Propunere Modificare Logo Forum.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Cel mai bine e sa apara alta poza, cu absolut toata modelele de logan aparute pana acum.

    Comment


    • #47
      Excelent . Foarte bine etajate . Incearca sa creezi un efect in oglinda , in stanga modele mai vechi , dreapta mai noi sa vedem ce iese (doar o sugestie nu o obligatie).

      Comment


      • #48
        mie nu imi place niciuna pana acum tocmai pentru ca sunt deformate masinile in ele ,cel putin loganul 2 asa pare.A 2a problema e calitatea , se vad patratele,dar asta poate fi si din cauza ca forumul le face o conversie cand sunt urcate sus.Ideile de pe pagina 2 sunt ok,dar sa se pastreze proportii ...
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #49
          Am mai facut ceva
          Attached Files
          I changed her oil , she changed my life
          sigpic

          Comment


          • #50
            Sunt mult mai bune acum!
            MY CLA

            Comment


            • #51
              loganul 2 din dreapta nu e ok...pare taiata bucata din el.
              La tine pe calculator tot asa patratos se vede LOGAN CLUB ?
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #52
                ''LOGAN'' nu se vede bine si sunt si niste puncte rosii in jur daca te uiti atent...
                MY CLA

                Comment


                • #53
                  Poza originala nu cred ca este asa de patratoasa... Din cauza upload-ului cred ca se intampla asta presupun.
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Logan4Me View Post
                    Gata am rezolvat toate problemele...
                    Cu scuze pentru munca depusa - dar pozele sunt de calitate diferita si imaginile deformate. Parerea mea

                    Comment


                    • #55
                      Inca una doua modele si nu vor mai incapea sau vor fi din ce in ce mai mici.
                      Nu ma pricep sa fac logo-uri (si nici nu vreau sa fiu "sfatos") dar intreb:
                      Se poate face sa fie una doua modele in imagine care sa dispara si in locul lor sa apara alte modele si tot asa pana apar pe rand toate modelele? Ce parere aveti de idee?
                      Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

                      Comment


                      • #56
                        ...sau una,doua masini care sa ruleze aleator toate modelele in flash...

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Cristi_Xp View Post
                          loganul 2 din dreapta nu e ok...pare taiata bucata din el.
                          La tine pe calculator tot asa patratos se vede LOGAN CLUB ?
                          Cum adica patratos? Da-mi tu o poza sa o modific mai bine si ce nu e in regula cu Loganul din dreapta? mi se pare ok...
                          I changed her oil , she changed my life
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            un pic mai indraznet....
                            dacia .jpg
                            sigpic
                            Experienta in asigurari de peste 5 ani.

                            Comment


                            • #59
                              Interesant...

                              Comment


                              • #60
                                @teo: Cristi se refera la faptul ca scrisul LOGAN nu se vede clar, este denivelat pe margine. Uitate la poza pusa de tine pe facebook la scrisul LOGAN iar apoi uita-te la originala de sus.
                                MY CLA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google