Propunere Modificare Logo Forum.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Problema cu prima e ca Dacia iti poate cere la orice ora sa retragi bannerul , drepturi de autor pe sigla etc.La a 2a e mai ok si se evita problema asta.
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #77
      Presupun ca se poate intreba cineva de la ei. Daca e nevoie incerc sa fac rost de ceva mail-uri

      Sent from my LG-P700 using Forum Runner

      Comment


      • #78
        lasa nu fa , oricum e prea complicat ca sa primesti si nu e necesar sa apara exact ca la ei .
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #79
          hai sa punem si dusterul la jumate
          sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

          Comment


          • #80
            E forum strict LOGAN nu forum general DACIA, nici "papucul" ala nu prea are ce sa caute pe-acolo.

            O alta idee de aranjare, in partea stanga sa fie cele 3 modele de Logan in ordinea aparitiei lor iar in dreapta simetric MCV-ul corespunzator si sa fie scos "papucul", deci e doar o sugestie...

            Comment


            • #81
              Originally posted by Cristi_Xp View Post
              ghinion...mie imi place 2 )
              Mai astept ceva sugestii ... si ceva sugestii pentru scris sub ...
              Pai zi cam ce ai mai vrea.
              Iar pentru scris, ceva gen motto sau link-uri catre anumite sectiuni din forum?

              Originally posted by Octavian View Post
              Dar di ce la partea cu MCV ati pus primu un pickup si nu MCV ? Adica sa fie continuitate ca la berlina. Nu intra in poza?
              Intra, dar am pus pick-up-ul pt. diversitate.

              Originally posted by verginio View Post
              hai sa punem si dusterul la jumate
              Pe Club Duster, asta.



              Edit @Cromatic: "papucul" este tot Logan.
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • #82
                A doua varianta este buna.
                @ Cromatic: ''papucul'' ala nu este tot logan? logan van.
                Niki am postat in acelasi timp.)
                MY CLA

                Comment


                • #83
                  Stiam si eu asta dar parca nu e locul lui acolo, in fine, eu merg cu valu', important e sa fie de acord cat mai multi cu o anume varianta.

                  Comment


                  • #84
                    Niki linkuri nu merge doar daca e in flash ... deci nu ne complicam )
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #85
                      Am inteles... Pai atunci propune! Parerea mea, totusi, e sa lasam logo-ul asa, curat.
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by Cristi_Xp View Post
                        Problema cu prima e ca Dacia iti poate cere la orice ora sa retragi bannerul , drepturi de autor pe sigla etc.La a 2a e mai ok si se evita problema asta.
                        Crezi ca nu poate cere drepturi de autor si pentru siglele alea de pe masini ?!



                        edit:

                        Cu toate ca nu mai detin Dacia Logan, parerea mea e sa faceti ceva asemanator cu cel de mai jos.
                        Gen: logan ph1, logan mcv ph1, logan pick-up, logan ph2, logan mcv ph2, logan pick-up ph2, logan 2.

                        Nu sunt sigur ca aceasta este ordinea in care au aparut ca modele, imi cer scuze...
                        Menztionez ca banerul facut de mine "e o joaca in paint", asta nu inseamna ca l-am facut in bataie de joc sau ca el trebuie sa fie cel oficial... Am dat doar un model dupa care se pot lua administratorii, moderatorii sau graficienii forumului/clubului.


                        edit2:
                        Am uitat sa pun modelul nou...
                        Attached Files
                        Last edited by PrietenCuTine; 7 April 2013, 20:41.
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Merge adaugat si mcv-ul intr-un colt,cu spatele asa
                          My Ride ! B - 29 - TmT

                          Comment


                          • #88
                            siglele alea de pe masini abia se vad ... eu sincer nu disting ce scrie pe sigle
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • #89
                              Pana va hotarati voi apare logan 2 ph2 . Prima dar fara sa scre dacia pe sigla .

                              Comment


                              • #90
                                Hai fratilor sa ne hotaram odata sa ne prinda si pe noi sfintele sarbatori de Pasti cu un logo nou - nout!
                                Din cele trei propuse de Niki in postul #68 hai s-o alegem pe aia din mijloc sa-mpacam pe toata lumea...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google