Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ok,daca vreau nr de la masina pus pe oglinzi?
    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

    Comment


    • nr sunt gratis! lasa-mi pm te rog cu tot ceea ce doresti!
      Stickere auto personalizate

      Comment


      • A sosit si coletul meu, multumesc turturel(baiat serios si dibaci) si o sa revin cu poze de indata ce voi monta toate cele..

        Comment


        • ia zi mestere, cat e m/p de autocolant 3d? cine e producatorul?

          Comment


          • pt stalpii 3m 20 lei ?... daca e asa vreau si eu
            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

            Comment


            • Turturel omule n-ai sunat.

              Te sun eu, cum facem?

              MS!

              Comment


              • salut, vreau si eu material 3d carbon pt stalpii berlina ... da-mi pe pm un pret si niste dimensiuni lungime latime/ per parte
                sigpicMy ride

                Comment


                • sper ca m-ai notat
                  From Miami 2 Ibiza
                  Voucher
                  http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                  Comment


                  • litera.JPGturturel ramasesem dator cu litera. font AR berkley(o gasesti sigur ca font in office 2010) si daca ne incadram in 45 de ron cu tot cu transport ramane si cu 3d pentru consola. daca nu fara.

                    P.S. Nu am reusit sa pun poza.incerc sa ti-o trimit pe mess.

                    Se pare ca am reusit pana la urma.

                    Comment


                    • la ce pret imi faci si mie protectie praguri cu CS 23 HCB

                      Comment


                      • turturel , un pret pentru folie carbon pt tot plafonu?
                        sigpic

                        Comment


                        • adica nu am inteles 25 plus 10 curierul sunt 35,sau 25 plus 35

                          daca cu totul e 35 sunt de acord din carbon cu tot cu numaru care il vreau eu nu?,iar un pret de folie de carbon pt capota fata

                          ok sunt de acord,le vreau de carbon cu numerele(CS 23 HCB)se poate
                          Last edited by cosmin83; 7 November 2010, 01:14. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • @pipan - comanda e in lucru..nr pt oglinzi sunt gata!
                            @misterio - comanda e in lucru..stikerele cu renault f1 team si animalutele disney sunt gata!
                            @skyboy - carbonul pt v-ul cromat e gata..mai am siglele! masinuta iti recomand tot negru daca ai si embleme negre.
                            @mircynho11 - comanda e in lucru!
                            @snoop - comanda e in lucru!
                            @mihaitzaMCv - luni ajunge folia de carbon..si tot atunci am si stalpii tai gata,la fel si consola si materialul pt airbag. de asemenea am facut rost si de material roz!
                            @deluxe - am vb!
                            @cosmin 83 - ai pm..da-mi un pm cu datele de expeditie..si comanda ta va intra in lucru!
                            @-geo- - ai pm!

                            -protectii prag carbon 3D - 25 lei 4 buc insciptionate cu ce doriti dvs.
                            -autocolant stalpi - 25 lei 4 buc.
                            -autocolant consola - 15 lei.
                            -autocolant airbag - 7 lei.
                            -sigle fata spate insciptionate pe carbon3D - 6 lei.

                            mai multe poze zilele urmatoare. va multumesc tuturor.
                            Attached Files
                            Stickere auto personalizate

                            Comment


                            • nu cred ca am,si nu stiu cum sa fac,nu prea le am eu compu,dar trimite tu un mesaj cu nr tau te tel daca vrei,si te sun eu si iti dau toate datele,

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google