Sugestii imbunatatire site

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cand se sterg mesajele, spune clar, ca vor fi mutate in trash, nu spune ca o sa fie sterse definitiv.
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • Sper că nu e o veste pentru voi că nici formatarea hardului nu e tocmai definita..sunt mai multe tipuri de formatari...deci nu mai fiți surprinși. Sau vă e frica de ceva?

      Comment


      • Nu stiu ce se intampla, dar forumul ruleaza uneori foarte foarte greu; pe toate dispozitivele de pe care incerc sa intru. Uneori renunt dupa ce astept mai bine de doua minute. Azi dimineata a fost criminal.
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • E din cauza indexarii in google, o sa dureze vreo sapt pana indexeaza cu totul.
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • Ok; mersi.
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • Am si eu o problema, acum doua ore mergea sa intru pe aceasta pagina si acum, nu ma mai lasa.
              You do not have permission to view this gallery.
              This gallery has 2 photos.

              Comment


              • Da, nici pe mine nu m-a lasat sa vad un report.
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • Foarte posibil ca la acel report eu sa fi fost de vina
                  Cum a aparut, la cateva minute, rezolvat si stearsa notificarea
                  Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                  Comment


                  • Originally posted by TazMan View Post
                    Am si eu o problema, acum doua ore mergea sa intru pe aceasta pagina si acum, nu ma mai lasa.
                    S-a mai discutat asta, este din cauza ca postul respectiv spre care ai tu notificarea, a fost sters, deci te duce catre un post sters pe care tu nu ai permisiunea sa il vezi, pentru ca deja e sters.
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • Originally posted by IancuMIC View Post
                      Nu stiu ce se intampla, dar forumul ruleaza uneori foarte foarte greu; pe toate dispozitivele de pe care incerc sa intru. Uneori renunt dupa ce astept mai bine de doua minute. Azi dimineata a fost criminal.
                      Ceva noutati ? Dureaza minute in sir ...
                      Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                      Comment


                      • Pana nu termina, doar daca banez googlebotul. In momentul de fata rata de crawl e minima insa tot acceseaza cum vrea el. Nu ma astept sa mai tina mult.
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • Cristi, e totusi putin ciudat. Uneori pe Google (si nu numai) se incarca imediat, alteori te plictisesti pana se incarca (plus topicuri, posturi, etc). Si se pare ca nu depinde de numarul utilizatorilor. Acum "benzineste" bine.

                          Comment


                          • De cand s-a schimbat forma forumului, s-au modificat si linkurile. In ultima perioada m-am jucat un pic cu linkurile astfel sa le aduc oarecum la o forma asemanatoare cu ce era inainte, insa pentru google inseamna content nou si il indexeaza in prostie, are minim 40-50 mii de pagini de indexat, care in 10-12 ani, sunt decent de indexat si digerat, insa in cateva sapt e relativ mult. Dureaza cateva sapt, in care acceseaza constant siteul cu boti, undeva la 100-200 mii accesari, alteori chiar si 400-500 mii pe zi. Nu are nicio treaba cu numarul de accesari(vizitatori normali), trebuie sa iti imaginezi ca in locul botului de google, ai 400-500 mii de vizite zilnic... ceea ce in viata reala e cam de 100 de ori mai mult decat un trafic normal.

                            Eu imi dau seama cand merge bine sau rau, pentru ca urmaresc zilnic loadul de pe server si ce se intampla, insa in afar sa banez botul de google, pana nu indexeaza tot, ceea ce este daunator pentru dezvoltarea siteului, nu prea am ce sa fac. Nu are nicio treaba faptul ca accesezi forumul de pe google sau din alta parte, ce face google botul e cu totul altceva.
                            Captură de ecran din 2019-02-05 la 18.09.08.png
                            Last edited by Cristi_Xp; 5 February 2019, 19:20.
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • Clar. Este de inteles.

                              Multumim pentru efortul si timpul alocat pentru bunul mers al acestui forum.

                              Comment


                              • The all-in-one digital ad fraud guide for digital advertisers and affiliate marketers covers all aspects of stopping bot traffic.


                                52% din traficul de pe Internet este facut de programe (bots). Doar restul de catre oameni.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google