Oferta Xenon Pt Membrii : H4 Bixenon = 280lei Montaj Inclus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oferta xenon

    Promotie valabila cu setul de leduri pt pozitie cadou la montare unei instalatii xenon.

    Single kit (H1,H3,H7,H11,HB3,HB4) de 35W sunt la :

    130lei - fara garantie(clasa C calitate , balasturi analogice normale)
    170lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
    230lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)

    Bixenon kit(H4 sau H13) de 35W sunt la :

    190lei - fara garantie (clasa C calitate , balasturi analogice normale)
    230lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
    280lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)\

    Kituri de 55W(pt farurile cu lupa) am doar clasa A calitate cu balasturi ultraslim digitale la 280lei(single kit).

    Kituri de lupe Bixenon cu angeleyes ccfl alb:

    420lei fara balasturi(in caz ca aveti un kit deja montat)
    480lei cu balasturi normale digitale de 35W
    530lei cu balasturi ultraslim digitale de 35W
    580lei cu balasturi ultraslim digitale de 55W

    Avem si leduri pt plafoniera,numar sau pozitii la pretul de :

    T10 led normale - 15lei perechea
    T10 led smd in capsula - 20lei perechea
    T10 led 5smd superflux - 25lei perechea
    T11 led 6smd supeflux (plafoniera) - 30lei perechea
    BA9S led 5smd superflux(pozitie, model cu soclu de metal) - 30lei perechea

    Montajul se poate face de dvs sau la noi la atelier in Bucuresti /Titan - sector 3 contra sumei de 50lei la kitul xenon(timp 1 ora) sau de 200-250lei la kitul de lupe(timp 6-7ore).

    Ma puteti contacta la unul din nr de telefon :
    Cosmote - 0766900342
    Vodafone - 0724186590
    sau pe yahoo sau msn messenger cu ID-ul "serban_pc

    Comment


    • xenon

      Salut Serban! Ma intereseaza si pe mine un kit xenon H7 pentru un ford focus 2 facelift si nu stiu pt. care sa optez.Sincer sa fiu nu am montat pana acum xenon pe masina deoarece nu am vrut sa mi se gaureasca capacul farului.Se poate face montaj fara acea gaura?
      Astept raspunsul si recomandarea ta.Multumesc!

      O seara buna!

      Comment


      • Ai mesaj privat!

        Comment


        • Oferta valabila !

          Comment


          • Single kit (H1,H3,H7,H11,HB3,HB4) de 35W sunt la :

            130lei - fara garantie(clasa C calitate , balasturi analogice normale)
            170lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
            230lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)

            Bixenon kit(H4 sau H13) de 35W sunt la :

            190lei - fara garantie (clasa C calitate , balasturi analogice normale)
            230lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
            280lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)\

            Kituri de 55W(pt farurile cu lupa) am doar clasa A calitate cu balasturi ultraslim digitale la 280lei(single kit).

            0724186590 / 0766900342

            Comment


            • Single kit (H1,H3,H7,H11,HB3,HB4) de 35W sunt la :

              130lei - fara garantie(clasa C calitate , balasturi analogice normale)
              170lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
              230lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)

              Bixenon kit(H4 sau H13) de 35W sunt la :

              190lei - fara garantie (clasa C calitate , balasturi analogice normale)
              230lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
              280lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)\

              Kituri de 55W(pt farurile cu lupa) am doar clasa A calitate cu balasturi ultraslim digitale la 280lei(single kit).

              0724186590 / 0766900342

              Comment


              • serban un set de ballaste slim 35w pentru niste lupe cu bec d2s cat face???
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • Originally posted by B-64-MVP View Post
                  serban un set de ballaste slim 35w pentru niste lupe cu bec d2s cat face???
                  Ai mesaj privat!

                  Comment


                  • Oferta valabila !

                    Comment


                    • Promotie valabila cu setul de leduri pt pozitie cadou la montare unei instalatii xenon.

                      Single kit (H1,H3,H7,H11,HB3,HB4) de 35W sunt la :

                      130lei - fara garantie(clasa C calitate , balasturi analogice normale)
                      170lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
                      230lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)

                      Bixenon kit(H4 sau H13) de 35W sunt la :

                      190lei - fara garantie (clasa C calitate , balasturi analogice normale)
                      230lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
                      280lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)\

                      Kituri de 55W(pt farurile cu lupa) am doar clasa A calitate cu balasturi ultraslim digitale la 280lei(single kit).

                      Kituri de lupe Bixenon cu angeleyes ccfl alb:

                      420lei fara balasturi(in caz ca aveti un kit deja montat)
                      480lei cu balasturi normale digitale de 35W
                      530lei cu balasturi ultraslim digitale de 35W
                      580lei cu balasturi ultraslim digitale de 55W

                      Avem si leduri pt plafoniera,numar sau pozitii la pretul de :

                      T10 led normale - 15lei perechea
                      T10 led smd in capsula - 20lei perechea
                      T10 led 5smd superflux - 25lei perechea
                      T11 led 6smd supeflux (plafoniera) - 30lei perechea
                      BA9S led 5smd superflux(pozitie, model cu soclu de metal) - 30lei perechea

                      Montajul se poate face de dvs sau la noi la atelier in Bucuresti /Titan - sector 3 contra sumei de 50lei la kitul xenon(timp 1 ora) sau de 200-250lei la kitul de lupe(timp 6-7ore).

                      Ma puteti contacta la unul din nr de telefon :
                      Cosmote - 0766900342
                      Vodafone - 0724186590
                      sau pe yahoo sau msn messenger cu ID-ul "serban_pc

                      Comment


                      • Am avut placerea sa iau si eu legatura si sa imi pun lupe la Serban, va recomand, foarte de treaba, iar lucrarea...mai bine de atat nu se putea
                        Attached Files
                        Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                        Comment


                        • Multumesc Serban pt balast si pt chestia aceea cu gumele ! Up de la mine ...
                          Attached Files
                          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                          Comment


                          • O intrebare domnul Serban:
                            In vara trebuie sa fac ITP-ul si nu as vrea sa am probleme cu xenoanele. Se poate pune in lupa bec halogen? Daca se poate pune, si se alimenteaza de la mufa originala a masinii, nu se intampla nimic cu lupa, avand in vedere cu degaja o caldura mare?
                            Cumpar volan de Duster

                            Comment


                            • Serban, o intrebare am pentru tine. In seara asta am observat ca nu imi mai mergea becul de pe dreapta. Apoi am aprins farurile de cateva ori si s-a aprins, iar apoi pe drum palpaia si se stingea si daca opream farurile si le aprindeam mergea. Face faza asta cu palpaitul si pe loc, nu neaparat in mers si mi se pare ca are si alta culoare becul, cam bate putin pe albastru. Ce banuiesti ca ar fi dus si cam cat ar costa. Am bec h11, kit slim digital pe o mazda 3
                              zoom-zoom

                              Comment


                              • Originally posted by laur_cos View Post
                                Serban, o intrebare am pentru tine. In seara asta am observat ca nu imi mai mergea becul de pe dreapta. Apoi am aprins farurile de cateva ori si s-a aprins, iar apoi pe drum palpaia si se stingea si daca opream farurile si le aprindeam mergea. Face faza asta cu palpaitul si pe loc, nu neaparat in mers si mi se pare ca are si alta culoare becul, cam bate putin pe albastru. Ce banuiesti ca ar fi dus si cam cat ar costa. Am bec h11, kit slim digital pe o mazda 3
                                Imi suna a bec consumat, un bec H11 costa 50lei sau un set este 90lei.

                                Originally posted by soboBN View Post
                                O intrebare domnul Serban:
                                In vara trebuie sa fac ITP-ul si nu as vrea sa am probleme cu xenoanele. Se poate pune in lupa bec halogen? Daca se poate pune, si se alimenteaza de la mufa originala a masinii, nu se intampla nimic cu lupa, avand in vedere cu degaja o caldura mare?
                                Lupele nu au fost construite pt bec halogen, nu ai cum sa fixezi acolo un bec halogen , dar nici nu ai de ce sa-ti faci griji pt asta la ITP, in fond ai pus lupe ca sa nu-i orbesti pe ceilalti participanti la trafic. Nu am auzit de la careva sa aiba probleme cu lupele la inspectia tehnica.

                                Originally posted by Dany_DNY View Post
                                Multumesc Serban pt balast si pt chestia aceea cu gumele ! Up de la mine ...
                                Cu placere, toate cele bune!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google