Oferta Xenon Pt Membrii : H4 Bixenon = 280lei Montaj Inclus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut, exista lupe cu becuri cu 1 singura pozitie? Sau trebuie sa iau neaparat bi-xenon? Mersi!
    sigpic

    Comment


    • Pai la mine cum e Cata?
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • NU se leaga si cablajul cu controller care face faza lunga si atunci o sa fie doar scurta, am mai avut clienti care au optat pt asta.

        Toate cele bune!

        Comment


        • La tine e de fabrica cristi, eu nu am deloc! Oricum pe mine ma bate electrica ...

          Serban ce model de lupe sunt ? G1 G3 G5 ? mersi!
          Last edited by fuguletz; 19 January 2012, 00:03.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by fuguletz View Post
            La tine e de fabrica cristi, eu nu am deloc! Oricum pe mine ma bate electrica ...

            Serban ce model de lupe sunt ? G1 G3 G5 ? mersi!
            Sunt varianta G3 !

            Comment


            • Promotie valabila cu setul de leduri pt pozitie cadou la montare unei instalatii xenon.

              Single kit (H1,H3,H7,H11,HB3,HB4) de 35W sunt la :

              130lei - fara garantie(clasa C calitate , balasturi analogice normale)
              170lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
              230lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)

              Bixenon kit(H4 sau H13) de 35W sunt la :

              190lei - fara garantie (clasa C calitate , balasturi analogice normale)
              230lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
              280lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)\

              Kituri de 55W(pt farurile cu lupa) am doar clasa A calitate cu balasturi ultraslim digitale la 280lei(single kit).

              Kituri de lupe Bixenon cu angeleyes ccfl alb:

              420lei fara balasturi(in caz ca aveti un kit deja montat)
              480lei cu balasturi normale digitale de 35W
              530lei cu balasturi ultraslim digitale de 35W
              580lei cu balasturi ultraslim digitale de 55W

              Avem si leduri pt plafoniera,numar sau pozitii la pretul de :

              T10 led normale - 15lei perechea
              T10 led smd in capsula - 20lei perechea
              T10 led 5smd superflux - 25lei perechea
              T11 led 6smd supeflux (plafoniera) - 30lei perechea
              BA9S led 5smd superflux(pozitie, model cu soclu de metal) - 30lei perechea

              Montajul se poate face de dvs sau la noi la atelier in Bucuresti /Titan - sector 3 contra sumei de 50lei la kitul xenon(timp 1 ora) sau de 200-250lei la kitul de lupe(timp 6-7ore).

              Ma puteti contacta la unul din nr de telefon :
              Cosmote - 0766900342
              Vodafone - 0724186590
              sau pe yahoo sau msn messenger cu ID-ul "serban_pc

              Comment


              • Mai departe !

                Comment


                • De actualitate !
                  Va rog sa urmariti si vechimea in domeniu pt ca asta va poate spune multe !
                  In toti acesti ani am cumulat experienta necesara si m-am axat pe calitate, lasand deoparte produsele ieftine care fac de cele mai multe ori probleme.
                  Nu intotdeauna un lucru ieftin reprezinta o afacere !

                  Comment


                  • Oferta valabila !

                    Comment


                    • E ok acum cu becul ...de acolo a fost problema ...cred ca o sa il schimb in curand si pe celalalt pentru ca ai avut dreptate este diferenta de lumina intre ele .
                      In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                      sigpic

                      Comment


                      • Serban, la logan montajul xenonului presupune cumva si gaurirea capacului spate far?
                        Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                        Comment


                        • pune o paza cu T11 led 6smd supeflux (plafoniera) - 30lei perechea
                          T10 led 5smd superflux - 25lei perechea

                          Comment


                          • Originally posted by gmv97 View Post
                            E ok acum cu becul ...de acolo a fost problema ...cred ca o sa il schimb in curand si pe celalalt pentru ca ai avut dreptate este diferenta de lumina intre ele .
                            Clar ca un bec vechi (consumat) nu poate face aceeasi lumina ca unul proaspat.

                            Te astept cand te hotarasti, toate cele bune !

                            Originally posted by micutzu666 View Post
                            Serban, la logan montajul xenonului presupune cumva si gaurirea capacului spate far?
                            NU, nu se gaureste capacul de la far.
                            0724186590 / 0766900342

                            Originally posted by mario_09 View Post
                            pune o paza cu T11 led 6smd supeflux (plafoniera) - 30lei perechea
                            T10 led 5smd superflux - 25lei perechea
                            Am atasat poze.
                            Attached Files

                            Comment


                            • Single kit (H1,H3,H7,H11,HB3,HB4) de 35W sunt la :

                              130lei - fara garantie(clasa C calitate , balasturi analogice normale)
                              170lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
                              230lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)


                              Bixenon kit(H4 sau H13) de 35W sunt la :

                              190lei - fara garantie (clasa C calitate , balasturi analogice normale)
                              230lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
                              280lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)\


                              Kituri de 55W(pt farurile cu lupa) am doar clasa A calitate cu balasturi ultraslim digitale la 280lei(single kit).

                              0724186590 / 0766900342

                              Comment


                              • Oferta valabila !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google