D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut , am vazut ca puteti face folie personalizata pt ceasuri , puteti face una gen Duster ? tot asa pe negru doar sa ai aiba zona rosie pt benzina 1.6 16v, si daca se poate un pret. Multumesc

    Comment


    • Salut

      Daca vrei doar o bucata te costa in jur de 200 ron.

      @georgeand21 Multumim si noi pentru comanda!
      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • ma intereseaza si pe mine ce uleiuri aveti 5W40 la 4 L si la ce preturi. nu ma interesaeaza aceea oferta de pe site cu filtru inclus si montaj gratuit.

        Comment


        • http://www.daciashop.ro/ulei-antigel Aici te-ai uitat? Spune-mi ce preferi si eu iti spun daca iti pot face rost. Noi suntem distribuitori Motul, la cerere avem si Castrol, Aral, Shell, ceva Elf si Mobil.
          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

          Comment


          • Originally posted by o8MeLC View Post
            ma intereseaza si pe mine ce uleiuri aveti 5W40 la 4 L si la ce preturi. nu ma interesaeaza aceea oferta de pe site cu filtru inclus si montaj gratuit.
            recomand motul 300v power 5w40 , e un pic mai scump , dar ultimele 2 schimburi doar asta am bagat si sincer e cel mai ok pentru motor .
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • Am vorbit la telefon pentru un set de placute de frana Ferodo Premier si 1 spray TRW pentru curatare frane. Multumesc & see you later alligator ;)
              Revin cu impresii despre placute dupa weekend cand o sa le schimb.
              ex-Logan Ambition 1.5 dci Iunie 2006/RIP Dec 2011
              Dacia Duster Laureate 1.5 dci 110cp 4X4, ESP + whatever packs

              Comment


              • Diseara se livreaza la locul stabilit. O zi buna si multumim pentru comanda!
                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                Comment


                • sper sa nu te deranjez prea tare dar m-ar interesa preturi la
                  mobil super 3000 5w40
                  Elf EXCELLIUM LDX 5W-40
                  Aral High Tronic 5W40

                  ma intereseaza cel mai mic pret dintre bidon de 4l sau 3 bidoane de 1l.

                  Comment


                  • Ulei...

                    Salut ! Ma intereseaza un pret la ELF EVOLUTION 5W 30 ,TE ROG!
                    LOGANIST CONVINS !!!

                    Comment


                    • Toata lumea are PM cu preturile!

                      Proiectoare LED in stoc. Tehnologie LED in adevaratul sens al cuvantului - puternice, conforme cu reglementarile rutiere, optica si electronica de cea mai buna calitate:

                      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                      Comment


                      • Salut, vreau sa-mi schimb si eu bujiile si m-am gandit la http://www.daciashop.ro/aprindere/ap...jii/bujie-Beru .Ce zici, sunt ok? Sau imi recomanzi altceva?

                        Mersi!
                        Just Hold Onnnnnn....

                        Comment


                        • Sunt cele mai deosebite pentru o masina de strada. Functioneaza bine pe motoarele Renault si au viata lunga datorita electrodului central din Titan. Sunt pe stoc!
                          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                          Comment


                          • mersi de green filter,si de uleiul pt transmisie...
                            filtrul e montat,uleiul il bag maine si revin cu impresii daca imi este permis...
                            foarte rapizi...ieri la ora 14 am dat comanda,astazi la ora 9,pachetul a fost in Tg-Mures.
                            multumesc
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • Multumim pentru comanda! Cand se imbacseste filtrul (peste 10-15K km)sa ne anunti ca sa iti trimit si kit-ul de curatare original pentru Green!
                              Asteptam impresii despre uleiul Motul de cutie!

                              Apropo ninge prin Tg-Mures?
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • E foarte bine cand avem pe cineva de incredere si ambitia isi spune din nou cuvantul!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google