 300 EUR
                      Pret Brut, Negociabil
                      2019 195 000 km

                      Nici n-a aparut modelul, dar are deja aproape 200 de mii la bord.

                      Comment


                      • cred ca e doar o greseala... a vrut probabil 2010

                        Comment


                        • 9 fiind langa 0 la tastatura la tine poate, ca la mine nu.
                          Probbail ca e din 2009, 1 find langa 0 la tastatura mea.

                          Comment


                          • ce tastatura ai ca m-ai facut curios

                            Comment


                            • se refera la tastatura numerica, ce din dreapta, nu la cea de deasupra literelor.

                              Comment


                              • De unde bate cifrele orice om normal.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google