D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bineinteles, noi recomandam kit-ul Contitech:

    asociat cu pompa de apa Hepu: http://www.daciashop.ro/mecanica/dis...pa-apa-Hepu16v
    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

    Comment


    • mi se pare destul de ok nu stiti ce firma este distributia originala?este mai scumpa decat cea de la voi? anul trecut la revizie m-au intrebat daca vreau sa schimb si distributia si am intrebat cat costa cand am auzit pretul (900 lei) mi s-a parut enorm am lasat-o pentru anul acest pt ca nu am decat 35 mii de km si masina are 4 ani jumate...
      MY CLA

      Comment


      • Un schimb de distributie cu manopera corecta cu inlocuirea pompei de apa si a lichidului antigel poate costa spre 1000 ron, deci nu e chiar un pret incredibil. Deasemenea exista kit-uri de 200 ron + pompe de 100 ron si manopere de 250 ron insa fiecare risca pe propria raspundere.
        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

        Comment


        • Promo filtre ulei Bosch Made in Germany doar 20 ron in limita stocului.

          Filtru de ulei Bosch pentru Logan / Sandero/ Duster/ Megane etc
          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

          Comment


          • jante de aliaj pt logan aveti? originale
            Logan laureat 1.2

            Comment


            • Avem insa vad ca esti din Timisoara si cu transport pana acolo probabil ies mai scumpe decat daca le-ai cumpara de la dealer din oras. Te putem ajuta cu jante mai speciale motorsport la un pret bun.
              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

              Comment


              • Cat ar costa?cele sinaia de ex..sau ce modele aveti?daca puteti posta si poze ar fi perfect.
                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                Comment


                • Uite si poze: http://www.daciashop.ro/jante
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • Salut! Cum m-ati ajutat si in alte ocazii, indraznesc sa va intreb daca aveti idee cu ce fel de suruburi se prinde un difuzor original pe bara spate. Am difuzorul, cel care mi l-a trimis nu avea suruburile sau ce or fi alea. Merg normale, sa se potriveasca doar pasul , sau trebuie ceva mai special, sa nu stric bara? Aveti ? Multumesc!

                    Comment


                    • Piese revizie

                      Multumiri DaciaShop pentru piesele necesare unei revizii complete.
                      Promti si de mare ajutor.

                      Si Ronin81 cu al sau 1,2 multumeste pentru rabdare si filtrul de ulei.
                      Attached Files
                      Super Oferte Accesorii Logan

                      Comment


                      • Mai baieti un geam/oglinda dreapta MCV gasesc si eu la voi si la ce pret ?
                        Dati-mi un PM.
                        Stima!
                        sigpic
                        Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                        pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                        Comment


                        • Salutare! Saptamana viitoare merg la a doua revizie pentru un Logan 1,4 MPI, km 30000. Doresc sa achizitionez de la Dvs ulei, filtru de ulei, filtru de aer si un filtru de habitaclu. Multumesc anticipat pentru raspuns.Doresc ca produsele sa fie de origine deoarece masina este in garantie.
                          Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

                          Comment


                          • Aveti PM domnilor!

                            Placute Ferodo Premier sport + montaj Logan doar 160 ron (pentru Bucuresti)
                            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                            Comment


                            • un set de oglinzi de ph2 electrice la ce pret va rog.
                              multumesc

                              Comment


                              • 180 ron / buc http://www.daciashop.ro/oglinda-mcv-electrica
                                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google