Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • negru mat

    As mai dorii cite unul din fiecare scris cu negru mat.
    Multumesc.
    Attached Files
    passion 1.5 DCi

    Comment


    • as dori si eu o folie de asa ceva si -autocolant stalpi carbon 3D doar pentru partea stanga (am schimbat usile pe stanga)
      Attached Files
      Last edited by popavlm; 27 June 2012, 22:19.
      Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

      Comment


      • Salut. Ai cumva protectie stalp logan cu model sticker-bomb ?

        Comment


        • dungi logan cup?

          Comment


          • autocolant carbon consola logan- (cum e in prima poza de ultimul anunt), si protectie stalpi tot 3 d un set. cum facem ? te sun ?

            Comment


            • Salut! De stickerele mele ce se mai aude? Ti-am trimis pe mail acum vreo 2 saptamani comanda (andreitodut@yahoo.com)
              sigpic
              Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

              Comment


              • salut,te am mai intrebat o data dar nu ai raspuns vreau sa stiu si eu dimensiunile colantului sticker bomb si pretul.ms http://www.loganclub.ro/forum/attach...2&d=1337458724

                Comment


                • salut turturel
                  crezi ca parasolarul ar arata mai bine din autocolant fumuriu decat negru, masina este argintie
                  Last edited by mri82; 29 June 2012, 22:11.

                  Comment


                  • buna seara tuturor. o sa incerc sa va raspund aici pe forum si prin pm solicitarilor voastre.
                    asadar:
                    @skyboy - legat de comanda..te pot servi rapid cu siglele si stalpii din negru lucios..pt sticker nu vreau sa te incurc pt ca timpul este foarte scurt..vb la tel cel mai sigur
                    @mri82 - am vb..comanda va fi gata sambata
                    @livas - stiu de comanda ta..o sa incerc sa te sun sambata..printre lucrari
                    @popavlm - lasa-mi te rog un nr de tel ca sa vb despre comanda
                    @mutu ionut - din pacate nu am sticker bomb pt stalpi
                    @bursucu - se pot face si dungi de cupa in jur de 90 lei este setul..sau 100-110 daca autocolantul folosit este mai deosebit ca si culoare
                    @gaboneygg - lasa-mi te rog un nr de tel sau da-mi un apel la unul din nr
                    @logan 4 ever - stiu de comanda ta dar o mare parte din stickerele cerute de tine nu se regasesc in grafica mea si nu am timp sa le vectorizez.
                    @dorupopa - stickerul respectiv..coala..avea in jur de 100 x 30 cm..@DEy stie mai bine...pt el l-am printat. intreb si scriu la topic.

                    sper ca am raspuns tuturor...voi incerca acum si prin pm. stima tuturor


                    turturel1390@yahoo.com protectiipraguri@yahoo.com

                    0764 651 369 / 0745 075 438
                    Stickere auto personalizate

                    Comment


                    • un parasolar cu logan club ploiesti cat costa?(sa fie pe negru mat cu scris rosu)
                      Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                      Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                      sigpic

                      Comment


                      • @faraon - parasolarele incep de la 18 lei..mai inguste si se duc pana la 25-30 lei..mai late. pt logan e ok unul de 25 lei la 20 cm latime.
                        Stickere auto personalizate

                        Comment


                        • salut imi poti face 4 bucati de abtipilduri cu Aluttec , vreau sa le cun pe capacele de la jante care au 6 cm ...ma poti ajuta repede ? telefonul meu 0766847355 sa discutam detaliile
                          traieste...iubeste

                          Comment


                          • salut turturel. m-ar interesa si pe mine niste folie galbena pt proiectoare.cand poti, trimite-mi si mie un PM cu pretul. si daca se poate sa-mi spui si daca poti trimite folia gata taiata pe dimensiunile proiectoarelor.multumesc!!

                            Comment


                            • ms frumos voi masura sa vad cam cat mi ar trebui si mie si vb, ast. raspunsul tau aici

                              Comment


                              • Niste folie galbena sau portocalie pentru proiectoare gasesc si eu la tine, si la ce bani si ce dimensiune, stima

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google