Durata Timp Logare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Durata Timp Logare

    Cred ca trebuie sa iti scrii mesajul din timp pe o hartie ca mai apoi sa-l scrii pe site.De cate ori am un post mai lung de scris pe site cand ii dau trimitere deja sunt delogat si cand ma loghez din nou ceea ce am scris dispare.Asa e la toata lumea? Folosesc alternativ mai multe browsere si la toate e la fel.Inteleg ca poate o fi o masura de precautie.Daca esti inactiv mai mult timp te deloghezi dar eu sunt activ ,doar scriu mesaj.
    Last edited by karlos12; 3 February 2012, 12:50.

  • #2
    Eu cred ca problema care o ai e cauzata de conexiunea ta la internet .

    Comment


    • #3
      poate scrii prea incet
      sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

      Comment


      • #4
        Voi nu va deloghati automat de pe site cand sunteti inactivi( poate urmariti vreun film de ex.)? Am conexiune buna dupa parearea mea.40mbs/s.

        Comment


        • #5
          Originally posted by karlos12 View Post
          Cred ca trebuie sa iti scrii mesajul din timp pe o hartie ca mai apoi sa-l scrii pe site.De cate ori am un post mai lung de scris pe site cand ii dau trimitere deja sunt delogat si cand ma loghez din nou ceea ce am scris dispare.Asa e la toata lumea? Folosesc alternativ mai multe browsere si la toate e la fel.Inteleg ca poate o fi o masura de precautie.Daca esti inactiv mai mult timp te deloghezi dar eu sunt activ ,doar scriu mesaj.
          daca foloseai firefox ma indoiesc ca aveai probleme de genul.
          Forumul te tine logat 900 sec,deci ori tastezi prea incet ori e problema de browser care nu e in stare sa te tina logat .Mai o chestie , bifezi sa te tina minte .Si chiar daca s-a delogat,daca tu ai scris mesajul si ai dat post si iti va spune ca trebuie sa te loghezi din nou, ai bagat user si parola si va posta ce aveai de postat.Daca nu face asa , e problema din browser/cookies...
          Mai o chestie care o face IE , dupa ce te loghezi , tot arata ca esti nelogat , dar daca dai clic pe vreo pagina din forum o sa iti apara imediat ca esti logat .
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #6
            Am bifat chestia aceea in Firefox si am lasat un mesaj 20 min fara sa-l postez.Dupa acest timp m-am logat si l-a postat.Mersi pentru ajutor.Se poate inchide.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google