Sugestii imbunatatire site

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gil26 View Post
    Clar. Este de inteles.

    Multumim pentru efortul si timpul alocat pentru bunul mers al acestui forum.
    Subscriu !
    Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

    Comment


    • M-am trezit ca mi-au disparut toate mesajele primite si trimise ....
      Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

      Comment


      • Probabil te-ai plans ca ai casuta plina si ti le-am executat eu.
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • Ce semnificatie au casutele albe (care se coloreaza in rosu) de sub numele de utilizator? Cred ca sunt 10 la numar.

          Comment


          • E destul de clar
            Attached Files
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Tind sa cred ca ar tine mai mult de "podul" gol, cu ceva in el sau plin (si eu mi-am pus intrebarea asta acum cateva luni).

              Oricum, felicitari si multumiri lui Cristi_Xp. Siteul functioneaza ireprosabil de multa vreme. Au fost "chinurile facerii" dar acum e altceva.
              Last edited by Gil26; 7 June 2019, 18:35.

              Comment


              • Originally posted by t0rquemada View Post
                E destul de clar
                Clar, clar, dar eu unul nu am inteles algoritmul conform caruia se coloreaza "casutele", sau se golesc.
                Ca ai mai multe posturi...ca esti zilnic pe forum...?
                Nu stiu, am fost curios odat', acum nu, nici nu stiu cui foloseste cu adevarat
                Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                Comment


                • E sistemul venit cu noul forum. Pe forumduster e ceva asemănător, se iau în calcul nr. de vizite, nr. de posturi, câți îți vizualizează posturile și eventuale like-uri, toate dau niște "premii"
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Unde gasesc ce marima trebuie sa aiba atasamentele? inainte aveam un tabel in care erau mentionate marimile atasamentelor in functie de tipul lor. Miau sters doua atasamente , banuiesc ca erau prea mari.

                    Comment


                    • De ceva vreme forum-ul merge în reluare, uneori doar dimineața acum văd că și seara face la fel. Bonus de vreo 2 zile postări dublate la unii useri, chiar si eu la ultima postare din probleme tehnice m-am trezit că "gândește" iar la un refresh m-am trezit în back-end
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • A fost o problema acum 2 zile, cu un exploit care a afectat toate versiunile noi de vbulletin. Am facut patch, insa deocamdata mai ruleaza niste chestii in background de verificare sa vedem daca totul e in regula, deci cand mai crapa e din cauza ca mai rulez eu una alta...
                        Last edited by Cristi_Xp; 27 September 2019, 15:54.
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • S-a văzut că ai făcut ceva, azi a mers mai bine
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Cand forumul nu merge bine semnalam. Dar trebuie spus si ca de cateva zile ruleaza ireprosabil atat pe PC cat si pe telefon. De notat si cele cateva mici imbunatatiri. Multumim mult Cristi_Xp.

                            Comment


                            • E bine sa se raporteze cand nu functioneaza ceva cum trebuie.
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • Cristi_Xp
                                ​​​​​​​Salut!
                                Cand accesez un topic cu posturi noi, nu ma mai duce la ultimul post citit, cum o facea inainte, ci la ultimul post din topic. E din setarile mele sau e o problema a forumului? Daca e de la mine, va rog sa ma invatati cum sa remediez problema, ma exaspereaza sa recitesc inapoi si sa ma chinui mereu sa-mi amintesc de unde nu am citit. Multumesc!
                                ​​​​​​
                                ​​​
                                Last edited by Stormy; 6 March 2020, 13:56.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google