Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @flonzn, @astyle, Floryan&mariuscent - comenzile voastre au plecat ieri!
    @deluxe&@xxxgeoxxx - comenzile voastre sunt gata!
    restul comenzilor sunt in lucru!
    am trimis pm tuturor celor care m-au solicitat!
    Attached Files
    Stickere auto personalizate

    Comment


    • as vrea si eu ptr praguri modelul original de pe prestige ph1! cel cu Dacia si triunghirile cromate! ai asa ceva? cat e ptr fata si spate?
      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

      Comment


      • sal turturel!a sosit coletul!este ok!o singura intrebare am:nu trebuia sa fie si logan club parasolar?

        Comment


        • salut..cand vremea va fi favorabila am sa aplic briz-brizurile si revin cu poze..bye

          Comment


          • salut domnu turturel...te-as recomanda pentru promtitudine.....insa daca acolo unde ai pus pozele cu masinutele este comanda noastra...iti spun asa: data trecuta in loc de cele mari cu renault f1 team....au fost mici.....si daca alea au fost pozele pentru noi,in loc de renault f1 team tu ai scris renault sport.maine ridic coletul.Gresesti intentionat sau e greu sa retii ce vrea clientul?ms..cred!care vrea stiker cu renault SPORT?le dau moca...ca eu le platesc.
            Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

            Comment


            • buna seara tuturor.
              sper sa nu se considere up..dar tine de obligatia mea sa raspund.
              as dori sa incep prn a-mi cere scuze fata de stikerele pe care le-am gresit si cele pe care le-am omis. va asigur ca nu fac intentionat dar oboseala isi spune cuvantul si la mine. binenteles ca dvs..clientii..nu sunteti obligati sa credeti lucrul asta..dar din pacate e adevarat.
              ma impart intre un loc de munca instabil si 5 forumuri unde activez + cateva comenzi pe plan local. credeti-ma ca fac tot posibilul ca fiecare comanda sa fie gata la timp si ok..din punct de vedere calitativ. nu a fost comanda la care sa nu imi dau interesul..chiar daca am executat-o ceva mai tarziu. practic..de foarte multa vreme nu mai pun baza in faimosul salariu de 600 de lei..care se da cand se da. eu traiesc..prin voi..clientii..carora va multumesc de fiecare data pt faptul ca alegeti sa comandati de la mine. poate unii nu cred..dar iarasi..asta e adevarul.
              asa cum de fiecare data..la orice comanda..am adaugat stikere in plus + discount..asa voi proceda in continuare. va asigur ca vb foarte serios..si nu doresc sa imi bat joc de banii cuiva..fiindca se castiga destul de greu. asa cum eu muncesc constant pana la 12-1 noaptea..si trezit iar la 5.30-6 pt a continua ce a ramas seara..poate asa munceste si cel care comanda de la mine.
              nu pot decat sa va spun ca se vor rezolva micile greseli in cel mai scurt timp. deja am vb cu @gymi si @patriotul. mai am cu @mariuscent sau @floryan..care la fel..sper sa inteleaga. atata timp cat am material...orice neregula isi gaseste rezolvarea.
              asta e a 2 a oara in 2 ani de zile si 5 forumuri cand gresesc..deci iar va asigur ca nu e intentionat si ca imi dau interesul ca dvs sa fiti multumiti de ceea ce cumparati.
              va multumesc de intelegere si sper sa mai colaboram in continuare.

              restul comenzilor sunt in lucru...sper sa finalizez cateva in noaptea asta. stima.
              Stickere auto personalizate

              Comment


              • hai fratilor sa-l iertam!mie mi se pare ok,atata timp cat omul promite sa rezolve totul...greseala e omeneasca!
                Succes turturel!Pentru seriozitate ai un up de la mine!
                Recomand.

                Comment


                • salutare, stiu ca esti ocupat da ai putea ca mar bate gandu sa pun pe mcv-ul meu niste stickere si mi-ar placea cela de al logan cup.daca ai timp si cand poti u poti sa imi faci si mie un model sa vad si eu cam cum ar arata .multumesc anticipat

                  Comment


                  • binenteles patriotu ca iertam si ca greseala e omeneasca...asa a si fost,prima comanda l-am inteles perfect..ok...a gresit omu..mare shit.da si a doua oara si asta dupa ce am vb si la telefon...aici nu mi se mai pare ok...nu e vb de bani...ca sunt 5 sau 10 lei...turturel ai zis k in 5 ani asta e a doua oara cand gresesti....numai comenzile care au venit catre mine(doua la numar) au fost ambele gresite.si acum sa nu fiu chiar nesimtit...ce faci tu imi place,promt si serios.si ca sa te iert...data viitoare cand vorbim la telefon...nu imi mai zice domnuleapp...nu pot raspunde mereu la tel,am vazut apelurile tale,sper sa o rezolvam de data asta.stima si recomand ,,baiatul tanar si obosit,,.!! sper sa o iei ca atare...nu ca o ofensa..era o gluma!
                    Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                    Comment


                    • va multumesc pt votul de incredere!
                      anunt valabil!

                      @barbuoctav - lasa-mi te rog in pm nr tau de tel ca sa te sun!
                      Stickere auto personalizate

                      Comment


                      • am si eu o intrebare : stikere de tipul ,,momo borla ,, suprapuse ce se pun pe portiera fata ai ? acupa cam jumatate de portiera

                        Comment


                        • salut..pai daca nu era vorba de seriozitate crezi ca mai apela lumea la tine?..am vazut ca sint si altii care se ocupa cu chestii asemanatoare dar cam bate vantul prin thread-urile lor..asa ca stai linistit..cine te stie ce si cum lucrezi nu se da de ceasul mortii pentru ceva neonorat(ca si comanda); daca aceasta se remediaza..toata stima. Bafta in continuare si spor la munca.

                          Comment


                          • multumesc turturel pt stikere,joi,stikerele erau la posta,doar ca nu am avut timp sa le ridic...
                            multumesc inca o data,si voi mai apela la tine curand pt niste stikere pt firma
                            pana una alta,recomand turturel,ft mare seriozitate!
                            Attached Files
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • Up ! ...

                              Turturel Stikerel Loganel .... un up ... 7up si de la mine
                              In cazul unui al III-lea razboi mondial, femeile ar primi puşti... iar bărbaţii puştoaice !
                              http://searchme71.blogspot.com/

                              Comment


                              • turturel..o parte din comanda pt Slobozia...trimisa lui Mariuscent eu sunt unul dintre beneficiari...foarte buna lucrarea..aplicata azi pe un vant incredibil stiu ca e stramb pe portbagaj...dar nu e chiar asa rau. pt ce faci! ;)
                                Attached Files
                                Keep It Real! Keep It Simple!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google