KIT XENON , LUPE, BECURI SI ACCESORII EAGLEYE XENONGT kit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    salut ... kit de lupe G3 slim 55w aveti? ... fara montaj cat costa ? se poate oferii si o factura ? astept PM
    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

    Comment


    • #62
      Toate produsele noastre sunt facturabile , toate produsele noastre se vand si pe bucati

      Originally posted by Manolo KSJ View Post
      Le aveti pe stoc?
      Sambata se poate efectua montajul?
      Avem pe stok momentan cu ANGEL ALBASTRU g3 daca acesta ti-ar place se poate rezolva sambata , albe imi sosesc dupa data de 15 .02.2011 cand se termina vacanta in China pentru ANUL NOU
      Last edited by cassilo; 27 January 2011, 18:50. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic

      Comment


      • #63
        poze cu lupele montate in far
        Attached Files

        Comment


        • #64
          Multumesc cassilo...
          Te rog sa anunti cand vin cele cu lupa si angel alb!
          Bafta!
          Zambeste! Maine poate fi mai rau...

          Comment


          • #65
            recomand.firma serioasa.eu am luat un kitt de h11 6000k si unul h7 6000k.Atunci cand inca nu era aici pe forum.Foarte serios (h11 l-am luat la 9 seara de la el de acasa).
            un big upp de la mine si ne auzim la telefon pentru alte comenzi.

            Comment


            • #66
              in zona Botosani-Suceava-iasi nu ai drum? vreau si eu un kitt de lupe pe alb! 550 lei?
              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

              Comment


              • #67
                @cassilo: ai sau in cat timp poti aduce (de la comanda ferma) o instalatie xenon pentru Toyota RAV4 (e pentru un foarte bun prieten)? Masina e in garantie, iar montajul se face in service Toyota, insa nu stiu de tip de bec trebuie.
                The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                Comment


                • #68
                  Originally posted by lucialina View Post
                  in zona Botosani-Suceava-iasi nu ai drum? vreau si eu un kitt de lupe pe alb! 550 lei?
                  Se pot trimite prin curier taxa transport este de 24 ron si kitul de 400 ron

                  Originally posted by JREwing View Post
                  @cassilo: ai sau in cat timp poti aduce (de la comanda ferma) o instalatie xenon pentru Toyota RAV4 (e pentru un foarte bun prieten)? Masina e in garantie, iar montajul se face in service Toyota, insa nu stiu de tip de bec trebuie.
                  Se rezolva este pe STOK trebuie sa fie H11 acum depinde ce doreste 4300 sau 6000 . O zi buna!
                  Last edited by cassilo; 28 January 2011, 11:30. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Recomand - azi am montat un H4 - 4300K
                    B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                    Comment


                    • #70
                      e dificil de montat lupa in farul de logan ? trebuie dezlipit geamul ? iese ca din fabrica ? :|
                      http://img132.imageshack.us/img132/5928/semnaturas.jpg
                      Sony/Magnat/Alpine/Focal

                      Comment


                      • #71
                        da se dezlipeste sticla ! si daca este original e destul de greu ...
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment


                        • #72
                          eu ma refeream si la montaj!
                          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by Mishu View Post
                            poze cu lupele montate in far
                            pune poze cu ele aprinse sa vedem si noi!!!

                            Originally posted by Distrat View Post
                            recomand.firma serioasa.eu am luat un kitt de h11 6000k si unul h7 6000k.Atunci cand inca nu era aici pe forum.Foarte serios (h11 l-am luat la 9 seara de la el de acasa).
                            un big upp de la mine si ne auzim la telefon pentru alte comenzi.
                            La mine FABRIcCA este deschisa NON-STOP niciodata nu sunt deranjat de cineva care ii frige buza si trebuie rezolvata problema , am instalat kit-uri xenon si la ora 5 dimineata! CLIENTUL NOSTRU STAPANUL NOSTRU!
                            Last edited by cassilo; 30 January 2011, 21:36. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Adevarat cassilo.eu te recomand.te-am sunat intr-o zi erai in Italia cred si tot m-ai rezolvat.merci

                              Comment


                              • #75
                                Aaaaaa gata mi-am adus aminte eram in drum intre Venetia si Milano ok , Merci.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google