Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce m ai mai sunat inapoi azi eram la intalnirea logan club si lipeam stickerele pe masini si d aia nu puteam sa vorbesc
    sigpic

    Comment


    • ai sa strigi dupa mine...uituculeeeee...te sun deseara.
      Stickere auto personalizate

      Comment


      • Foarte de treaba Turturel ...recomand cu are incredere ...UP UP UP !!
        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

        Comment


        • stilere

          salutare
          m-ar interesa si pe mine preturile de la stikerele de mai jos, daca poti sa le faci cu urmatoarele rugaminti:
          - "baby on board" sa fie cu conturul auriu si scris alb- il lipesc pe portbagaj = 1 bucata
          -stikere ca in poza cu loganul galben poti face pe auriu ?? vreau pt plafon capota motor + capota portbagaj + usi
          -logan club.ro pt lipit pe luneta pe exterior = 1 bucata
          - stiker usi , ambele dimensiuni, fara scris, pe auriu, 4 bucati (2 mici + 2 mari)
          multumesc, astept raspunsul tau pe privat, cu preturi individual pt fiecare, dar si un total cu transport/reducere; de unde esti, poate nu e nevoie de transport.
          Attached Files

          Comment


          • Originally posted by ionut.c View Post
            salutare
            m-ar interesa si pe mine preturile de la stikerele de mai jos, daca poti sa le faci cu urmatoarele rugaminti:
            - "baby on board" sa fie cu conturul auriu si scris alb- il lipesc pe portbagaj = 1 bucata
            -stikere ca in poza cu loganul galben poti face pe auriu ?? vreau pt plafon capota motor + capota portbagaj + usi
            -logan club.ro pt lipit pe luneta pe exterior = 1 bucata
            - stiker usi , ambele dimensiuni, fara scris, pe auriu, 4 bucati (2 mici + 2 mari)
            multumesc, astept raspunsul tau, cu preturi individual pt fiecare, dar si un total cu transport; de unde esti, poate nu e nevoie de transport.
            mai faci stikere? astept raspunsul tau!

            Comment


            • Sal , ma intereseaza stikere-le cu renaul f1.....................
              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

              Comment


              • salut.

                un stiker doar cu scrisul din poza se poate? pe alb...

                lungime 9 cm si inaltime 15
                Attached Files
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • @B 83 RMJ - ai pm!
                  @ionut.c - o parte din ele se pot face..de asemenea ai pm!
                  @steel - aveti pm!
                  @road empire si @bladesnoopy - coletele voastre au plecat miercuri si se pot ridica vineri dupa pranz chiar daca nu primiti aviz postal.
                  @dominum - acestea sunt protectiile tale( cele cu alb).


                  p.s. ca idee. comenzile le lucrez in functie de data la care primesc ok-ul. unele pot dura ceva mai mult..cum e acesta de mai jos..fara protectiile albe..unele mai putin..cum e cea a lui @dominum. incerc sa rezolv pe toata lumea cat pot de repede si de bine..asta in primul rand. daca mie nu imi place ce am facut..nu trimit..le rup..le arunc..si le fac iar..chiar daca mai dureaza o zi sau 2. cam astea sunt orele la care lucrez si intervine si un pic de oboseala.
                  de curiozitate..uitati-va la data si ora la care au fost facute protectiile din postul #285 - va asigur ca nu sunt modificate in vreun fel..pur si simplu..atunci am avut timp.
                  inca o data multumesc de intelegerea de care dati dovada.
                  Attached Files
                  Stickere auto personalizate

                  Comment


                  • @turturel - au iesit foarte bine , exact asa cum am dorit. Sa traiesti
                    House is in the house

                    Comment


                    • deci mie daca imi zici un pret iti spun sigur daca vreau. in princiupiu ma intereseaza ca imi place foarte mult cum arata.
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • desi am primit mai demult protectiile de prag pentru spate, abia azi am avut timp sa le montez. iata si rezultatul.
                        recomand pe turturel. e baiat foarte amabil si priceput.
                        Attached Files
                        Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                        Comment


                        • am intrat acuma si pe forum, astept sa pui poza cu stikerul daca iese.

                          pe langa cele cu renault f1 team pe alb de care ti-am zis la telefon, as mai vrea inca ceva, dar nu pot sa pun aici poza si nici sa scriu, ca se considera reclama. se poate sa imi lasi o adresa de mail sa iti trimit un atasament?
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • @dominum - coletul tau a plecat ieri. maine se poate ridica!
                            @b-83-rmj - maine tai stikerul si trimit poza pe mail!
                            @top cat - multumesc pt poze!
                            am trimis pm tuturor persoanelor care m-au solicitat!
                            Attached Files
                            Stickere auto personalizate

                            Comment


                            • @ turturel am primit coletul - totul este in regula, mc si pt cela cu f1 team , chiar aveam nevoie. Sa traiesti -> Revin mai tarziu cu pozele
                              House is in the house

                              Comment


                              • am montat si eu stikerele, nu le-am pus pe toate ca erau prea multe, sau lipit super frumos, si arata super fain, iti multumesc turturel si recomand, numa ca nu pot sa pun poze, o sa incerc pe seara
                                sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                                Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google